Page 2 of 3
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 09:23 26. Feb 2008
by skarbi
Hmm..nebyl jsi sám..začlo mi to v jeskyni sovomedvědů a domyslete si konec...

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:07 26. Feb 2008
by DenGrasse
photter wrote:já sám tomu nerozumim, tak v tomhle moc neporadim :(osobně si myslim, že dost musí žrát to neustálý pochodování, uklánění a vykecávání se NPCček, který po prvním dnu stejně akorát každýho votravuje a spamuje dialogbox
souhlas, některý dialogy jsou fakt vytuněný...
Ivorská domobrana: Ano!
Ivorský lučištník: Ne!
Ivorská domobrana: Ano!
Ivorský lučištník: Ne!
Ivorská domobrana: Ano!
Ivorský lučištník: Ne!
patrně kompetenční spor
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 11:56 26. Feb 2008
by Teesha
Theogil I wrote:Je pravdou, že včera to byl děs. Šel jsem zase pod drn a s lvl dolu, připadám si jak na houpačce.

A to mě dostaly potvory co si normálně ani neškrtnou (většinou), ten můj pitomeček jen stál a hleděl jak ho ohlodávají.

Pak jsem málem vzteky někomu natáh a šel spát.

vzhledem k tomu, že jsem měl odezvu tak 30 vteřin..tak si umíš představit co se dělo...chodbou jsem šel 6x..dakový dežavíííííí se dlouho nezažil.....a když jsem zazpíval v boji tak se to objevilo asi za minutu někde jinde

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Posted: 12:10 26. Feb 2008
by Theogil I
Teesha wrote:Theogil I wrote:Je pravdou, že včera to byl děs. Šel jsem zase pod drn a s lvl dolu, připadám si jak na houpačce.

A to mě dostaly potvory co si normálně ani neškrtnou (většinou), ten můj pitomeček jen stál a hleděl jak ho ohlodávají.

Pak jsem málem vzteky někomu natáh a šel spát.

vzhledem k tomu, že jsem měl odezvu tak 30 vteřin..tak si umíš představit co se dělo...chodbou jsem šel 6x..dakový dežavíííííí se dlouho nezažil.....a když jsem zazpíval v boji tak se to objevilo asi za minutu někde jinde

Přesně

ten můj truhla stál asi 3 min. koukal a umíral, pak nad něj vyběhlo "vylepšený útok v obraně aktivován" načež si lehl na zem a zaklepal bačkorama, nejdřív jsem byl nakrklej a pak jsem se musel usmívat té ironii osudu.
Re: Zatizeni serveru
Posted: 15:04 26. Feb 2008
by kucik
Zajimalo by me, kdo se vcera vyskytoval u neceho narocneho. Ty lagy se objevily a zase zmizely temer skokem. Vim jen, ze ve hre byli dva az tri DM, ale to je tak vsechno. docela bych rad vypatral, co tolik zere.
Re: Zatizeni serveru
Posted: 15:07 26. Feb 2008
by Theogil I
kucik wrote:Zajimalo by me, kdo se vcera vyskytoval u neceho narocneho. Ty lagy se objevily a zase zmizely temer skokem. Vim jen, ze ve hre byli dva az tri DM, ale to je tak vsechno. docela bych rad vypatral, co tolik zere.
Dva trpaslíci čistili stoky pod Karhatou ... počítám, že nic co by stálo za řeč.
Re: Zatizeni serveru
Posted: 15:07 26. Feb 2008
by DenGrasse
Nevím jestli to s tím souvisí či ne, ale kovář Theogil v Ivory byl přes den místo v kovárně v hospodě a prodával jídlo a pití (Krkovička se tvářil pěkně nakrnutě).
Re: Zatizeni serveru
Posted: 15:09 26. Feb 2008
by photter
co já vim (z doslechu) tak hodně má žrát pathfinding a komunikace mezi potvorama generovaná skriptama AI
takže potvory různejch frakcí, co spolu bojujou, když vleze parta do lokace s hodne potvorama a dostane se na perception potvor, DM postava co "vede" další potvory
Re: Zatizeni serveru
Posted: 15:18 26. Feb 2008
by Kiri
aby pak nebyli kecy, ze zase nikdo nic nerika a vsichni jsou zrejmne dementni a zaostali, tim padem by doslo k degeneraci cele populace na povrchu i pod nim a spolecnost upadne, nebude organizovana, nikym vedena a vsici pojdou....

Re: Zatizeni serveru
Posted: 15:21 26. Feb 2008
by Lord_Berserk
Kiri wrote:aby pak nebyli kecy, ze zase nikdo nic nerika a vsichni jsou zrejmne dementni a zaostali, tim padem by doslo k degeneraci cele populace na povrchu i pod nim a spolecnost upadne, nebude organizovana, nikym vedena a vsici pojdou....

Kiri nam jede na krasnou 500 prispevku...doufam ze do srazu dosahnes at je co slavit

Re: Zatizeni serveru
Posted: 15:51 26. Feb 2008
by kucik
Mno patchfindindg je pokud vim zadratovanej pevne, tak se asi budu muset zacit hrabat v AI. To mam radost.
Re: Zatizeni serveru
Posted: 16:03 26. Feb 2008
by igor
Moh by se zkusit nainstalovat na server Hotsanic, vypadá to takhle
http://bory.argument.cz/hotsanic/
Re: Zatizeni serveru
Posted: 16:43 26. Feb 2008
by kucik
Vzhledem k tomu, ze jsem v cervenci tak nejak zapomnel vypnout statistiky pingu ode me na Thalii,
tady muzete videt, co se asi vcera delo.
Re: Zatizeni serveru
Posted: 16:54 26. Feb 2008
by hrusi
Nechci nějak kritizovat, ale s těma lagama by se mělo něco udělat... Umírat se mi kvůli nim už opravdu nechce.

Re: Zatizeni serveru
Posted: 17:00 26. Feb 2008
by Daanri
Ono ja som si vcera vsimol ze vyhadzovalo aj naku chybu scriptu. Neviem co to uz presne bolo ale vypisovalo to bla bla bla: Deleni nulou. Nevyznam sa v tom tak nevim ci to pomuze.