Page 2 of 2

Re: Přehoz zbroj

Posted: 12:35 17. Mar 2008
by Lord_Berserk
kucik wrote:"a nic" je vybornej popis problemu je mi nad slunce jasne, kde je chyba.
presne todle sem cekal :mrgreen: :mrgreen: koukam zas Kucikovo oblibena veta... dej si ji jako podpis :wink: :)

Re: Přehoz zbroj

Posted: 12:41 17. Mar 2008
by kucik
Kdyz stravim pet minut opravou chyby a hodinu zkoumanim toho, co se dotycny neobtezoval rict, je to pro me vyhozenej cas. Bohuzel musim rict, ze se cely dny nekopu do zadku.

Re: Přehoz zbroj

Posted: 13:16 17. Mar 2008
by Kiri
kucik wrote:Kdyz stravim pet minut opravou chyby a hodinu zkoumanim toho, co se dotycny neobtezoval rict, je to pro me vyhozenej cas. Bohuzel musim rict, ze se cely dny nekopu do zadku.
to ja jo :D vlastne nic jinyho nedelam :roll:

Re: Přehoz zbroj

Posted: 15:42 17. Mar 2008
by skarbi
Já bych nedráždil..
Dobře, zkusim to líp :) Hodilo to to samý co vejš už psali. ,,Přehoz není možné použít na tento typ zbroje.,, Je to plátovka, sice dělaná v toolu, ale to nevim jestli na to má vliv.

Re: Přehoz zbroj

Posted: 16:02 17. Mar 2008
by kucik
Tak mi tu zbroj posli. Pokud jsi v ni pouzil robu, tak to nepujde.

Re: Přehoz zbroj

Posted: 16:07 17. Mar 2008
by skarbi
Nene, žádná roba na tom není... Ještě se na to kouknu odpoledne. Jediný co, že se mi nechce znova kupovat :) Protože já blbec sem ho prodal dyž mi to nešlo ... :)

Re: Přehoz zbroj

Posted: 20:23 17. Mar 2008
by Aznar
lidska zelezna krouzkova zbroj, obarvena u barvire, jinak neupravena, a prehoz siroky kozeny, taky se nejak nemaji rady :)

pise to ze na tuto zbroj neni mozne pouzit prehoz

Re: Přehoz zbroj

Posted: 20:54 20. Mar 2008
by Aznar
Aznar wrote:lidska zelezna krouzkova zbroj, obarvena u barvire, jinak neupravena, a prehoz siroky kozeny, taky se nejak nemaji rady :)

pise to ze na tuto zbroj neni mozne pouzit prehoz
Kucik wrote:Opraveny prehozy na zbroj.
mozna delam neco blbe, ale porad mi to nejde, stejna zbroj, prehoz i hlaska

Re: Přehoz zbroj

Posted: 22:22 20. Mar 2008
by Pajule
jak vlastně ten přehoz vypadá?

Re: Přehoz zbroj

Posted: 01:20 21. Mar 2008
by kucik
Aznar wrote:
mozna delam neco blbe, ale porad mi to nejde, stejna zbroj, prehoz i hlaska
Jak jsem zjistil, tak to tam jeste neni nahrane.

@Pajule:
Gratuluju k vyberu avatara. :wink: Royo nikdy nezklame :)

Re: Přehoz zbroj

Posted: 02:08 21. Mar 2008
by photter
kucik wrote:@Pajule:
Gratuluju k vyberu avatara. :wink: Royo nikdy nezklame :)
doufám, že kráčíš v šlépějích zvrhlejch elfek :mrgreen: :mrgreen: