Page 2 of 2

Re: Sraz Thalie 1.3.2008

Posted: 22:05 02. Mar 2008
by steel_martin
Bylo mi celej den blbě! To asi ty panáky ferneta :?

Jinak super sraz. Rád sem vás všechny poznal.. černý huby, Theogila atd..

no prostě super 8)

PS: Bylo mi celej den blbě!

Re: Sraz Thalie 1.3.2008

Posted: 23:33 02. Mar 2008
by Aznar
steel_martin wrote:PS: Bylo mi celej den blbě!
tak to si urcite nebyl sam :mrgreen:

Re: Sraz Thalie 1.3.2008

Posted: 00:21 03. Mar 2008
by Kiri
Jooo srazek parada, ja teda sem ztoho nejakej marod i kdyz sem vopit nijak nebyl :( zase ale vyspalost chybi :( to dozenu behem nasledujiciho tejdne snad nejak :) hlavne, ze to vsici ve zdravi prezili :)))

Re: Sraz Thalie 1.3.2008

Posted: 01:13 03. Mar 2008
by Jonny
Tak už sem taky dospal...Byla to jízda...Ani nevim, jak se stalo, že sem se ráno probudil ve zdraví na ubytovně...Že by ty magistři? :mrgreen: A sem rád, že se ten foťák dostal zpátky do rukou majitele... :D

Re: Sraz Thalie 1.3.2008

Posted: 01:20 03. Mar 2008
by Rejty
Jonny wrote:A sem rád, že se ten foťák dostal zpátky do rukou majitele... :D
Ja taky. :mrgreen: