Page 2 of 12

Re: K systemu

Posted: 17:57 19. Feb 2008
by Krata
promin ale kouput levně tam a prodat draze tdy? to by pak bylo docela jednoduchý si vidělat :) , vlastně si tady skoro píšeš o bug :wink:

Re: K systemu

Posted: 18:00 19. Feb 2008
by Daanri
A jak chces donutit hraca aby tie peniaze co si pozicia vratil naspat? Hrac si poziacia hromadu penazi a DM ho ma potom nahanat, aby tie peniaze vratil naspat aj s nakymi urokmi? A co ked nebude chciet? Tak ho zabijem a hned mame na fore flames, ze DM zabija hracov. Urobis to systemovo, v ramci nakych vymahacov co budu lovit postavu? Zas tu mas flame, ze silne NPC zabijaju hracov. Formu poziciek by som nechal na hracov, jedna postava tu dokonca pred wipom taka bola.

A dat do bank nake zurocovanie penazi co tam vlozis...to som videl na inom serveri niekde a vsetci nato nadavaju, lebo totalne to rozhadze ekonomiku.

Kupit nieco a pak to predat spat drahsie nema zmysel, je to preda logicke, ze co niekde kupim a ked to chcem predat naspat tak to musi byt lacnejsie. Obchod musi mat zisk. To iste aj nakupovanie veci, kupis lacnejsie a predavas a nakou prirazkou, to je zisk toho obchodu. Stale to vsak mozes predat sam inemu hracovi za drahsie.

Ine veci ma k tomu bohuzial nenapadaju.

Re: K systemu

Posted: 18:03 19. Feb 2008
by igor
photter wrote:...
Myslel jsem když jde parta někam spolu a někdo chcípne... když je to postava přítel, tak ho takhle odnesu ke knězi a poprosim ho o pomoc. Když je to někdo cizí, nebo někdo kdo jde s náma přestože se xkrát řekne že je to nebezpečný, tak jsem se pak za něj jen pomodlil a čau. Já nebrečim nad tim že na to nemam, ale píšu, že to jde udělat i jinak než platit. Vypadá to skoro stejně když ho tam dotahnu a projde si přes podsvětí jako když ho oživí. Toť můj názor k RP problému "kamarádi donesou a pak čumí s prázdnejma kapsama a nic nezmůžou".

Re: K systemu

Posted: 18:26 19. Feb 2008
by Sorrow
Ja uz fakt nevim o comu jde, to uz nejsou ani podnetne prispevky :roll:

Re: K systemu

Posted: 19:00 19. Feb 2008
by monstera
[quote="Daanri"]A jak chces donutit hraca aby tie peniaze co si pozicia vratil naspat?
Oživení na úvěr - jednoduše dokud nezaplatí, nepřičítají se mu žádné expy ani za čas, ani za potvory - systém z ARK 2

Re: K systemu

Posted: 19:03 19. Feb 2008
by Daanri
To bolo myslene na pozicku z banky a nie na ozivenie.

Nad podobnym systemom sa uvazoval, ale bojim sa ze by to viedlo k extremnemu looteniu aby dotycny peniaze ziskal co najskor a splatil tak svoj dlh. A ozivovanie na dlh sa mi z celkoveho hladiska teda vobec nepaci.

Re: K systemu

Posted: 19:03 19. Feb 2008
by Jachym
No moje hodná dobrácká postavička také už na zádech odtáhla neznámeho muže ke kněžímu a zaplatila , a šla a nic nevymáhala - třeba mi to panbůh (DM) přičte k dobru :)

Re: K systemu

Posted: 19:04 19. Feb 2008
by Sorrow
Uz vidim tech accountu na prehazovani penez...

Re: K systemu

Posted: 19:09 19. Feb 2008
by Aznar
pujcovani z banky by nemusel byt tak spatny napad :)
pokud by postava nezaplatila, tak dluh muze klidne vymahat i jina postava s tim, ze by dostala nejake procento z vymozene castky :twisted:
a pokud by to doslo do nejakyho extremu a nebylo mozno z nekoho penize dostat, tak vzdycky muze zasahnout DM a zorganizovat treba verejnou drazbu veci ty dany postavy, z utrzenych penez by se zaplatil dluh plus neco navic jako naklady drazby a zbytek by se postave vratil...
pokud by to nepokrylo cely dluh, tak treba i kratkodobe vezeni, moznosti je dost a ve hre by to mohla byt docela sranda 8)

Re: K systemu

Posted: 19:13 19. Feb 2008
by photter
slyšels někdy vo bílejch koních ?

Re: K systemu

Posted: 19:21 19. Feb 2008
by Daanri
No bud to urobit cele systemovo alebo vobec, vznikali by tak zbytocne diery, lebo DM nemoze kontrolovat neustale vsetko.

Inac moznost RP pozicat si z banky, vzdy bola a hraci to pouzivali pokial sa pamatam, lenze v banke nepozicaju len tak hocikomu. Pozicat si niekde len tak na cierno, je mozne ale konci to vacsinou smrtou ak postava nesplaca, a DM ma naozaj aj ine veci na praci ako si viest splatkovy kalendar tej ktorej postavy.

Re: K systemu

Posted: 19:23 19. Feb 2008
by Darien
Sorrow wrote:Uz vidim tech accountu na prehazovani penez...
No, to by nešlo, protože bankovní úvěr by systém vypočítával z toho, jak dlouho u té banky postava má účet, jak často a kolik na něj dává. Takže novej account by od banky nedostal vůbec nic, stejně jako ten, kterej je tu dlouho, ale nic tam neukládá nebo málo.

Re: K systemu

Posted: 19:26 19. Feb 2008
by Darien
Jinak ten systém nákupu a prodeje jinde by mohl být docela veselej, protože by se ceny výkupu mohly měnit docela rychle:) Znáte přece ty hry, kde se třeba obchoduje mezi různejma hvězdnejma systémama, ne? Někde je levný železo a jinde zase drahý a levná cibule... ale jakmile se to naplní, tak se to zdraží:)

Ale to je jen takovej nápad do flames, aby bylo o čem mluvit přes den, ti kteří si stěžují, o čem tu píšeme by si měli uvědomit, v jaké sekci jsme zařazený:) Není to ani v návrzích a připomínkách, je to ve FLAMES!

Re: K systemu

Posted: 19:27 19. Feb 2008
by Aznar
photter wrote:slyšels někdy vo bílejch koních ?
slysel, o pravu i o zpusobech, jak ho obchazet neco malo vim :wink:

ale beru vyjadreni daanriho, ze by to kladlo asi moc velky naroky na DM :?

Re: K systemu

Posted: 15:02 20. Feb 2008
by wekslo
Koukam ze je na case rozjet s Kirim tu lichvu...co Kiri?