Page 2 of 3
Re: Prodavacka jidla
Posted: 15:47 12. Mar 2008
by danielfojt
danielfojt wrote:Krata wrote:My se na tebe nesesypem protože jsi měl jinej názor než my.. my se na tebe sesypem nanejvíš proto, že tenhle tvůj názor nestojí za nic, právě si napsal že sis přilepšil chybou hry a ospravedlnuješ se že si jinak peníze ani nedkážeš vydělat a ještě se vrhneš na čověka kterej chybu nahlásil.. co si čekal jinýho

,jsi na nízkym lvl tak nečekej nic převratnýho

ach jo to je rpesne ono.asi ale taky budu jediny kdo tu verejne rekne ze to pouzil vis.ostatni budou jen tise cupkat jakoze nic hele ja o tom ze ma lepsi ceny vim ani ne tyden a pouzil jsem ji tak 5 takze si dovedes predstavit ze vytezek asi nebyl 10000zl.a jinak lvl jsem 10 coz neni az tak uplne nizky,ale ja jsem tu neprisel proto abych se hadal.
to co rika theogil je upne jasne receno,a myslim ze to tak citi spousta z nas...
Re: Prodavacka jidla
Posted: 16:02 12. Mar 2008
by Aznar
uz ho nechte, bych to asi ukoncil...
navrhuju verejnou popravu, nebo na nej poslat aspon kiriho s berserkem

Re: Prodavacka jidla
Posted: 16:04 12. Mar 2008
by igor
Aznar wrote:uz ho nechte, bych to asi ukoncil...
navrhuju verejnou popravu, nebo na nej poslat aspon kiriho s berserkem

já navrhuju popopravovej sraz

Re: Prodavacka jidla
Posted: 16:10 12. Mar 2008
by Aznar
igor wrote:Aznar wrote:uz ho nechte, bych to asi ukoncil...
navrhuju verejnou popravu, nebo na nej poslat aspon kiriho s berserkem

já navrhuju popopravovej sraz

jak se da spojit prijemny s uzitecnym
akorat ted co z toho je prijemny a co uzitecny

Re: Prodavacka jidla
Posted: 16:31 12. Mar 2008
by danielfojt
Aznar wrote:igor wrote:Aznar wrote:uz ho nechte, bych to asi ukoncil...
navrhuju verejnou popravu, nebo na nej poslat aspon kiriho s berserkem

já navrhuju popopravovej sraz

jak se da spojit prijemny s uzitecnym
akorat ted co z toho je prijemny a co uzitecny

ja bych byl pro steti to je pekna smrt,kdyz hlavicka spadne do kosicku.tak kdybych si mohl vybrat

Re: Prodavacka jidla
Posted: 16:38 12. Mar 2008
by igor
danielfojt wrote:ja bych byl pro steti to je pekna smrt,kdyz hlavicka spadne do kosicku.tak kdybych si mohl vybrat

což mě jen tak napadlo když seš u toho stínání, víš proč se pak vždykcy zvedala ta hlava před lidi? prej vedomi jeste chvilicku po tom funguje, tak aby se kouk na pohledy toho davu co tam kolem stál

Re: Prodavacka jidla
Posted: 16:42 12. Mar 2008
by danielfojt
igor wrote:danielfojt wrote:ja bych byl pro steti to je pekna smrt,kdyz hlavicka spadne do kosicku.tak kdybych si mohl vybrat

což mě jen tak napadlo když seš u toho stínání, víš proč se pak vždykcy zvedala ta hlava před lidi? prej vedomi jeste chvilicku po tom funguje, tak aby se kouk na pohledy toho davu co tam kolem stál

ale houby fakt?tak to je nechutne
Re: Prodavacka jidla
Posted: 16:43 12. Mar 2008
by Theogil I
igor wrote:danielfojt wrote:ja bych byl pro steti to je pekna smrt,kdyz hlavicka spadne do kosicku.tak kdybych si mohl vybrat

což mě jen tak napadlo když seš u toho stínání, víš proč se pak vždykcy zvedala ta hlava před lidi? prej vedomi jeste chvilicku po tom funguje, tak aby se kouk na pohledy toho davu co tam kolem stál

to si děláš to ... ovce, to je hnus, no ještě že se tato tradice již neudržuje
Re: Prodavacka jidla
Posted: 17:00 12. Mar 2008
by igor
tohle sem k tomu našel:
Gilotina (vynalezl ji dr. Guillotin) se proslavila během francouzské revoluce, mečem padaly hlavy králů a královen v Británii. Dodnes se mečem stíná v Saudské Arábii a dalších arabských státech. I tato metoda, podobně jako věšení, bývala považována za rychlou a “humánní”. V mozku však zůstává okysličená krev, takže podle nových poznatků může mozek ještě řadu vteřin po setnutí hlavy zůstat v činnosti a registrovat bolest. Rychlost popravy záleží na přesnosti kata.
jinak téma se asi může zamknout

