Page 2 of 2
Re: CD-Key
Posted: 07:41 14. Mar 2008
by Krata
a ted ti ani stříbrný drak nepomůže

Re: CD-Key
Posted: 08:32 14. Mar 2008
by Lord_Berserk

to je smuly...me se zas povedlo na muj originalne vygooglenej klic prihlasit na Bioware takze sem pravej clen

Re: CD-Key
Posted: 10:31 14. Mar 2008
by DenGrasse
Krata wrote:a ted ti ani stříbrný drak nepomůže

ne, ale pomůže mi igor
PS: i stříbrný drak si šlápne na vlastní ocas
