Page 2 of 8

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 19:56 20. Feb 2008
by jitka
hlasovala jsem od 18.00 8)

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 20:05 20. Feb 2008
by igor
Hlasoval jsem pro 18:00, ale přijít dřív mi nedělá problém. Napiš mě že jdu.

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 20:34 20. Feb 2008
by RES
*cte si seznam ucasniku zajezdu*Safra to bude zase paseka :twisted: Sice tam nekdo musi prekecavat personal ze jiste jeste nekdo prijde a nebo ze si dame jeste jedno jidlo a tak si to zase vemu na bedra noo jako vzdy :mrgreen:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 22:45 20. Feb 2008
by nomis_b
Jo jo .. taky mne pripiste na seznam a stejne jako krata, budu se ridit nasim ridicem Theogilem.

Jinak bych radsi prespal v tom nonstopaci, kterej byl bliz te hospode a byl za$ tech +- 200 za noc..
ale nejak sem ztratil jeho jmeno, jen vim, ze byl nonstop. Meli bychom tam vsak zavolat a Theogilovo auto by si tam mohlo zamluvit nejakeho fleka pro tusim ctyri osoby. jestli chce nekdo prespat s nama, tak to napiste sem, snad to tu nebude vadit...

HURA uz je to pristi vikend !!!

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 14:42 21. Feb 2008
by Awadar
Tak jsme z Theogilem dali 19:00. Předpokládáme, že v Plzni budeme už dřív, takže je to postatě jedno. My budeme přespávat, nebo aspoň já v té plzeňské ubytovně jak jsem psal. Rezervovat to budeme příští týden asi v pondělí. Co se týče osazenstva auta, tak prosím pošlete své ICQ nebo telefonní čísla PM mě nebo bráchovi(Theogil). Plánování odjezdů vidím tak někdy na čtvrtek 28.2.2008.

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 01:55 22. Feb 2008
by jiromir
tak já nevim, co my, pražáci a kucik? ;) Nechcete to prubnout sockou? Jediny čeho se bojim je, že se mi začne chtít cestou zpátky čůrat hned jak vyjedem...to je vždycky hroznej vopruz :) Jestli jede bus ve 3:30 (nejel tim zrovna Žorž posledně?) tak to neni úplně od věci, pokud to nenapálíme s chlastem hned od začátku :-D

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 11:04 22. Feb 2008
by kucik
A nezvladnem to az do toho vlaku v pet? Ranni vlak by mohl bejt prazdnej a na nakopnutej zaludek je to bezpecnejsi jak bus.

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 11:13 22. Feb 2008
by Lord_Berserk
kucik wrote:A nezvladnem to az do toho vlaku v pet? Ranni vlak by mohl bejt prazdnej a na nakopnutej zaludek je to bezpecnejsi jak bus.
Rekni mamince at ti prida do batuzku par Kinedrilu :D

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 11:40 22. Feb 2008
by kucik
To ja si radsi najdu nejakou Plzenskou pametihodnost, kterou bych mohl znehodnotit.

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 12:59 22. Feb 2008
by jiromir
tak jako na baru v nonstopu můžem zachrápat vždycky viď... Jako kdybychom meli regulerni ubytko, kam nas nekdo dotahne v jakymkoliv (provozuschopnym) stavu tak bych to auto asi vzal. Ale jinak se mi vůůůbec nechce, po minulý zkušenosti ;)
A když sockou, tak bych si vytipnul dva tři noční a ranní spoje a jel bych tim, kterej nám pak přijde nejvíc vhod, časově i stavově :wink:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 13:24 22. Feb 2008
by kucik
Jo, taky bych to tak videl.

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 15:45 22. Feb 2008
by OneHeart
*probudí se* hůůů
Z OneIceOne vcera vypadlo, ze ma chatu nekde u Plzne. Tak jeste pockam na jeho vyjadreni :)

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 02:26 23. Feb 2008
by jiromir
OneHeart wrote:*probudí se* hůůů
Z OneIceOne vcera vypadlo, ze ma chatu nekde u Plzne. Tak jeste pockam na jeho vyjadreni :)
hůůrej. Takže ve 4 ráno vyrážíme pěšmo k borninovi na chatu, abychom tam v devět přišli a vyrazili na vlak? nebo jak? :-)
Jako rád zavítám, byli-li bychom pozváni, jen mi trochu uchází, kterak se tam dopravíme... :shock:

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 14:43 23. Feb 2008
by Zyga
jiromir wrote:
OneHeart wrote:*probudí se* hůůů
Z OneIceOne vcera vypadlo, ze ma chatu nekde u Plzne. Tak jeste pockam na jeho vyjadreni :)
hůůrej. Takže ve 4 ráno vyrážíme pěšmo k borninovi na chatu, abychom tam v devět přišli a vyrazili na vlak? nebo jak? :-)
Jako rád zavítám, byli-li bychom pozváni, jen mi trochu uchází, kterak se tam dopravíme... :shock:
Tou sockou :wink: , lepsi treba pul hodinka v buse na kasi a pak se vychrapat nez naky 3 taky na kasi :mrgreen: (jestli to teda pude a kdyztak hezka ranni prochazka jenom prospiva zdravi ne?)

Re: SRAZ THALIE 1.3.2008

Posted: 00:06 25. Feb 2008
by Jonny
Taky se zucastnim, po letni zkusenosti si to ujit nenecham, ale po zazitcich ze zpatecni cesty uz auto neberu :D ....Jestli by bylo jeste misto, tak bych se svezl, jak vyjednaval Krata, s Brnakama :) , nebo, kdyz by uz nebylo, tak pojedu s Prazakama vlakem...Akorat doufam, ze to na tomhle srazu neskonci jak v lete k ranu u Krkovicky... :D