Page 2 of 6

Re: dynamicky spawn

Posted: 20:29 16. Feb 2008
by Sorrow
Me taky stve kdyz umru ale je vzdycky lepsi to nechat nadyl, myslim tim tyhle ukvapene nazory ze zlosti.
ps:jasne ze vim ale kdyz sem si s nima poprve neporadil, tak podruhe jsem byl opatrnejsi :wink:

Re: dynamicky spawn

Posted: 20:36 16. Feb 2008
by Aznar
jasne ze kazda smrt stve :wink:
akorat je smrt, kdy vim, ze sem to zvoral a pak smrt, kdy nevim co sem udelal blbe a stejne sem mrtvej...

tady pokud to z toho jasne nevyplynulo, tak sem videl hloucek banditu, coz je normalni, dalo se v nich poznat dva lucistniky a 3 normalne (a uplne stejne) vypadajici bandity :arrow: ve vetsine pripadu zadny problem

protoze vim, ze se tam obcas vyskytne nekdo silnejsi, tak jsem jednoho banditu vylakal, bezel za mnou sam, ostatni jsem diky tomu ztratil z dohledu... banditu sem bez problemu zabil a vzapeti, aniz bych se priblizil zpatky k mistu kde byl pred tim ten hloucek, jsem dostal paralyzu od maga v invisu, coz byla konecna...

fakt nevim co bylo blbe, jiny reseni nez cekat do rana nebylo, pokud bych videl ze tam je mag, tak bych asi cekal, ale to se dalo poznat az v okamziku, kdy uz jsem s tim nemohl nic delat

Re: dynamicky spawn

Posted: 20:40 16. Feb 2008
by Kiri
co ztoho tedy plyne za ponauceni? Rejty nas vsechyn stejne zabije, chodit se ma za svetla jako slusni lidi. Nebo nas/vas muze zabit bandita, stene vlka, Denis a jeho zviratko Berserk vam uriznou hlavicku....ci na vas spadne cistou nahodou nejakej sutr od Thala (tedy z nocni oblohy) :D:D:D:D uz ej to vsem jasne?

Re: dynamicky spawn

Posted: 20:44 16. Feb 2008
by Sorrow
Ja nevim fakt nad cim brecis, jestli to bylo moc obtizne,budiz.Ale jo to tak.A myslim ze to nikomu nevadi, ba naopak.Holt budes muset ziskat vice zkusenosti aby te neprekvapilo ani tohle.Takhle je ten svet daleko lepsi a hratelnejsu, kdyz si nemuzes bejt nicim jistej...

Re: dynamicky spawn

Posted: 20:49 16. Feb 2008
by Aznar
nebrecim, ja nemam nic proti dynamickymu spawnu, to sem psal hned na zacatku...
jenom naznacuju, ze na mistech, ktera se daji velmi obtizne obejit, by se to mozna melo vyladit tak, aby se tam neobjevovaly takhle silny monstra, protoze jsou pro vetsinu postav neprekonately a pak hraci nezbyde nic jinyho nez treba i hodinu cekat, nez bude moct projit a to hratelnosti asi moc neprida :?

Re: dynamicky spawn

Posted: 20:52 16. Feb 2008
by Kiri
noo hodinu bych nekdy tvrdil i driv, ale pravda je, ze kdyz sem byl na 1 lvlu tak sem pres noc neopousstel osidlene oblasti...asi z duvodu, ze by na me padla cast hvezdneho prachu... :mrgreen:

Re: dynamicky spawn

Posted: 20:57 16. Feb 2008
by Sorrow
Neboj,nevim jak si na tom ted ale pockej za chvilku,budes je sekat jednou ranou a pak budes nadavat co je to za ksunty :D

Re: dynamicky spawn

Posted: 21:15 16. Feb 2008
by Kiri
Sorrow wrote:Neboj,nevim jak si na tom ted ale pockej za chvilku,budes je sekat jednou ranou a pak budes nadavat co je to za ksunty :D
silent I kill you...a hlavu ti taky uriznu..hnuoe :D:D:D

Re: dynamicky spawn

Posted: 23:59 16. Feb 2008
by Krata
Aspon není nic tak jednoduché, cesty k večeru jsou prostě a jednoduše nebezpečné, nemělnil bych to, aspon se ted večír budeš bát jít ven a nemáš jisotu že se někam dostaneš v pořádku :twisted:

Re: dynamicky spawn

Posted: 00:10 17. Feb 2008
by Kiri
Krata wrote:Aspon není nic tak jednoduché, cesty k večeru jsou prostě a jednoduše nebezpečné, nemělnil bych to, aspon se ted večír budeš bát jít ven a nemáš jisotu že se někam dostaneš v pořádku :twisted:
ty si taky moral...:D:D:D zrovna ty :D

Re: dynamicky spawn

Posted: 10:17 17. Feb 2008
by Aznar
Krata wrote:Aspon není nic tak jednoduché, cesty k večeru jsou prostě a jednoduše nebezpečné, nemělnil bych to, aspon se ted večír budeš bát jít ven a nemáš jisotu že se někam dostaneš v pořádku :twisted:
no to je fajn, akorat ze noc v real casu neni zrovna kratka a cekat az se rozedni muze byt docela opruz...

znova rikam, ze dynamicky spawn je urcite dobra vec, treba na rozcesti mezi karathou a ivory se docela casto objevuje lity vlk, akorat ze ten se da obejit, pokud si hrac da pozor, bandity bezpecnou cestou neobejdes a musis cekat, to nevim jestli je nejlepsi reseni :?

pripadne mit dusi svazanou s chramem v ivory a nechat se zabit :mrgreen:

Re: dynamicky spawn

Posted: 10:21 17. Feb 2008
by Daanri
Obist sa da skoro vsetko. Holt musite s tym ratat, ze niekedy sa objavi nieco silnejsie ako inokedy a davat si pozor. A to bude rad, ze si narazil v noci len na banditov.

Si uvedomte, ze v noci je to vonku nebezpecne a ze su nebezpecne casy.

Re: dynamicky spawn

Posted: 10:28 17. Feb 2008
by Aznar
Daanri wrote: Si uvedomte, ze v noci je to vonku nebezpecne a ze su nebezpecne casy.
porad nevim jestli si uplne rozumime, ja proti tomuhle nic nemam :)
jediny co mi vadi je, kdyz je nebezpecno v mistech, ktera jsou hodne frekventovana a ktera, pokud se vubec daji obejit, tak jenom s mozna jeste vetsim rizikem...
pak hraci nezbyde casto nic jinyho, nez se odpojit, protoze sedet sam v hospode v karathe moc zabava neni :?

Re: dynamicky spawn

Posted: 10:34 17. Feb 2008
by Krata
Hele přid do podtemna na chvíli, tam by ses zbláznil :lol:

Přemejšlej, právě proto že to je častá a nejkratší cesta do Karathy, tak tam přepadávaj banditi, a třeba měli zrovna dost peněz a najmuli si mága.. maj přepadávat na té nejmín pužívané aby nic neulovili ?

Že si ho nepoznal? měl zdálky křičet "Hej já sem mág, rači to obrat" taky ve skutečnym životě nepoznáš lidi co dělaj.. teda krom matikářek, ty jejich pohledy sou stejný a asi je za to i platěj

Byli tam i před wipem a nikdo si nestěžoval tak pro to řešit ted, nechal bych to tak

Re: dynamicky spawn

Posted: 10:35 17. Feb 2008
by Kiri
Pockejte az vylezou ti hnusny zevla, o teprv bude dynamickej spawn :D:D:D