Re: Prodavacka jidla
Posted: 17:09 12. Mar 2008
by Krata
Danielfojt: jo tak sry, měl sem pocit že sem někde přečet že seš nízkej lvl.. máš pravdu že se dá těžko vydělat já to taky znám
Ale stejně, když přiznáš že používáš bug mi nepřijde jako moc velký vzrůšo, spíš ten způsob jaky si to přiznal

.. a nevěděl sem kolikrát si to použil a je mi to jedno, jde o princim a ne o to kolikrát
Nebudem to dál řešit

, jsou krušný časy pro nás hráče ohledně GP, ale věřim že když vydržíme tak nás určitě něco překvapí a už ohledně craftu tak i jiných věcěch a bude spokojenost všech

Re: Prodavacka jidla
Posted: 17:12 12. Mar 2008
by danielfojt
Krata wrote:Danielfojt: jo tak sry, měl sem pocit že sem někde přečet že seš nízkej lvl.. máš pravdu že se dá těžko vydělat já to taky znám
Ale stejně, když přiznáš že používáš bug mi nepřijde jako moc velký vzrůšo, spíš ten způsob jaky si to přiznal

.. a nevěděl sem kolikrát si to použil a je mi to jedno, jde o princim a ne o to kolikrát
Nebudem to dál řešit

, jsou krušný časy pro nás hráče ohledně GP, ale věřim že když vydržíme tak nás určitě něco překvapí a už ohledně craftu tak i jiných věcěch a bude spokojenost všech

ja taky verim ze to snad pujde....urcite to pujde!!!
Re: Prodavacka jidla
Posted: 17:41 12. Mar 2008
by Rejty
igor wrote:což mě jen tak napadlo když seš u toho stínání, víš proč se pak vždykcy zvedala ta hlava před lidi? prej vedomi jeste chvilicku po tom funguje, tak aby se kouk na pohledy toho davu co tam kolem stál

To si sledoval nakyho Barbara Conana a nebo Souboj titanu, ne? Lol!

Re: Prodavacka jidla
Posted: 17:50 12. Mar 2008
by igor
Rejty wrote:igor wrote:což mě jen tak napadlo když seš u toho stínání, víš proč se pak vždykcy zvedala ta hlava před lidi? prej vedomi jeste chvilicku po tom funguje, tak aby se kouk na pohledy toho davu co tam kolem stál

To si sledoval nakyho Barbara Conana a nebo Souboj titanu, ne? Lol!

Si přečti ten můj příspěvek co je pod tim. Jestli o tom víš něco víc rád se necham poučit

btw. Conana ani Souboj titanů sem neviděl... teda, jen sem dělal tenhle Souboj titánů
http://www.kickboxing.cz/2007/
Re: Prodavacka jidla
Posted: 17:53 12. Mar 2008
by Daanri
No skor si myslim, ze ta zotnuta hlava sa ukazovala davu a nie aby sa on pozrel na dav, i ked z odborneho hladiska je mozne, ze to vedomie este fungovalo. Hmm mam aspon vcelku dobry navrh na debatu s lekarmi pri obede.

Re: Prodavacka jidla
Posted: 18:06 12. Mar 2008
by igor
Daanri wrote:No skor si myslim, ze ta zotnuta hlava sa ukazovala davu a nie aby sa on pozrel na dav, i ked z odborneho hladiska je mozne, ze to vedomie este fungovalo. Hmm mam aspon vcelku dobry navrh na debatu s lekarmi pri obede.

Tak určitě jí taky ukazovali z důvodu aby se dav kouknul, ale neni vyloučený (pokud teda Rejty nebude argumentovat něčim jinym než Conanem), že to bylo i z toho důvodu co sem psal. Můžeš to někde zkusit najít proč se ta hlava zvedala

Já našel jen že pár vteřin po tom vědomí ještě funguje. A je teda vcelku jedno jestli oběť kouká na dav nebo dav na ní.
Ad Rejty: samozřejmě sem nemyslel že by hlavu zvedli a hlava se před davem rozbrečela nad svým osudem nebo s vypětím všech zbylých sil zakřičela že se omlouvá
