Page 2 of 329

Posted: 20:50 14. May 2007
by Hassan
Tak to je opravdu slusny! :lol: Odkud to asi ma? :)

Posted: 20:01 18. May 2007
by jaara
A dialog between me and a guy:

Guy: Do ya know the guy Steve Balmer, employee of Microsoft, who Word was made by?

Me: No...but he should really start to produce vacuum cleaners.

Guy: Hell yeah, he wouldn't probably screw anything up then.

Me: ..perhaps, but that wasn't the point. They would be the best vacuum
cleaners in the world.

Guy: Eh? Why?

Me: It would be enough, if they sucked as Word..

*unstoppable rofl*

Image

Posted: 20:17 18. May 2007
by Michal
Hezký :D Co to má ten pán na obláčku za cigaretu? :D

Posted: 21:47 18. May 2007
by jaara
A: Uz to nehul, leze ti to na mozek.

B: Co? Houby, ani nepamatuju, kdy jsem naposled nedal zkousku.

...

A: Vcera.

Posted: 21:49 18. May 2007
by jaara
Nooo, ale ted prichazi mega vtip!!

Vi tu nekdo, proc parez neni stromem?

Posted: 23:28 18. May 2007
by Sorrow
Protoze stoji jak ,,zarezanej,,

Posted: 23:40 18. May 2007
by jaara
spatne, strom muze byt taky zarezany. jine navrhy?

Posted: 23:56 18. May 2007
by Sylmael
pretoze ma kruznice?

Posted: 00:10 19. May 2007
by Zyga
protože nemá korunu a listy(a tudíž v něm neprobíhá spousta biochemických procesů jako např. fotosyntéza takže nedýchá a neni živej jako strom) ?

Posted: 00:13 19. May 2007
by jaara
Sylmael wrote:pretoze ma kruznice?
Muha, sylm dostane cenu utechy. Ale jeste nevim co to bude a nejspis na to brzy zapomenu :lol: .
Coze jsi to studoval? 8)

Posted: 03:42 19. May 2007
by igor
2Jaara: Tak jsme se zasmáli ftipům z FAV, a teď můžeš opravit to mazání postav z webu :twisted: :lol:

Posted: 09:03 19. May 2007
by Sylmael
jaara wrote: Muha, sylm dostane cenu utechy. Ale jeste nevim co to bude a nejspis na to brzy zapomenu :lol: .
Coze jsi to studoval? 8)
Najprv co je to za cenu, potom poviem co som studoval. :twisted:

Posted: 09:13 19. May 2007
by Theo
igor wrote: .. a teď můžeš opravit to mazání postav z webu :twisted: :lol:
Komu to treba a naco ? 8)

Posted: 17:22 21. May 2007
by Sylmael
Okey Jaaro, kde je ta cena? *vyzera nasrane*

Posted: 20:39 22. May 2007
by Sylmael
Hohoho tak mi Jaara poslal cenu utechy a sa s vami podelim.

Image

Diky Jaaro! Takeho psa som vzdy chcel! *brusi noze*