Page 2 of 2

Re: CD-Key

Posted: 07:41 14. Mar 2008
by Krata
a ted ti ani stříbrný drak nepomůže :lol:

Re: CD-Key

Posted: 08:32 14. Mar 2008
by Lord_Berserk
:D to je smuly...me se zas povedlo na muj originalne vygooglenej klic prihlasit na Bioware takze sem pravej clen :shock:

Re: CD-Key

Posted: 10:31 14. Mar 2008
by DenGrasse
Krata wrote:a ted ti ani stříbrný drak nepomůže :lol:
ne, ale pomůže mi igor :mrgreen:
PS: i stříbrný drak si šlápne na vlastní ocas :mrgreen: