Page 2 of 2
Re: Banditi
Posted: 15:51 17. Mar 2008
by igor
monstera wrote:igor wrote:Jen mě tak napadalo, jestli by šlo udělat to, že např. u banditů před Karathou by byla možnost usmlouvat/ ve zdraví.
S bandity a s teroristy se nesmlouvá, ty je třeba eliminovat všemi prostředky ! Mrtvej bandita - dobrej bandita ( ostatně se týká i všech zlodějů )
Myslim si, že ne každej s nima hned tak nezatočí jako bojová postava, a byl by využit i jinej skill než třeba odhad ceny.
2Kucik: je to možný že je to hodně práce a těžko řešitelný

Byl to jen nápad..
Re: Banditi
Posted: 16:29 17. Mar 2008
by DenGrasse
monstera wrote:S bandity a s teroristy se nesmlouvá, ty je třeba eliminovat všemi prostředky ! Mrtvej bandita - dobrej bandita ( ostatně se týká i všech zlodějů )
no já bych tak striktní nebyl - paladin by s nimi smlouvat neměl, ani jiná zákonná postava, ale zloději a další pochybné existence by mohly. ale jestli je to tak náročné jak říká kucik, bude lepší to nechat být...
Re: Banditi
Posted: 19:29 17. Mar 2008
by Shifter
Paladin by mel moznost je presvedcit k dobrovolnemu slozeni zbrani a prijmuti trestu

Re: Banditi
Posted: 19:37 17. Mar 2008
by igor
Shifter wrote:Paladin by mel moznost je presvedcit k dobrovolnemu slozeni zbrani a prijmuti trestu

Paladin má místo přesvědčování jiný domlouvátko, a to schopnost smeť zlo

)
Re: Banditi
Posted: 21:07 17. Mar 2008
by steel_martin
Všichni wrote:Paladin, paladin, paladin....
Paladin je chodící mrtvola - za toho ani nemá cenu lobbovat.

Re: Banditi
Posted: 01:36 18. Mar 2008
by Kiri
Zakkone dobry, dle mych informaci, by meli dbat na spravedlivem potrestani, urcite nerozdavaj rozsudek sami bez soudu, jak je psan zakon

ale mozna je to jen moje zkreslena predctava, nebo si jen nekdo hraje na zakkone dobry

Re: Banditi
Posted: 14:15 18. Mar 2008
by monstera
Kiri wrote:Zakkone dobry, dle mych informaci, by meli dbat na spravedlivem potrestani, urcite nerozdavaj rozsudek sami bez soudu, jak je psan zakon

ale mozna je to jen moje zkreslena predctava, nebo si jen nekdo hraje na zakkone dobry

Ovšem dobrák chaotik plně oprávněně použije přemlouvací kladivo !
Re: Banditi
Posted: 14:19 18. Mar 2008
by Theogil I
monstera wrote:Kiri wrote:Zakkone dobry, dle mych informaci, by meli dbat na spravedlivem potrestani, urcite nerozdavaj rozsudek sami bez soudu, jak je psan zakon

ale mozna je to jen moje zkreslena predctava, nebo si jen nekdo hraje na zakkone dobry

Ovšem dobrák chaotik plně oprávněně použije přemlouvací kladivo !
A když nepomůže jedno tak tam šoupnu to druhý Nordovo.

Re: Banditi
Posted: 16:09 18. Mar 2008
by igor
Kiri wrote:Zakkone dobry, dle mych informaci, by meli dbat na spravedlivem potrestani, urcite nerozdavaj rozsudek sami bez soudu, jak je psan zakon

ale mozna je to jen moje zkreslena predctava, nebo si jen nekdo hraje na zakkone dobry

Ale zákonně dobrej paladin nemusí bejt nějakej megaspravedlivej... spravedlivej soudce by měl bejt určitě hodně moudrej... ale "blbýmu" paladinovi stačí říct že tamto je zlo atp. a nevidí, neslyší... zlo musí být zničeno *a žene se nebojácně vpřed*
Re: Banditi
Posted: 17:44 18. Mar 2008
by Kiri
igor wrote:Kiri wrote:Zakkone dobry, dle mych informaci, by meli dbat na spravedlivem potrestani, urcite nerozdavaj rozsudek sami bez soudu, jak je psan zakon

ale mozna je to jen moje zkreslena predctava, nebo si jen nekdo hraje na zakkone dobry

Ale zákonně dobrej paladin nemusí bejt nějakej megaspravedlivej... spravedlivej soudce by měl bejt určitě hodně moudrej... ale "blbýmu" paladinovi stačí říct že tamto je zlo atp. a nevidí, neslyší... zlo musí být zničeno *a žene se nebojácně vpřed*
no fajn, ze tu moc tupejch paladinu snad neni

Re: Banditi
Posted: 17:49 18. Mar 2008
by Krata
Kiri je zákoně zlej !!

Re: Banditi
Posted: 17:51 18. Mar 2008
by Kiri
Krata wrote:Kiri je zákoně zlej !!

neeejniiiiii

Re: Banditi
Posted: 19:50 18. Mar 2008
by Shifter
tohle se neda jednoznacne resit. Paladin ma jako kazda jina postava svuj charakter a zakon je dvojsecnej mec.....
Re: Banditi
Posted: 20:34 18. Mar 2008
by skarbi
igor wrote: zlo musí být zničeno *a žene se nebojácně vpřed*
*představí si paladinku Miko z Hůlkovýho řádu*

Tak nějak jo?
