Page 2 of 7
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 01:31 06. Jun 2010
by KaTo
Radim wrote:Jestli nás nebude ani 10 tak trhám na kusy a koušu!!!!
Ha! S náma tam přijede i bojový skřepaslík (nechtěj vědet CO to je

(i když Cairon to ví (hádám dle jeho podpisu)). A s bojovým skřepaslíkem se nebojím ani čerta. Natož kousacího drowa v roztrhaných tangách!
Určitě se z toho může udělat pravidelnější tradice, holt kdo bude moct přijde, kdo ne...toho pokouše Radim

.
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 21:52 06. Jun 2010
by Bahnak
bojový skřepaslík rulez, kvílení banshee hadra
Díky všem za hezkej den, klobáska byla obzvláště vypečená, pivínko bylo jaksepatří...
Děkuji všem za vynášení OOC informací

Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 22:17 06. Jun 2010
by KaTo
Tak ve finále nás bylo tolik, kolik má průměrný drow prstů na nohou - tj. asi 14.
Hodím sem pár fotek ze spawn pointu:
1) levá strana spawnu
2) levá strana spawnu z druhé strany
3) pravá strana spawnu slintá nad EPIC dropem (dva druhy buchet od Mielle)
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 22:17 06. Jun 2010
by KaTo
4) pohled na "skoro" celý spawn
5) detail na střed spawnu
6) rozebírání dropu (vyžírání těch "lepších" kousků z krabice) - dodám, že na fotce výše "droowé" dostali z dropu...už vysloveně dropky (a jak jim chutnaly

)
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 22:25 06. Jun 2010
by KaTo
7) skřepaslík morfnul do drowí velekněžky

skřepaslík ještě jednou, zde konkrétně plánuje taktiku vyhlazení všech lidí, elfů, gnomů, půlčíků, trpaslíků, drowů, půldraků, asimámrýmů, tfujflinků a vlastně všech kromě tatínka!
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 08:02 07. Jun 2010
by Sorrow
Pekny.Ze by rostla plzenskym srazum konkurence?
PS: Jinak ty stoly vypadaj dost chude, to byla hospoda u suchanku?

Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 08:08 07. Jun 2010
by -RoF-
Hej a co nějaké popisy kdo je kdo?

Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 08:35 07. Jun 2010
by OneIceOne
Můžu potvrdit, leze to z pod stolu a vrhá to fear v prvním kole. Když Vaše postava nemá feat weapon proficiency (child), tak to nikam nepřemístíte a nakonec potřebujete ještě epic energy resistance (sonic), aby jste přežili. Takhle se scriptujou bossové.
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 09:57 07. Jun 2010
by Miell
Bylo to moc fajn:) Skřepaslíkovi už se hojí rány z boje... Jo a já jsem ta s prckem na fotce č.6

Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 10:49 07. Jun 2010
by Rejty
Já tam poznám akorát Dengrasse.

Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 11:33 07. Jun 2010
by KaTo
Já doteď neznám půlku lidí, jen si pamatuji, že ti nejopilejší byli Rrrrrrrrorrrrrrroci (fotka 3).
P.S.
Mám zakázaný říct i to málo co si pamatuju kdo byl vlastně kdo, prý to máte vzít jako motivaci a příště přijet I VY! Tečka

. (kdo je ženatý, tomu netřeba cokoli dál vysvětlovat, kdo ženatý není ten by to stejně nepochopil, takže...nemá cenu nic vysvětlovat).
P.P.S.
Případně, pokud se někdo ze zůčastněných se chce popsat sám, nikdo mu bránit nemůže. Mno a moje "velikost" je ten zarostlý s culíkem v bílém tričku s "prsama na 100 a 1 způsob" na zádech na fotce 1,2,4.
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 11:49 07. Jun 2010
by Xantipa
KaTo wrote:Já doteď neznám půlku lidí, jen si pamatuji, že ti nejopilejší byli Rrrrrrrrorrrrrrroci (fotka 3).
P.S.
Mám zakázaný říct i to málo co si pamatuju kdo byl vlastně kdo, prý to máte vzít jako motivaci a příště přijet I VY! Tečka

. (kdo je ženatý, tomu netřeba cokoli dál vysvětlovat, kdo ženatý není ten by to stejně nepochopil, takže...nemá cenu nic vysvětlovat).
P.P.S.
Případně, pokud se někdo ze zůčastněných se chce popsat sám, nikdo mu bránit nemůže. Mno a moje "velikost" je ten zarostlý s culíkem v bílém tričku s "prsama na 100 a 1 způsob" na zádech na fotce 1,2,4.
téééda skřepaslík vyrostl, ale vy dva jste pořád stejní ...
už jsem i zapoměla kam dává skill body a co má za build

Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 12:08 07. Jun 2010
by Bahnak
ááno, áááno
fotka č. 3 je opilé podtemno.
Při pohledu na tu fotku každému dojde, jak smutná a depresivní podtemňácká sešlost je...
Popisovat sebe nebo kolegáčky droweššky by bylo nefér, kdo chce, může příště přijet sám, případně nás osobně pozná na srazu letním...
(pokud teda zbytek drowstva nebude mít líný zadek)
Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 12:26 07. Jun 2010
by DenGrasse
K drowům se nějak připojil nedrow,který mi vysvětloval, že se sorckou na levelu 17 vysmaží jakéhokoli mága na lvl. 40. Pro úplnost dodávám, že jsem mu nevěřil, ale uvádím to jako příklad, kterým lze trhnout i anurina

Re: Thalie - srazy a setkání
Posted: 14:27 07. Jun 2010
by PiAn0
DenGrasse wrote:K drowům se nějak připojil nedrow,který mi vysvětloval, že se sorckou na levelu 17 vysmaží jakéhokoli mága na lvl. 40. Pro úplnost dodávám, že jsem mu nevěřil, ale uvádím to jako příklad, kterým lze trhnout i anurina

jj ja tam byl pripojen k drowum nasilim

, jinak kazdy mame sve zazitky z nwn a trochu si to prekroutil aby to vypadalo lip
