Page 2 of 3
Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 11:53 13. Feb 2008
by Darien
Theogil I wrote:
No ono stačí to, kdy není po ruce správný trenér, pak cesta tam a zase zpátky stojí min. 1000zl. a ten trenér co ho brácha sehnal si řekl 1009zl. za vyučení na 7lvl. Tak to se pak těžko divit, že jsme dva dny syslili na farmě. O lahvičkách ani nemluvě, lékarnu každý jednu jako záchranou brzdu,a to je tak asi vše. A co je ouplně nejhorší, že nezbývají zlaťáčky na dobroučké pivečko a to je pro trpoše smrt.
P.S. ani si nepamatuju, kdy jsem žral cokoli jiného než hrušku nebo jablko.
Počkej, jak není správnej trenér? To jakože tě může level naučit víc rozdílných trenérů? Sedmý level za tisícovku je šílenství. A co se jídla týče, proč si neopečete maso nebo rybu?:)
Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 12:00 13. Feb 2008
by kucik
Jo, a proc si treba nekoupite maso otroka za 50 zlatych?
1000 zlatych neni silnestvi, ale prestizka. ... po vyrazne sleve.
Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 12:07 13. Feb 2008
by Theogil I
Darien wrote:
Počkej, jak není správnej trenér? To jakože tě může level naučit víc rozdílných trenérů? Sedmý level za tisícovku je šílenství. A co se jídla týče, proč si neopečete maso nebo rybu?:)
Jistě jsi si všiml, že některá povolání dokáže vyučovat několik trenérů, kněz v každém chrámu, hrandů či bojovníků najdeš taky hodně. Dříve (a to nevím jak je to dnes postaveno) měli někteří z nich strop a po určitém levelu ti řekli, že tě víc naučit nedokáží, že ti předali vše co znají a začalo další toulání krajem a hledání mistra jež tě něco naučit dokáže. No a jistě jsi si všiml, že některá povolání v Karhatě, Ivory, Doubkově .... atd. trenéra nemají, pak je nutno si svého mistra najít a to je finančně náročné, nebezpečné a zábavné. Tu cenu bych připisoval výběru prestižního povolání, ale i přesto se o nás pokoušeli mrákoty. No jo prestižní povolání je hold prestižní povolání se vším všudy. Jen nechci viděl jak dlouho budeme škubat tu kukuřici příště až zase u Boendála přijde ten správný čas, to abych si na to vzal dovolenou.
Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 12:08 13. Feb 2008
by Theogil I
kucik wrote:Jo, a proc si treba nekoupite maso otroka za 50 zlatych?
1000 zlatych neni silnestvi, ale prestizka. ... po vyrazne sleve.
Mi prosím otroky nežereme, rybička miloučká de špatně chytit a jezevci só moc tuhý.

Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 12:14 13. Feb 2008
by Darien
Theogil I wrote:Darien wrote:
Počkej, jak není správnej trenér? To jakože tě může level naučit víc rozdílných trenérů? Sedmý level za tisícovku je šílenství. A co se jídla týče, proč si neopečete maso nebo rybu?:)
Jistě jsi si všiml, že některá povolání dokáže vyučovat několik trenérů, kněz v každém chrámu, hrandů či bojovníků najdeš taky hodně. Dříve (a to nevím jak je to dnes postaveno) měli někteří z nich strop a po určitém levelu ti řekli, že tě víc naučit nedokáží, že ti předali vše co znají a začalo další toulání krajem a hledání mistra jež tě něco naučit dokáže. No a jistě jsi si všiml, že některá povolání v Karhatě, Ivory, Doubkově .... atd. trenéra nemají, pak je nutno si svého mistra najít a to je finančně náročné, nebezpečné a zábavné. Tu cenu bych připisoval výběru prestižního povolání, ale i přesto se o nás pokoušeli mrákoty. No jo prestižní povolání je hold prestižní povolání se vším všudy. Jen nechci viděl jak dlouho budeme škubat tu kukuřici příště až zase u Boendála přijde ten správný čas, to abych si na to vzal dovolenou.
No já zatím našel dva mistry druidů, těch jsem si všiml, ale teď mi začíná docházet, že až budu chtít mít mistra pro shiftera, tak to může být docela hustej problém...jejda...

