Page 2 of 2
Re: Sraz Thalie 1.3.2008
Posted: 22:05 02. Mar 2008
by steel_martin
Bylo mi celej den blbě! To asi ty panáky ferneta
Jinak super sraz. Rád sem vás všechny poznal.. černý huby, Theogila atd..
no prostě super
PS: Bylo mi celej den blbě!
Re: Sraz Thalie 1.3.2008
Posted: 23:33 02. Mar 2008
by Aznar
steel_martin wrote:PS: Bylo mi celej den blbě!
tak to si urcite nebyl sam

Re: Sraz Thalie 1.3.2008
Posted: 00:21 03. Mar 2008
by Kiri
Jooo srazek parada, ja teda sem ztoho nejakej marod i kdyz sem vopit nijak nebyl

zase ale vyspalost chybi

to dozenu behem nasledujiciho tejdne snad nejak

hlavne, ze to vsici ve zdravi prezili

))
Re: Sraz Thalie 1.3.2008
Posted: 01:13 03. Mar 2008
by Jonny
Tak už sem taky dospal...Byla to jízda...Ani nevim, jak se stalo, že sem se ráno probudil ve zdraví na ubytovně...Že by ty magistři?

A sem rád, že se ten foťák dostal zpátky do rukou majitele...

Re: Sraz Thalie 1.3.2008
Posted: 01:20 03. Mar 2008
by Rejty
Jonny wrote:A sem rád, že se ten foťák dostal zpátky do rukou majitele...

Ja taky.
