Page 2 of 4
Re: Hledá se král popu
Posted: 13:25 13. Feb 2008
by Teesha
to je chyba...to je chyba..ty večerní pasáže jsou nejlepší
Re: Hledá se král popu
Posted: 13:33 13. Feb 2008
by Sorrow
Jak kazdej zalezlej.Nehazej vsechny do jednoho pytle pls.

Re: Hledá se král popu
Posted: 13:38 13. Feb 2008
by Teesha
Lord_Berserk wrote:human_wreck wrote:Ty večerní pasáže jsou ale dost silné i na mě. To většinou vypínám.


No jooo Shadi se snad boji roustouci dynastie N'Abarn...vcera v noci jich ve hre bylo jako much a povrch byl uplne zalezlej...srabi berete nam s Kirim obzivu...

Nás je tady stále více
pomni na to muži
až přinesou mi tvoje plíce
na tvé bílé kůži!
Srdce, střeva, játra už
na tyči se točí
donesli mi velký nůž
a na něm tvé oči
torzo těla, Povrchane
všimla jsem si to už dřív
zkušeně je vykuchané,
vystaveno na odiv
něco chybí, jasné je mi
je to všechno pravda krutá.
když jsi padal mrtvý k zemi
tvá mozkovna, byla dutá!
Re: Hledá se král popu
Posted: 14:03 13. Feb 2008
by Krata
N'Abarn !!

Re: Hledá se král popu
Posted: 14:06 13. Feb 2008
by human_wreck
Hehe

Hezký, to si říká o odvetu
Re: Hledá se král popu
Posted: 14:20 13. Feb 2008
by human_wreck
Slyšela jsem včera ve vsi,
že pod zemí žijí vepři,
co tváře mají špínou černé,
umýt se jít, to je nehne.
Bylo vepřům velmi smutno,
řekli tedy „Sluhů nutno!“
Tak pochytali krysy, můry
a chlubí se jak vládnou z hůry.
Občas vepři pírko vezmou
svoji černou tlapkou jemnou.
Pak polechtají přísně sluhu,
mučení prý jde jim k duhu.
Jestli tohle všechno pravdou,
říkám vám teď tady rovnou,
"Musí honem vepřům prchnout,
kdo netouží smíchy zdehnout!"

Re: Hledá se král popu
Posted: 15:14 13. Feb 2008
by Teesha
Omlouvám se Temná paní
Vyrušit Tě nechtěl jsem
Věnuješ se jistě hraní
Přicházím však s důvodem.
Tahle mrcha, *smýkne ženou*
Verše skládá v Říši dne
Však s čelistí přeraženou
Víckrát jistě necekne
S hubou svou se otírala
O tvou slávu o tvou čest
Zdá se, že již dozpívala
*Čelist drtí drowa pěst*
*Drowka promluvila prve*,
zabít já tě nemám snahu,
*z tváře setře kapku krve
podívá se na podlahu*
smrtí tvou jak se mi zdá
neobdržíš žádný trest
paní tvou se stanu já
drowská bardka jménem Cress
sama smrt budeš přát si
dočkáš se až za roky
do té doby budu hrát si
krve potečou potoky
vypadá to, že jsi krásná,
muži po tě toužili
Mal´raku, *ptá se Jasná*
Už si muži užili?
Vem ji tedy do kasáren,
Slétnou se jak hejno vran
Dnes má vojsko malý harém
Tak praví Cress N´Abarn
*Pant na dveřích trochu vrzá
Hlas se nese ozvěnou*
Pěkně zpívá, bardka drzá
Vojsku bude odměnou.
Re: Hledá se král popu
Posted: 15:20 13. Feb 2008
by Zyga
Bezva

Re: Hledá se král popu
Posted: 15:33 13. Feb 2008
by jiromir
human_wreck wrote:steel_martin wrote:Na devátym bys měl mastit už Prokofieva nebo aspoň Debussyho...

To už bych pak neměl kam stoupat

. Ale dobře pop už mám snad za sebou.
ale měl

Podle toho na co hrajes

Re: Hledá se král popu
Posted: 15:39 13. Feb 2008
by OneHeart
smekám, poéti

Re: Hledá se král popu
Posted: 15:42 13. Feb 2008
by jiromir
OneHeart wrote:smekám, poéti

doufám ze tomu jeste neni konec... Nebudu tleskat uprostred koncertu

Uz se tesim na odpoved z povrchu

Re: Hledá se král popu
Posted: 19:58 13. Feb 2008
by human_wreck
Zaškytala náhle Shadi
“Kdopak na mě myslí?
Opěvují moje vnady
nebo se zlou přišli?”
Možná právě někdo jednu
z mojich básní přečet,
Poškrábal se, na zem sednul,
začal smíchy brečet.
A nebo taky né
a někdo špínu na mě valí.
Mluví o mě zle
k tomu to černým veršem halí.
Možná se to trochu pojí
se snem co jsem měla.
- Kde muži zvyklí k boji
měli obnažená těla.
SEN
Sedím sama v malé kobce
Řada chlapů nemá konce
Za dveřmi tam čekají
a nakukují potají.
Volám na ně „Hola muži.
Kdo vám takhle zbarvil kůži?”
Odpověd mi byla dána,
Prý je takhle rodí máma.
“A pročpak se vás tolik tlačí?
Tenhle pohled to je k pláči.“
Muži se na sebe koukli
Poté tiše ke mě houkli.
"Mezi tyto vězňů cely
poslaly nás naše ženy.
Provést na tě znásilnění,
jiná možnost prý tu není."
Shadi rtíky našpulila a
nad větou se zamyslila.
„A proč tam tedy páni muži
stojíte jak mrtví plži?”
Nejstarší drow zrudl studem.
“No však už snad na to pujdem.
Jenže nikdo tady z nás
Neví, jak to provést má.
U nás drowů všechno jinak
Muži lehaj vždycky naznak.
Ženy s bičem potom rejdí,
kříčí na nás, že jsme šmejdi!”
Konec snu už mám spíš v mlze
však smála jsem se celou noc.
Přec v hloubi duše tajit nelze
černých vepřů temnou moc.
Re: Hledá se král popu
Posted: 20:19 13. Feb 2008
by Daanri
*pozorne nasloucha s uchom pri zemi ci sa neozve naka odpoved*

Re: Hledá se král popu
Posted: 20:25 13. Feb 2008
by Teesha
a nedá si říct a nedá si říct...no jak myslíš

hned jak bude čas...
Re: Hledá se král popu
Posted: 21:06 13. Feb 2008
by Krata
To spíš bylo tim, že většinu můžu se oklepala odporem když viděla něco jiého nahého než drowku
