Page 2 of 4

Re: Help

Posted: 11:25 13. Feb 2008
by Pivo
Karogan wrote:Tak jsem si to všechno stáhl a když to rozbaluji, tak mi to říká, že jsou všechny soubory poškozeny, včetně portrétů atd.... :(

Nejsi sám.Včera mě dva lidi psali stejný problém.

Re: Help

Posted: 11:26 13. Feb 2008
by Rejty
A stahli jste to cely?

Re: Help

Posted: 11:37 13. Feb 2008
by kucik
haky do adresáře HAK, tlk soubor do adresáře TLK, hudbu do adresáře MUSIC.
Vse co ma priponu .hak do adresare hak
Vse co ma priponu .tlk do adresare tlk
Vse co ma priponu .bmu do adresare music

Nepovinne veci do adresare override, pokud neni receno jinak.

Zrovna vcera to jedna slecna uspesne postahovala a nainstalovala, takze bych v tom fakt nehledal vedu.

Re: Help

Posted: 11:41 13. Feb 2008
by Karogan
Rejty wrote:
Nainstalujte CEP, podle přiloženého návodu uvnitř. Poté vše označené jako povinné, haky do adresáře HAK, tlk soubor do adresáře TLK, hudbu do adresáře MUSIC.

Pokud chcete, muzete si stahnout i doporucene veci, ty se zpravidla pote rozbali do adresare OVERRIDE.
TO sjem tam právě našel taky.. no vyzkouším again a uvidím.

Re: Help

Posted: 11:45 13. Feb 2008
by Karogan
kucik wrote:
haky do adresáře HAK, tlk soubor do adresáře TLK, hudbu do adresáře MUSIC.
Vse co ma priponu .hak do adresare hak
Vse co ma priponu .tlk do adresare tlk
Vse co ma priponu .bmu do adresare music

Nepovinne veci do adresare override, pokud neni receno jinak.

Zrovna vcera to jedna slecna uspesne postahovala a nainstalovala, takze bych v tom fakt nehledal vedu.
Dobrý vyzkouším a uvidím :) mne tam prostě chybí to sloveso v infinitu. Překopírovat či instalovat, myslím u toho hak, bmu, tlk, tak jsem zpanikařil.

děkuji, myslím, že to půjde :mrgreen:

Re: Help

Posted: 12:16 13. Feb 2008
by Darien
CEP se instaluje, zbytek jen rozbaluje ze zipu nebo čeho:)))

Re: Help

Posted: 19:46 13. Feb 2008
by Karogan
Hele proč ten instalační soubor cepu cepv2_starter mám v mpegu? jak to mám teď nainstalovat? :D

Re: Help

Posted: 21:15 13. Feb 2008
by pepa48
neinstaluj, dej ho akorat do slozky modules

Re: Help

Posted: 21:27 13. Feb 2008
by kucik
Do slozky modules nic davat nemusis. Co to ma za priponu?

Re: Help

Posted: 23:42 13. Feb 2008
by Karogan
kucik wrote:Do slozky modules nic davat nemusis. Co to ma za priponu?
Má to příponu MPEG

Re: Help

Posted: 01:08 14. Feb 2008
by kucik
Karogan wrote:
kucik wrote:Do slozky modules nic davat nemusis. Co to ma za priponu?
Má to příponu MPEG
To mi prijde jako blbost uz z toho duvodu, ze pripony se pouzivaji tripismenne.
Vcera to instalovala slecna s minimem znalosti s pocitacem a nemela s tim zadne potize. Vazne staci udelat, co je tam napsano.
Pokud nevis, kam s nektetymi soubory, napis jejich jmena a nekdo ti poradi.
Pokud tam mas nejaky cepv2_starter.mpeg, tak si ho vubec nevsimej. Imho je to ale blbost.

Re: Help

Posted: 01:26 14. Feb 2008
by photter
to je *.mod a defaultně se asociuje na winamp, ten soubor stejně nepotřebuješ

Re: Help

Posted: 11:15 14. Feb 2008
by Karogan
Myslím, že potter má pravdu, že to bude asi takto.
Tak teď jak na to? Když na to kliknu, tak se mi to spustí ve windows media playeru nebo ve winampu, prostě v tom co mám aktuálně nastavený.

Takže ten rozbalený cep mám prostě jen překopírovat a ne instalovat? Porotože jiný spouštěcí soubor tam není.

P.S.: V práci se mi to taky spouští ve win.media playeru, zkoušel jsem to tu taky. Doma je to stejný.

Re: Help

Posted: 11:29 14. Feb 2008
by photter
nevim, jestli ti poradim na dálku, musel bych ti asi vidět do kompu...máš nějakýho známýho, co má všecko nainstalovaný ? NWN běhá bez problému i bez instalace, stačí kompletně zkopírovat

jak se instalujou CEPY už si nepamatuju, instaloval sem je když vyšly a vod tý doby už taky jenom kopíruju instalaci....neni tam jinej spustitelnej soubor ? nějakej setup.exe nebo tak něco ?

Re: Help

Posted: 12:28 14. Feb 2008
by Karogan
photter: Právě, že tam nic jinýho nejni, jinak už bych to právě zkoušel a neotravoval Vás tu.

P.S.: známýho mám co má NWN, ale kompletně překopírovat celý NWN neexistuje v žádném případě, protože moje registrovaná originálka je jen jedna a občas si zahraju i světový servery, kde je potřeba originálka a hlídají to tam. Takže toto nee :|

Ach jo.. Já věděl, že s tím budu mít problémy. :roll:

BWT: Můj printscreen, když to rozbalím. Doma v Pc je to naprosto stejný. How can I install that? :?