Page 2 of 2

Re: Banditi

Posted: 15:51 17. Mar 2008
by igor
monstera wrote:
igor wrote:Jen mě tak napadalo, jestli by šlo udělat to, že např. u banditů před Karathou by byla možnost usmlouvat/ ve zdraví.
S bandity a s teroristy se nesmlouvá, ty je třeba eliminovat všemi prostředky ! Mrtvej bandita - dobrej bandita ( ostatně se týká i všech zlodějů )
Myslim si, že ne každej s nima hned tak nezatočí jako bojová postava, a byl by využit i jinej skill než třeba odhad ceny.
2Kucik: je to možný že je to hodně práce a těžko řešitelný :) Byl to jen nápad..

Re: Banditi

Posted: 16:29 17. Mar 2008
by DenGrasse
monstera wrote:S bandity a s teroristy se nesmlouvá, ty je třeba eliminovat všemi prostředky ! Mrtvej bandita - dobrej bandita ( ostatně se týká i všech zlodějů )
no já bych tak striktní nebyl - paladin by s nimi smlouvat neměl, ani jiná zákonná postava, ale zloději a další pochybné existence by mohly. ale jestli je to tak náročné jak říká kucik, bude lepší to nechat být...

Re: Banditi

Posted: 19:29 17. Mar 2008
by Shifter
Paladin by mel moznost je presvedcit k dobrovolnemu slozeni zbrani a prijmuti trestu ;)

Re: Banditi

Posted: 19:37 17. Mar 2008
by igor
Shifter wrote:Paladin by mel moznost je presvedcit k dobrovolnemu slozeni zbrani a prijmuti trestu ;)
Paladin má místo přesvědčování jiný domlouvátko, a to schopnost smeť zlo :))

Re: Banditi

Posted: 21:07 17. Mar 2008
by steel_martin
Všichni wrote:Paladin, paladin, paladin....
Paladin je chodící mrtvola - za toho ani nemá cenu lobbovat. :twisted:

Re: Banditi

Posted: 01:36 18. Mar 2008
by Kiri
Zakkone dobry, dle mych informaci, by meli dbat na spravedlivem potrestani, urcite nerozdavaj rozsudek sami bez soudu, jak je psan zakon ;-) ale mozna je to jen moje zkreslena predctava, nebo si jen nekdo hraje na zakkone dobry :)

Re: Banditi

Posted: 14:15 18. Mar 2008
by monstera
Kiri wrote:Zakkone dobry, dle mych informaci, by meli dbat na spravedlivem potrestani, urcite nerozdavaj rozsudek sami bez soudu, jak je psan zakon ;-) ale mozna je to jen moje zkreslena predctava, nebo si jen nekdo hraje na zakkone dobry :)
Ovšem dobrák chaotik plně oprávněně použije přemlouvací kladivo !

Re: Banditi

Posted: 14:19 18. Mar 2008
by Theogil I
monstera wrote:
Kiri wrote:Zakkone dobry, dle mych informaci, by meli dbat na spravedlivem potrestani, urcite nerozdavaj rozsudek sami bez soudu, jak je psan zakon ;-) ale mozna je to jen moje zkreslena predctava, nebo si jen nekdo hraje na zakkone dobry :)
Ovšem dobrák chaotik plně oprávněně použije přemlouvací kladivo !
A když nepomůže jedno tak tam šoupnu to druhý Nordovo. :lol:

Re: Banditi

Posted: 16:09 18. Mar 2008
by igor
Kiri wrote:Zakkone dobry, dle mych informaci, by meli dbat na spravedlivem potrestani, urcite nerozdavaj rozsudek sami bez soudu, jak je psan zakon ;-) ale mozna je to jen moje zkreslena predctava, nebo si jen nekdo hraje na zakkone dobry :)
Ale zákonně dobrej paladin nemusí bejt nějakej megaspravedlivej... spravedlivej soudce by měl bejt určitě hodně moudrej... ale "blbýmu" paladinovi stačí říct že tamto je zlo atp. a nevidí, neslyší... zlo musí být zničeno *a žene se nebojácně vpřed*

Re: Banditi

Posted: 17:44 18. Mar 2008
by Kiri
igor wrote:
Kiri wrote:Zakkone dobry, dle mych informaci, by meli dbat na spravedlivem potrestani, urcite nerozdavaj rozsudek sami bez soudu, jak je psan zakon ;-) ale mozna je to jen moje zkreslena predctava, nebo si jen nekdo hraje na zakkone dobry :)
Ale zákonně dobrej paladin nemusí bejt nějakej megaspravedlivej... spravedlivej soudce by měl bejt určitě hodně moudrej... ale "blbýmu" paladinovi stačí říct že tamto je zlo atp. a nevidí, neslyší... zlo musí být zničeno *a žene se nebojácně vpřed*
no fajn, ze tu moc tupejch paladinu snad neni :D

Re: Banditi

Posted: 17:49 18. Mar 2008
by Krata
Kiri je zákoně zlej !! :lol:

Re: Banditi

Posted: 17:51 18. Mar 2008
by Kiri
Krata wrote:Kiri je zákoně zlej !! :lol:
neeejniiiiii :mrgreen:

Re: Banditi

Posted: 19:50 18. Mar 2008
by Shifter
tohle se neda jednoznacne resit. Paladin ma jako kazda jina postava svuj charakter a zakon je dvojsecnej mec.....

Re: Banditi

Posted: 20:34 18. Mar 2008
by skarbi
igor wrote: zlo musí být zničeno *a žene se nebojácně vpřed*
*představí si paladinku Miko z Hůlkovýho řádu* :D Tak nějak jo? :)