Page 2 of 2
Re: Imunita na jed
Posted: 17:08 19. Feb 2008
by Sorrow
Ty brouci pouzivaji ,,smradlavej mrak,,myslim a to neni jed.
Ja osobne bych bral jed jako jed, u vcel je to jen o snizeni vlastnosti, tam nemuzes umrit jako u jinych nelecenych jedu, takze bych to nechal tak jak to je.
edit:(jeden ten brouk je myslím smrdutka a druhý nějaký bombardér. Vypouštějí oblak, který způsobí, že máš hvězdičky kolem hlavy.) :tak vydis, sam to pises, jde o oblak a ne o jed.
Re: Imunita na jed
Posted: 17:16 19. Feb 2008
by Darien
No, já také neříkám, že by se brouci měli předělat, původní dotaz zněl - proč to píše hody proti jedu:) Ono to pak působí dojmem, že je to nakopnutý:)
Nicméně jak říkám, z hlediska RP bych u včel vnímal jed jako jed a tam by ta imunita fungovat měla.
Re: Imunita na jed
Posted: 17:18 19. Feb 2008
by OneHeart
Darien wrote:jeden ten brouk je myslím smrdutka a druhý nějaký bombardér. Vypouštějí oblak, který způsobí, že máš hvězdičky kolem hlavy.
to je omámení, to není jed
Re: Imunita na jed
Posted: 17:19 19. Feb 2008
by kokosak
BTW ty brouci to to mají standardně jako spell-like ability, tj. je to kouzlo a funguje na to spell resistance (ověřeno s drowím válečníčkem)
Re: Imunita na jed
Posted: 17:20 19. Feb 2008
by Sorrow
Tak holt je tam u nich asi blbej popis.
A vcely bych nechal jak to je, stejne vcelari rikaji, ze pichnuti ma spise lecive ucinky

Re: Imunita na jed
Posted: 17:25 19. Feb 2008
by Darien
Sorrow wrote:Tak holt je tam u nich asi blbej popis.
A vcely bych nechal jak to je, stejne vcelari rikaji, ze pichnuti ma spise lecive ucinky

rofl, si to vyzkoušej in game, ty léčiteli:)))))))))))))
Re: Imunita na jed
Posted: 19:22 19. Feb 2008
by Sorrow
Re: Imunita na jed
Posted: 12:46 20. Feb 2008
by Awadar
Jako mohli by ty včely spadat pode jed, ale to by se muselo dle mého úplně překopat a dát jim třeba jed malých hadů(tedy jed ze vším všudy). Já jsem ty včelky párkrát dráždil a žádnej problém nenastal, postě po 6 neúspěšným hodu jsem měl sníženou o 6 sílu, obratnost a odolnost(myslím). Pak se buď vyspím nebo trocha simulace před knězem a bylo po starostech. Vzhledem k tomu, že při neúspěšným hodu přijdeš vždy jen o 1 tak myslím, že nemůže nastat problém. Až se ti včelařina zlepší tak hold už budeš za vodou.
P.S. pohlídat si staty snad umí každém
Re: Imunita na jed
Posted: 12:49 20. Feb 2008
by OneHeart
A není to tak, že ta imka funguje jen proti efektu "Otráven" a jeho následcích? Včelkám by pak stačilo nastavit tenhle efekt a imka by fungovala
Snad
