Page 2 of 5
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 20:58 24. Feb 2008
by nomis_b
Rejty wrote:Krata wrote:A hlášku typu "počkejte na podtemnácký WB" si můžete nechat

Nic jinyho vam nezbude.

Hele tak jak sem videl, ze by se nekdo ujal university, Photter zase bankerky, a podobnych veci..
Trosku sem nad tim premyslel, a beru si ty stoky pod Charxassem.
Kdyby je mel nekdo jinej v planu, tak at mi napise, ale uz mam nejakej napad jak by mohly vypadat, tak uz to jen predelat do toolu

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 21:21 24. Feb 2008
by Rejty
No vidite, jak vam to hezky pujde od ruky.

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 23:46 24. Feb 2008
by Krata
Hele stoky už mám rozpracovaný já, vem si něco jinýho joo

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 23:48 24. Feb 2008
by Sorrow
To tam toho vazne tolik chybi? Dyt to delali tri roky

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 23:49 24. Feb 2008
by photter
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 00:06 25. Feb 2008
by Rejty
Tak si ty stoky rozdelte.

Mesto je velky a muzou mit klidne i dalsi patro a nebo v nich nakej dung.

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 00:34 25. Feb 2008
by kucik
Sorrow wrote:To tam toho vazne tolik chybi? Dyt to delali tri roky

MY na tom delame tri roky? Praveze nekdo uuuplne jinej.
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 01:07 25. Feb 2008
by liuk
Podtemno nebylo na Mintace prioritou, hlavní WB síly šly na povrch. Dole většinou pomáhali jen WB pomocníci. Jinak na Thalii je odhaduji tak 250-300 lokací Podtemna, problém je, že jsou pro vyšší levely než máme. No a dalších cca 50 lokací mám na PC, ale ty se zatím nedají napojit. Je potřeba dodělat ještě část hlubšího podtemna (což jsou zrovna taky lokace pro vyšší levely). Asi to vše sepíšu a hodím do WB fora ať to může Rejty, nebo někdo další rozdělovat.
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 01:51 25. Feb 2008
by Sorrow
kucik wrote:Sorrow wrote:To tam toho vazne tolik chybi? Dyt to delali tri roky

MY na tom delame tri roky? Praveze nekdo uuuplne jinej.
Ne, tak sem to nemyslel.Od nas se to spis dodelavalo...
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 17:27 25. Feb 2008
by nomis_b
Krata wrote:Hele stoky už mám rozpracovaný já, vem si něco jinýho joo

Hm, no nevim, jestli to myslis ironicky, nebo ne, kdyz ses jeste nepochlubil, ale beru to tak, ze pockam tedkom do soboty, kdy si o tom muzem pokecat pekne na srazu u piva.
nevim, jstli prijede i Photter, ale kdyztak cely Nabarn, ktery prijde, by si o dalsim vyvoji podtemna urcite pokecat mohl.
A treba si i prerozdelime nejake ty ulohy.. jako WB, DM a pod

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 17:38 25. Feb 2008
by photter
já asi nee, nechce se mi někde nocovat na lavičce, počkám na léto...navíc na mě číhá rejty s kosou aby hájil čest toho jejich zapadákova

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 18:23 25. Feb 2008
by kucik
photter wrote:já asi nee, nechce se mi někde nocovat na lavičce, počkám na léto...navíc na mě číhá rejty s kosou aby hájil čest toho jejich zapadákova

Pojed srabe. Spat se bude az druhej den.
Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 18:29 25. Feb 2008
by igor
photter wrote:já asi nee, nechce se mi někde nocovat na lavičce, počkám na léto...navíc na mě číhá rejty s kosou aby hájil čest toho jejich zapadákova

Tu lenost si pochytil z podtemna?

Napřed mu vadí kopce v přírodě a když se jde jen sednout do hospody tak se vymlouvá zas na něco jinýho

Tak pojeď, aspoň ti uteče čekání na opravený LCD

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 18:38 25. Feb 2008
by Krata
Kopec si představuju jinak než tu trochu šikmou stěnu do který jsme lezli
Bylo by fajn kdyby tam přijel i Photer, tak přijed

Re: CO BYSTE ZMENILI NA PODTEMNU
Posted: 18:45 25. Feb 2008
by photter
víš jak, do plzně to mám kousek....když se vo mě kapku postaráte

ale ne rejty kosou, kurwa
