Page 2 of 8
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 19:56 20. Feb 2008
by jitka
hlasovala jsem od 18.00

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 20:05 20. Feb 2008
by igor
Hlasoval jsem pro 18:00, ale přijít dřív mi nedělá problém. Napiš mě že jdu.
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 20:34 20. Feb 2008
by RES
*cte si seznam ucasniku zajezdu*Safra to bude zase paseka

Sice tam nekdo musi prekecavat personal ze jiste jeste nekdo prijde a nebo ze si dame jeste jedno jidlo a tak si to zase vemu na bedra noo jako vzdy

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 22:45 20. Feb 2008
by nomis_b
Jo jo .. taky mne pripiste na seznam a stejne jako krata, budu se ridit nasim ridicem Theogilem.
Jinak bych radsi prespal v tom nonstopaci, kterej byl bliz te hospode a byl za$ tech +- 200 za noc..
ale nejak sem ztratil jeho jmeno, jen vim, ze byl nonstop. Meli bychom tam vsak zavolat a Theogilovo auto by si tam mohlo zamluvit nejakeho fleka pro tusim ctyri osoby. jestli chce nekdo prespat s nama, tak to napiste sem, snad to tu nebude vadit...
HURA uz je to pristi vikend !!!
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 14:42 21. Feb 2008
by Awadar
Tak jsme z Theogilem dali 19:00. Předpokládáme, že v Plzni budeme už dřív, takže je to postatě jedno. My budeme přespávat, nebo aspoň já v té plzeňské ubytovně jak jsem psal. Rezervovat to budeme příští týden asi v pondělí. Co se týče osazenstva auta, tak prosím pošlete své ICQ nebo telefonní čísla PM mě nebo bráchovi(Theogil). Plánování odjezdů vidím tak někdy na čtvrtek 28.2.2008.
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 01:55 22. Feb 2008
by jiromir
tak já nevim, co my, pražáci a kucik?

Nechcete to prubnout sockou? Jediny čeho se bojim je, že se mi začne chtít cestou zpátky čůrat hned jak vyjedem...to je vždycky hroznej vopruz

Jestli jede bus ve 3:30 (nejel tim zrovna Žorž posledně?) tak to neni úplně od věci, pokud to nenapálíme s chlastem hned od začátku

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 11:04 22. Feb 2008
by kucik
A nezvladnem to az do toho vlaku v pet? Ranni vlak by mohl bejt prazdnej a na nakopnutej zaludek je to bezpecnejsi jak bus.
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 11:13 22. Feb 2008
by Lord_Berserk
kucik wrote:A nezvladnem to az do toho vlaku v pet? Ranni vlak by mohl bejt prazdnej a na nakopnutej zaludek je to bezpecnejsi jak bus.
Rekni mamince at ti prida do batuzku par Kinedrilu

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 11:40 22. Feb 2008
by kucik
To ja si radsi najdu nejakou Plzenskou pametihodnost, kterou bych mohl znehodnotit.
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 12:59 22. Feb 2008
by jiromir
tak jako na baru v nonstopu můžem zachrápat vždycky viď... Jako kdybychom meli regulerni ubytko, kam nas nekdo dotahne v jakymkoliv (provozuschopnym) stavu tak bych to auto asi vzal. Ale jinak se mi vůůůbec nechce, po minulý zkušenosti
A když sockou, tak bych si vytipnul dva tři noční a ranní spoje a jel bych tim, kterej nám pak přijde nejvíc vhod, časově i stavově

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 13:24 22. Feb 2008
by kucik
Jo, taky bych to tak videl.
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 15:45 22. Feb 2008
by OneHeart
*probudí se* hůůů
Z OneIceOne vcera vypadlo, ze ma chatu nekde u Plzne. Tak jeste pockam na jeho vyjadreni

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 02:26 23. Feb 2008
by jiromir
OneHeart wrote:*probudí se* hůůů
Z OneIceOne vcera vypadlo, ze ma chatu nekde u Plzne. Tak jeste pockam na jeho vyjadreni

hůůrej. Takže ve 4 ráno vyrážíme pěšmo k borninovi na chatu, abychom tam v devět přišli a vyrazili na vlak? nebo jak?

Jako rád zavítám, byli-li bychom pozváni, jen mi trochu uchází, kterak se tam dopravíme...

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 14:43 23. Feb 2008
by Zyga
jiromir wrote:OneHeart wrote:*probudí se* hůůů
Z OneIceOne vcera vypadlo, ze ma chatu nekde u Plzne. Tak jeste pockam na jeho vyjadreni

hůůrej. Takže ve 4 ráno vyrážíme pěšmo k borninovi na chatu, abychom tam v devět přišli a vyrazili na vlak? nebo jak?

Jako rád zavítám, byli-li bychom pozváni, jen mi trochu uchází, kterak se tam dopravíme...

Tou sockou

, lepsi treba pul hodinka v buse na kasi a pak se vychrapat nez naky 3 taky na kasi

(jestli to teda pude a kdyztak hezka ranni prochazka jenom prospiva zdravi ne?)
Re: SRAZ THALIE 1.3.2008
Posted: 00:06 25. Feb 2008
by Jonny
Taky se zucastnim, po letni zkusenosti si to ujit nenecham, ale po zazitcich ze zpatecni cesty uz auto neberu

....Jestli by bylo jeste misto, tak bych se svezl, jak vyjednaval Krata, s Brnakama

, nebo, kdyz by uz nebylo, tak pojedu s Prazakama vlakem...Akorat doufam, ze to na tomhle srazu neskonci jak v lete k ranu u Krkovicky...
