Page 2 of 2

Re: Skript

Posted: 03:05 17. Feb 2008
by Sorrow
To sou vsechno pripravy a zkousky na VRSR.Jen tu Auroru budu asi v Karathe marne hledat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Skript

Posted: 03:06 17. Feb 2008
by Darien
Tahle chybová hláška se skuruty naskakuje občas i mně.

Jinak dnes večer nenaskakovalo zlepšení ani u rybaření při vytáhnutí ryby a u stahování kůží vůbec.

Re: Skript

Posted: 03:08 17. Feb 2008
by kucik
jj Zacykleni skretiho velitele je stara znama chyba. Ta padala snad uz pred rokem.
Casem na to mrknu.

Re: Skript

Posted: 03:09 17. Feb 2008
by Sorrow
Darien wrote:Tahle chybová hláška se skuruty naskakuje občas i mně.

Jinak dnes večer nenaskakovalo zlepšení ani u rybaření při vytáhnutí ryby a u stahování kůží vůbec.
Ale tak to neni, ze jeden den se to vypne nebo zpomali.Proste z vysim procentem je to pripocteni min castejsi.Me jen zarazi, ze se stezujete na procenta, kdyz pak stejne prodavate jen to co sklizite a ze toho neni malo :?

Re: Skript

Posted: 03:10 17. Feb 2008
by Kiri
Darien wrote: Jinak dnes večer nenaskakovalo zlepšení ani u rybaření při vytáhnutí ryby a u stahování kůží vůbec.
mi to prave taky pricitalo normalne do jednoho relogu a pak prestalo a sbiral sem asi tak priblizne 3 hodiny vkuse mozna vic....coz uz je paradne podezrele, ne?

Re: Skript

Posted: 03:14 17. Feb 2008
by Darien
Sorrow - kdepak, stahování mám na deseti procentech a rybaření ještě mín. Opravdu to dneska večer přestalo naskakovat.

Re: Skript

Posted: 03:15 17. Feb 2008
by Sorrow
Za to muzou Drowove...

Re: Skript

Posted: 03:19 17. Feb 2008
by Kiri
Sorrow wrote:Za to muzou Drowove...
dem jim uriznout havy!!!!

ale az zejtra denska du spat..brou

Re: Skript

Posted: 08:20 17. Feb 2008
by Krata
Vtipálci :lol:

Re: Skript

Posted: 10:27 17. Feb 2008
by igor
Sorrow wrote:Za to muzou Drowove...
Aby se tu nezačalo ke všemu psát jako na idnes.cz nebo novinky.cz do diskuse: "To byl určitě volič ODS." :D

Re: Skript

Posted: 17:05 17. Feb 2008
by photter
nejlepši je, udělat si vlastní modul, kde znáš každej kámen a nic tě nemůže překvapit a pak ho hrát a hrát a hrát.... :mrgreen:

Re: Skript

Posted: 21:25 17. Feb 2008
by Kiri
photter wrote:nejlepši je, udělat si vlastní modul, kde znáš každej kámen a nic tě nemůže překvapit a pak ho hrát a hrát a hrát.... :mrgreen:
divny, nemyslis? nebo sis krapet spletl topic :D:D:D ,ale moc diky za helpa s AMD

Re: Skript

Posted: 21:57 17. Feb 2008
by photter
Kiri wrote:
photter wrote:nejlepši je, udělat si vlastní modul, kde znáš každej kámen a nic tě nemůže překvapit a pak ho hrát a hrát a hrát.... :mrgreen:
divny, nemyslis? nebo sis krapet spletl topic :D:D:D ,ale moc diky za helpa s AMD
splet, to patři do toho o dynamickym spawnu
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Skript

Posted: 21:59 17. Feb 2008
by Kiri
photter wrote:
Kiri wrote:
photter wrote:nejlepši je, udělat si vlastní modul, kde znáš každej kámen a nic tě nemůže překvapit a pak ho hrát a hrát a hrát.... :mrgreen:
divny, nemyslis? nebo sis krapet spletl topic :D:D:D ,ale moc diky za helpa s AMD
splet, to patři do toho o dynamickym spawnu
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ja si to hnedle myslel :D:D:D

Re: Skript

Posted: 23:01 17. Feb 2008
by igor
Kiri wrote:...
Sakra Kiri, ty už neděláš rozdíly mezi chatem a fórem :D Mírni se nebo půjde hlava dolů :twisted: