Page 2 of 2

Re: Druidi a hraničáři

Posted: 21:50 17. Feb 2008
by Kiri
Pajule wrote:mno podle me je druid tezsi nez hanicar , pac kdyz chces hrat druida , ktery chrani prirodu i zviraat , tak zadny by nemel zabit a to je an tom asi to nejtezsi.Obcas jsem mela co delat s Gem , abych se zachovala tak jak se chovala Gem a ne podle sebe :D :D jo a to je divny kdyz drudi jsou vecinou elfove pulcici a lidi tak co v hajku delal pulork?Nereknu ze nejakej kmen nemuze mit samana , ale aby byl v hajku s lidma a obzvlast s elfama?Ja tead nevim jak tomu je ted , ale pred wipem tomu tak bylo.Kazdej elf mylsim neni jako Elii :D tod muj nazor na vec :twisted: :roll: :mrgreen:
je to jen dite, tak ji nekamenujte hned :D ;-). Tim koncim. Tva Mana

Re: Druidi a hraničáři

Posted: 10:34 18. Feb 2008
by Theogil I
Pravdou je, že povolání jsou limitující a při příliš přímém pohledu na ně by jsme se dostali k neustále stejným a nakonec i stereotipním postavám. A jak, podotýkám v poslední době, vidím druida ... odmyslím si ten název druid, vemu si černého goblina, dám mu ten nejhorší, celý zarostlý zjev, šedé chlupy, moudrost věků, trošku síly a odolnosti jako obraz dávné slávy, charizmu skoro nulovou - no dyť je to starý, prašivý odporný goblin, který i za dob své největší slávy strašil drowí parchanty a ti mu to pak sviňsky vraceli bičem, trochu inteligence - jik by se asi stáří nedožil a nulovou obratnost - co čekat od šmachťavýho dědka ....... a hle máme tu gobliního stařešinu, léčitele, mastičkáře a spodinu i gobliní společnosti, tedy pokud ho čirou náhodou nepotřebují na léčení výše postavených goblinů. Tak to je můj poslední obrázek druida. Počítám, že za pár týdnů, či měsíců to bude zas něco jiného, protože před pár měsíci to byl drak jež se mění do lidské podoby.

Re: Druidi a hraničáři

Posted: 14:27 18. Feb 2008
by Awadar
Tak si taky něco přidám. Jak už zda bylo řečeno stejně jako druida můžeme rozebírat jakékoliv jiné povolání. Podle mě ať si hraje postavu každém jak chce, ano můžeme rozebírat některé spaciální vlastnosti. Jak už bylo řečeno třeba z ním potvorákem z kanálů – asi nebude používat zapletení …., ale jedy a nemoci …. a samozřejmě nebudou urgovat bonusy za pohyb v přírodě – ale to by už mělo být na daným hráči co chce hrát a jestli bude zneužívat ostatních možností.
Jako další možnost druida mě napadl potulná mág – prostě žije v přírodě nebo v nějaké té chatrči, živý se z darů přírody. Žije v souladu, ale klidně zabije nevinného jelínka a udělá si z něj oblečení a gáblík. Při porovnání kouzel mág a druid hromada podobných a toho druida bych si právě vzal protože když někdo bude v přírodě x let tak se to na něm podepíše a bude se lépe chránit v přírodě než ve městě. Já osobně bych v tomto případě třeba nevyužíval proměn druida.

Re: Druidi a hraničáři

Posted: 14:34 18. Feb 2008
by Darien
Já si myslím, že takováhle nenásilná diskuse je děsně fajn a důležitá, není každé povolání tak kontraverzní jako druid, zejména právě kvůli celkem pestré paletě možností, včetně těch proměn. A spoustě lidem (včetně) mně to dokáže rozšířit obzory.