Page 2 of 2

Re: Svitky

Posted: 19:19 26. Feb 2008
by Sorrow
Kiri wrote:nestezuj si porat :mrgreen:
Tak ja si nestezuju porad, jen jsem chtel odcerpat tech naskudlenejch 90K a neni moznost :D

Re: Svitky

Posted: 19:21 26. Feb 2008
by OneHeart
Sorrow wrote:90K
*závistivě zamrká a připíše něco na konec ToKill listu* :D

Re: Svitky

Posted: 20:09 26. Feb 2008
by Sorrow
To byl vtip.Jen me zajimalo kdo se prvni ozve, jestli cerny huby a nebo povrch :D
ps:ale ostatek je pravda

Re: Svitky

Posted: 20:11 26. Feb 2008
by kucik
Byl tam uplne nesmyslene vlekej trigger na zdi. Uz to opravuju. Jeste zkontroluju rozhovor.

Re: Svitky

Posted: 20:50 26. Feb 2008
by Sorrow
Koukni prosimte i na ten odhad ceny, odhadnou slo ale prodalo se za stejnou cenu.