Page 2 of 2
Re: Přehoz zbroj
Posted: 12:35 17. Mar 2008
by Lord_Berserk
kucik wrote:"a nic" je vybornej popis problemu je mi nad slunce jasne, kde je chyba.
presne todle sem cekal

koukam zas Kucikovo oblibena veta... dej si ji jako podpis

Re: Přehoz zbroj
Posted: 12:41 17. Mar 2008
by kucik
Kdyz stravim pet minut opravou chyby a hodinu zkoumanim toho, co se dotycny neobtezoval rict, je to pro me vyhozenej cas. Bohuzel musim rict, ze se cely dny nekopu do zadku.
Re: Přehoz zbroj
Posted: 13:16 17. Mar 2008
by Kiri
kucik wrote:Kdyz stravim pet minut opravou chyby a hodinu zkoumanim toho, co se dotycny neobtezoval rict, je to pro me vyhozenej cas. Bohuzel musim rict, ze se cely dny nekopu do zadku.
to ja jo

vlastne nic jinyho nedelam

Re: Přehoz zbroj
Posted: 15:42 17. Mar 2008
by skarbi
Já bych nedráždil..
Dobře, zkusim to líp

Hodilo to to samý co vejš už psali. ,,Přehoz není možné použít na tento typ zbroje.,, Je to plátovka, sice dělaná v toolu, ale to nevim jestli na to má vliv.
Re: Přehoz zbroj
Posted: 16:02 17. Mar 2008
by kucik
Tak mi tu zbroj posli. Pokud jsi v ni pouzil robu, tak to nepujde.
Re: Přehoz zbroj
Posted: 16:07 17. Mar 2008
by skarbi
Nene, žádná roba na tom není... Ještě se na to kouknu odpoledne. Jediný co, že se mi nechce znova kupovat

Protože já blbec sem ho prodal dyž mi to nešlo ...

Re: Přehoz zbroj
Posted: 20:23 17. Mar 2008
by Aznar
lidska zelezna krouzkova zbroj, obarvena u barvire, jinak neupravena, a prehoz siroky kozeny, taky se nejak nemaji rady
pise to ze na tuto zbroj neni mozne pouzit prehoz
Re: Přehoz zbroj
Posted: 20:54 20. Mar 2008
by Aznar
Aznar wrote:lidska zelezna krouzkova zbroj, obarvena u barvire, jinak neupravena, a prehoz siroky kozeny, taky se nejak nemaji rady
pise to ze na tuto zbroj neni mozne pouzit prehoz
Kucik wrote:Opraveny prehozy na zbroj.
mozna delam neco blbe, ale porad mi to nejde, stejna zbroj, prehoz i hlaska
Re: Přehoz zbroj
Posted: 22:22 20. Mar 2008
by Pajule
jak vlastně ten přehoz vypadá?
Re: Přehoz zbroj
Posted: 01:20 21. Mar 2008
by kucik
Aznar wrote:
mozna delam neco blbe, ale porad mi to nejde, stejna zbroj, prehoz i hlaska
Jak jsem zjistil, tak to tam jeste neni nahrane.
@Pajule:
Gratuluju k vyberu avatara.

Royo nikdy nezklame

Re: Přehoz zbroj
Posted: 02:08 21. Mar 2008
by photter
kucik wrote:@Pajule:
Gratuluju k vyberu avatara.

Royo nikdy nezklame

doufám, že kráčíš v šlépějích zvrhlejch elfek
