Page 2 of 2
Posted: 11:30 05. May 2007
by Sylmael
Takze v skratke vsetko co svieti na magovi? Ok takze zoznam :
- vydrz elementy
- kamene
- kora
- predtucha
- vsetky oci - TS, ultravision atd
- imka na mysel
- imka na smrt
- aj aury? strachu atd..
- elementarne stity (i ked to by som asi nechal ako povodne)
Posted: 21:58 05. May 2007
by Nimmrodel
Sylmael wrote:Takze v skratke vsetko co svieti na magovi? Ok takze zoznam :
- vydrz elementy
- kamene
- kora
- predtucha
- vsetky oci - TS, ultravision atd
- imka na mysel
- imka na smrt
- aj aury? strachu atd..
- elementarne stity (i ked to by som asi nechal ako povodne)
bolo by dobre keby si ale graficke efekty nahradil inymi menej sekajucimi [napr tie kolecka ako pri freedom of movement] miesto toho aby len zmizli, ked napriklad nevidis ci niekto ten stoneskin este ma ci nie, moze to sposobit aj smrt

preto miesto "zneviditelnenia" radsej vymenit.. napr grafika ionskych kamenov a podobne, inak super ze to robis drzim palce
Posted: 22:05 05. May 2007
by jaara
Popravde muj nazor je, ze ty efekty moc nezpomalujou. Nejvetsi zaber davaj vasemu milemu hardwaru stiny, takze s tema bych zacal. Ale pokud nekdo chce osekavat efekty, je to podle jeho gusta.
Posted: 22:29 05. May 2007
by Sylmael
Seka to urcite aj koli tomu ze je na obrazovke viac castic generovanych z kuziel nez je komp schopny zvladnut. Mne seka riadne napriklad ked vidim dymove alebo hmlove efekty. No co uz sunkos moj kompik.
Btw neviem ci je dobry napad nahradzat vizualne efekty kuziel efektmi iounskych kamenov(aby sa to nemiesalo zo sutrikmi), a tie kolecka farebne podobne freedomu som tiez akosi nevidel.

Ale nic sa nebojte. Hladam dalej hehe.
Posted: 19:29 06. May 2007
by Sylmael
Stahujte do override zas a znova tentokrat o nieco viac prerobenych efektov.
Snad ked budete dobry tak do vianoc sa dockate aj dispell hulky.
http://www.sylmael.wz.cz/files/visualeffects.2da
Posted: 19:36 06. May 2007
by Michal
Stíny to dělaj taky, no. Nejhorší je, když je noc a najednou moje postava zmerčí neviditelnýho kouzelníka s různejma efektama a světlem. To pak pomíchá stíny všude kolem a v mezičase si můžu něco zdlábnout

A to máme docela slušnej počítač.
Posted: 20:26 06. May 2007
by Sylmael
Tak som si zas sadol ku kompu a urobil to odstranovanie efektov niektorych kuziel.
A by som to rad napojil na dialog emocnej hulky kebyze mi ho niekto ochotny vyexportoval a poslal na mail. Dik.
