Page 2 of 329
Posted: 20:50 14. May 2007
by Hassan
Tak to je opravdu slusny!

Odkud to asi ma?

Posted: 20:01 18. May 2007
by jaara
A dialog between me and a guy:
Guy: Do ya know the guy Steve Balmer, employee of Microsoft, who Word was made by?
Me: No...but he should really start to produce vacuum cleaners.
Guy: Hell yeah, he wouldn't probably screw anything up then.
Me: ..perhaps, but that wasn't the point. They would be the best vacuum
cleaners in the world.
Guy: Eh? Why?
Me: It would be enough, if they sucked as Word..
*unstoppable rofl*

Posted: 20:17 18. May 2007
by Michal
Hezký

Co to má ten pán na obláčku za cigaretu?

Posted: 21:47 18. May 2007
by jaara
A: Uz to nehul, leze ti to na mozek.
B: Co? Houby, ani nepamatuju, kdy jsem naposled nedal zkousku.
...
A: Vcera.
Posted: 21:49 18. May 2007
by jaara
Nooo, ale ted prichazi mega vtip!!
Vi tu nekdo, proc parez neni stromem?
Posted: 23:28 18. May 2007
by Sorrow
Protoze stoji jak ,,zarezanej,,
Posted: 23:40 18. May 2007
by jaara
spatne, strom muze byt taky zarezany. jine navrhy?
Posted: 23:56 18. May 2007
by Sylmael
pretoze ma kruznice?
Posted: 00:10 19. May 2007
by Zyga
protože nemá korunu a listy(a tudíž v něm neprobíhá spousta biochemických procesů jako např. fotosyntéza takže nedýchá a neni živej jako strom) ?
Posted: 00:13 19. May 2007
by jaara
Sylmael wrote:pretoze ma kruznice?
Muha, sylm dostane cenu utechy. Ale jeste nevim co to bude a nejspis na to brzy zapomenu

.
Coze jsi to studoval?

Posted: 03:42 19. May 2007
by igor
2Jaara: Tak jsme se zasmáli ftipům z FAV, a teď můžeš opravit to mazání postav z webu

Posted: 09:03 19. May 2007
by Sylmael
jaara wrote:
Muha, sylm dostane cenu utechy. Ale jeste nevim co to bude a nejspis na to brzy zapomenu

.
Coze jsi to studoval?

Najprv co je to za cenu, potom poviem co som studoval.

Posted: 09:13 19. May 2007
by Theo
igor wrote: .. a teď můžeš opravit to mazání postav z webu

Komu to treba a naco ?

Posted: 17:22 21. May 2007
by Sylmael
Okey Jaaro, kde je ta cena? *vyzera nasrane*
Posted: 20:39 22. May 2007
by Sylmael
Hohoho tak mi Jaara poslal cenu utechy a sa s vami podelim.
Diky Jaaro! Takeho psa som vzdy chcel! *brusi noze*