Page 2 of 2

Re: kovář v Ivory

Posted: 01:20 15. Mar 2008
by danielfojt
taky mi to u theogila udelalo dnes,takze ted nemuzu kupovat nikde nic,normaljsem chtel kratky mec tak jsem ho vzal a klikl na theogila a kousek me to odhodilo nebo jako odkracela mi postava a iuz jsem zase zlodej krucinal fakot lautr donrvetr :D :D

Re: kovář v Ivory

Posted: 01:25 15. Mar 2008
by Zyga
Kiri wrote:no tak neni to snad tak tezky si prectavit, ze zrovna strazny se hejbou a prochazej se ve svym rajonu....
A ta krava ktery si prave uprostred ivory narazil do zadku je ve skutecnnosti poslusne ve svy ohrade :mrgreen:

Re: kovář v Ivory

Posted: 13:32 15. Mar 2008
by Kiri
Zyga wrote:
Kiri wrote:no tak neni to snad tak tezky si prectavit, ze zrovna strazny se hejbou a prochazej se ve svym rajonu....
A ta krava ktery si prave uprostred ivory narazil do zadku je ve skutecnnosti poslusne ve svy ohrade :mrgreen:
No trebas jo, kdyby tam pochodovala, tak by ji potkal nejakej nasoska od Krkovicky a urcite by sni dlouho rozmlouval ;-) . Tomu Najivovi sem to rikal kazdej den at si ty rkavy lip hlida :D