No doufám, že na něj DM nezapomněli, protože ve všech hraničářsko druidských osadách jsem na nic takového vlastně nenarazil... ještě není třeba, ale nasadil jsi mi brouka:)
Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 12:57 13. Feb 2008
by Krata
mě se ceny docela líběj a to proto:
Postava si nesežene vzácné předměty během několika lvl, silné předměty například z mithrilu budou už opravdová raritka a kdo ji bude mít bude borec.. nelíbilo se mi že před wipem ji měl každej druhej a někdy i schovanou už na hodně nízkym lvl a vyčkval kdy ji bude moci použít
To samé se dá říct i u brnění, oblečení a tak.. jídla mi zatim taky nějak moc nevadi, když nejsi boháč, nemůžeš si dovolit drahá jídla, tady všichni začínáme od ničeho a vypracovváme se nahoru, pak si budem moc dovlit drahá jídla a tak

Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 13:34 13. Feb 2008
by Darien
K čemu jsou drahá jídla?
Mně teda mrzí, že když bych si koupila třeba nějaký zdobený barevný botky, že na mně stejně nebudou vidět:(((
Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 13:43 13. Feb 2008
by Sorrow
Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 13:45 13. Feb 2008
by Darien
Jasně, já zabíjím od rána do večera:))))) A druidi, budeš se divit, si opravdu nechodí kupovat jídlo a pití do hospody, pane RP WB:)))))))))))))))
Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 13:50 13. Feb 2008
by Teesha
Darien wrote:
Jasně, já zabíjím od rána do večera:)))))
A druidi, budeš se divit, si opravdu nechodí kupovat jídlo a pití do hospody, pane RP WB:)))))))))))))))
to je nějaký dogma? nebo povinost? nebo 46 přikázání druidksé tantry? *kroutí hlavou* jsi strašně konzervativní
Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 13:54 13. Feb 2008
by Sorrow
Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 14:22 13. Feb 2008
by Darien
Vy jste kokosové:) Nutím snad někoho nějak hrát?:) Ale kdyby se to mělo brát doslova, tak by drudi měli mít schopnost meditace a vyvolání přítele jen v přírodě. Jsou svázáni s přírodou, jsou to ochránci a strážci lesa, nejsou společenští, ve městech trpí klaustrofobií, v životě by neměli důvod lézt ve městě do nějakých stok a měli by být naprosto soběstační z darů přírody.
to bychom tu mohli vést teoretickou diskusi na téma - jestli se AD&D má hrát podle původních "konzervativních" popisů postav nebo nemá. Nebo jestli, jak tu někdo zmiňoval, si můžeš vzít povolání paladina a být přitom něco úplně jinýho. Já si myslím, že svoboda chování postav je ocaď - pocaď.
Ano, chodím do města, protože nemůžu běhat s penězi po lese, in real by je druid asi zakopal někam pod šutr, pokud by je vůbec potřeboval, jakože nepotřeboval, protože by si to druidé ve své komunitě vyrobili sami, co by potřebovali. A směnili zboží za zboží. Jenže systém je stavěný tak, aby pokud možno nějak vyhovoval všem postavám a nikdo se tu nebude patlat se specialitami pro povolání, která nejsou až tak skupinová, že jo:)
Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 15:33 13. Feb 2008
by Teesha
ale ty tady určuješ někomu jak si má púředstavit druida...ale tak to není..já si ho dokonce představuju jako skutečného druida z období Keltů..žádnýho klaďáka...a už vůbec ne nějakýho stromofila. Když si ho představíš tak ty fajn...super..ale je to jen tvoje představa...
už si uvědom, že class: figter, bard, rough,monk...a další...jsou jenom názvy s nějakou skladbou schopností a "mírně určeným" směrem...jsem schopnej hrát druida 100* jinak..jako kuře...a vždy budu tvrdit, že je to druid..
Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 15:46 13. Feb 2008
by OneHeart
jo souhlasim, class je jen nutný zlo, který jsi přinucen v tomhle dementním systému nějak naroubovat na charakter
Re: Kariena - ztráta peněz díky pádu serveru
Posted: 15:54 13. Feb 2008
by photter