Page 2 of 3
Re: BARVÍŘ
Posted: 20:30 12. Feb 2008
by igor
Sorrow wrote:Nahazej jim tam jen kade s cernou barvou at se v tom vycachtaj, stejne jinou nepouzijou

Já bych se na ně vykašlal úplně, na co barvy když je tam tma.

Re: BARVÍŘ
Posted: 20:38 12. Feb 2008
by photter
igor wrote:Sorrow wrote:Nahazej jim tam jen kade s cernou barvou at se v tom vycachtaj, stejne jinou nepouzijou

Já bych se na ně vykašlal úplně, na co barvy když je tam tma.

neser

Re: BARVÍŘ
Posted: 22:18 12. Feb 2008
by monstera
Bohužel nejde obarvit ani plášť, ani helma - nevidí nic, co by se dalo obarvit...
Re: BARVÍŘ
Posted: 22:49 12. Feb 2008
by jiromir
monstera wrote:Bohužel nejde obarvit ani plášť, ani helma - nevidí nic, co by se dalo obarvit...
tyhle věci nikdy nějak moc nešly barvit...nebo se pletu?
Re: BARVÍŘ
Posted: 22:58 12. Feb 2008
by jitka
driv sly obarvit helmy i plaste

Re: BARVÍŘ
Posted: 23:01 12. Feb 2008
by monstera
jitka wrote:driv sly obarvit helmy i plaste

Ano, kupovanejma barvičkama šlo obarvit skoro všecko. Ten barvíř je lenoch a neumětel ! Prosím obchodníky, aby opět prodávali barvy v lahvičkách !
Re: BARVÍŘ
Posted: 23:14 12. Feb 2008
by jiromir
monstera wrote:jitka wrote:driv sly obarvit helmy i plaste

Ano, kupovanejma barvičkama šlo obarvit skoro všecko. Ten barvíř je lenoch a neumětel ! Prosím obchodníky, aby opět prodávali barvy v lahvičkách !
barvy v lahvickach byly stazeny zcela záměrně a pochybuju ze se jejich prodej obnoví... Nicméně si vyčkej na vyjadření teamu.
(btw. možná kdybys taky přestal prskat že to nefunguje hned po spuštění-nebot je zcela logicky ze novej system muze mit bugy-a radsi pockal jak se to vyresi, tak budes spokojenejsi. Myslim, ze nabídka vsech barev je daleko lákavější, nez 10 barev od kazdyho materiálu. Krom toho jsem si jist, ze ne kazda postava umi nabarvit kov, kuzi, hadry sama. Barvir ma zivnost, tak mu ji neber. Staci konstruktivne ohlasit ze neco nefunguje a pockat az to fungovat zacne-k vseobecne spokojenosti)
Re: BARVÍŘ
Posted: 01:28 13. Feb 2008
by Darien
Doporučuji systém, který byl použit jinde (snad se Kucík nenaštve:))))
Oslovíte barvíře a řeknete, co chcete obarvit, a kterou část té věci - a pak je dialog - další barvu, předchozí barvu, tahle se mi líbí, tu si nechám - zrušit.
Tím další a předchozí listuje systém mezi barvami a postava vidí tu změnu barvy přímo na sobě, jak bude in real vypadat.
Pokud by to nebyl problém, možná by to byl nejrealističtější a pro hráče nejlepší...
Re: BARVÍŘ
Posted: 02:12 13. Feb 2008
by kucik
Je to samozrejme moznost, ale vzhledem k tomu, kolik je barev, mi prislo tohle pohodlnejsi.
Re: BARVÍŘ
Posted: 02:23 13. Feb 2008
by photter
listovaní barvama je imho onanie, nejdou nijak po sobě a představ si, že je budeš muset protočit několikrát na každou součást oblečení, to šlo, dokad jich bylo 64 ale teď je to nesmysl
Re: BARVÍŘ
Posted: 02:36 13. Feb 2008
by Sorrow
photter wrote:listovaní barvama je imho onanie, nejdou nijak po sobě a představ si, že je budeš muset protočit několikrát na každou součást oblečení, to šlo, dokad jich bylo 64 ale teď je to nesmysl
Jasne, mozna jen bych jeste do hry pridal ten stojan z barvama jaku tu byl.Na nom si to taky muzes odpocitat (jinak myslim ze drive byla kazda rada oznacena pismenem a jednotlive barvy v rade cislama ale to uz je vlastne jenom detail jak to bude oznacene)
Re: BARVÍŘ
Posted: 02:41 13. Feb 2008
by kucik
Ten stojan uz bohuzel neexituje, jinak by tam byl.
Barveni primo na postave se mi nelibi.
Plaste a podobny veci je mozny po dohode doplnit. Me teda ani nenepadlo pridavat je tam.
Re: BARVÍŘ
Posted: 11:21 13. Feb 2008
by Darien
zeptám se jinak - když zadám to číslo a na tý zbroji se mi to nebude líbit - můžu to bezplatně změnit?
Re: BARVÍŘ
Posted: 11:35 13. Feb 2008
by Seth-Plzen
No pokud ja vím, tak se ti ta zbroj, kterou chces obarvit ukazuje na tom panakovi za barvirem. Aspon u me to tak bylo. Takze hned vidis, jak ta zbroj vypada. A hlavne kdykoliv muzes rict, ze chces svy veci zpet a pak nic neplatis. System je to doceal promakanej, nemenil bych ho. Ale pridal bych tam jeste moznost obarveni helm, plastu a stitu.
Re: BARVÍŘ
Posted: 11:41 13. Feb 2008
by kucik
Platis az za finalni podobu. Do te doby si s tim muzes hrat jak chces.
Pokud chces saty vratit nezmenene, reknes, ze je chces vratit zpet.
Je tam bug, kdy se figurine preplni inventar a zbroj muze zmizet (ve skutecnosti ji ma figurina v invu).
S vecernim restartem bude opraveno.