Page 2 of 7

Re: Nehratelne

Posted: 10:33 10. Feb 2008
by Krata
Prominte za mou chybu pane *připraví bič a vydá se do Hagolu*

//. v pohodě :)

Re: Nehratelne

Posted: 11:36 10. Feb 2008
by Magratela
Vam se to keca panove :evil: Najdete si nekoho skym budete hrat ? :?: Co myslite ze asi chi haa :?: Ale proc tam asi nehrajou hraci :?: Prave ptoto ze to tam je skoro nehratelne ale pamatujte jedno bando drowska dostanete na cumak Duergari se nevzdavaji :twisted: :twisted: :twisted: Hihi ja to jen upozornila nato co se muze trochu poupravit odtogho tu snad forum je ne?Nebo to tu mate jen jako zabavu k hadani se :?: Podle toho jak tady procitam vase stranky tak si to zacinam myslet na foru skoro nereite veci tykajici se hrani ale hlouposti a dohady hracu :roll: Chovate se tady jako male deti :mrgreen:

Re: Nehratelne

Posted: 11:53 10. Feb 2008
by OneHeart
@Magratela: pokud nemáš s kým hrát, tak nám můžeš dělat votroka. Nomis_b ho hraje a zatím si nestěžuje. A hráči drowů jsou natolik kvalitní, že svých nadřazených pozic nezneužívají...
Bavit se můžeš taky, jen se rozhodnout... :twisted:

Re: Nehratelne

Posted: 12:00 10. Feb 2008
by jitka
Magratela wrote: Chovate se tady jako male deti :mrgreen:
a kdo rika ze nejsme 8) kdo si hraje nezlobi :twisted:

Re: Nehratelne

Posted: 12:57 10. Feb 2008
by Zyga
2magratela: chvilku pockej, az se nam bude chtit tak protahnem cestu do ty vasi diry a vodchytnem si te, skvely pracovni podminky! Ran bicem kolik si kdo jen bude prat! Prijimame kvalifikovany kopace!:mrgreen:

Re: Nehratelne

Posted: 22:06 10. Feb 2008
by Braenn
OneHeart wrote:A hráči drowů jsou natolik kvalitní, že svých nadřazených pozic nezneužívají...
*šoupe nohama a oči upírá na dveře mučírny* ...ano pane, jak říkáš pane, nikdy by mě ani nenapadlo si stěžovat, pane
:D :D

Re: Nehratelne

Posted: 22:35 10. Feb 2008
by OneHeart
Braenn wrote: *šoupe nohama a oči upírá na dveře mučírny* ...ano pane, jak říkáš pane, nikdy by mě ani nenapadlo si stěžovat, pane
:D :D
sakra ty mi vodstrašíš otroky, takovou pěknou reklamní kampaň sem tu rozjel :lol:
*láká zájemce obuškem*

Re: Nehratelne

Posted: 02:35 11. Feb 2008
by Pivo
Holt na to nemám hrát duergara.Sám tam smrdět dole nebudu.
Sakra 5 dni na povrchu a situace ta sama.On-line singl :D

//asi mám neuvěřitelnou smůlu na lidi 8)

Re: Nehratelne

Posted: 09:12 11. Feb 2008
by Teesha
No, nechci se opakovat, ale pokud jsi sám, je zde oevřená náruč jedné drowské rodiny. Přidej se do mladé, dynamicky se rozvíjející společnosti jejich otroků....NIKDY NEBUDEŠ SÁM!

my s tím problém nemáme...někdy nás jde na výpravu tolik, že se chvílema ztrácím :D ale to víš..když něco funguje jako namazanej stroj (aby taky ne, když vidinou za selhání je minimálně stažení z kůže), tak je to pak radost pohledět.

Re: Nehratelne

Posted: 09:20 11. Feb 2008
by Daanri
Pokial viem tak u duergarov hraju 4-5 hraci, na povrchu ich hra omnoho viac. Vid vcera pocet 34 hracov v hre. Ak si z toho nevies vybrat a hras sam, tak chyba bude niekde inde. :wink:

Re: Nehratelne

Posted: 09:24 11. Feb 2008
by Krata
přesně, dorwů je taky dost :mrgreen:

Re: Nehratelne

Posted: 10:58 11. Feb 2008
by Pivo
Daanri wrote:Pokial viem tak u duergarov hraju 4-5 hraci, na povrchu ich hra omnoho viac. Vid vcera pocet 34 hracov v hre. Ak si z toho nevies vybrat a hras sam, tak chyba bude niekde inde. :wink:
Taky jsem byl ten 34 hráč.Já se už rozhodl,že budu hrát na povrchu(nechal jsem si smazat přístup na foru duergarů).Startovní lokaci jsem si dal Karathu.Telly typu přijd do Ivory tady je lidí dost ignoruji.

Re: Nehratelne

Posted: 11:14 11. Feb 2008
by OneHeart
Pivo wrote: Taky jsem byl ten 34 hráč.Já se už rozhodl,že budu hrát na povrchu(nechal jsem si smazat přístup na foru duergarů).Startovní lokaci jsem si dal Karathu.Telly typu přijd do Ivory tady je lidí dost ignoruji.
uznávám, že se ti tá smůla musí lepit na paty. Zrovna včera bylo v Hagolu docela rušno :)

Re: Nehratelne

Posted: 11:18 11. Feb 2008
by Teesha
ano ano...to je tak, že se prostě nevěnuješ jedné postavě, ale přebíháš z jedné na druhou...například Hagol navštívila početná turistická výprava. Jistě by jsi prodal spoustů napodobenin originálů skutečných uměleckých předmětů a prodal pár suvenýrů....

Re: Nehratelne

Posted: 12:05 11. Feb 2008
by Magratela
Joo tady dorowakum se to chvasta jakej maji namaranej stroj kdyz jich je tam aspon 10 a u duergaru hrajou jen 4 hraci :cry: To se muze clovek sanzit mazat jak chce ale stroj se jen sotva sune :roll: Skoda ze to vase tazeni nevidela Moria pac ta hned roztoci sve valecne kladivo nad hlavou a posle vsechny drowi tam kam patri duergari se nevzdavaji :twisted: *ostri si svuj nuz a rezani drowskejch usi*