Page 2 of 2

Re: Deka

Posted: 01:46 18. Mar 2008
by Sorrow
Kiri wrote:
Sorrow wrote:A zas ty obchody, to uz je jak ohrana deska.Naprava je na ceste, jen se k tomu musi postavit nekdo jinej, nekdo kdo neni zrovna na dovolene :roll:
obchody, byli uz prohlaseny za spravene, ne? Tak mi napada, dkyz sem ted v razi, kdy prijde dalsi wipe? az se vsecko sladi *prileje krapet ohne do rozhoreneho lesa*
O tom nevim ze by nekdo neco prohlasil, obchody se celkove predelavaj pro svoji nepouzitelnost.
A co pises o tom wipu je pekna hovadina akorat hodna peknyho ......(vubec jsem to nepochopil, proc narazka na nakej wipe kterej nikdy nebude)

Re: Deka

Posted: 02:15 18. Mar 2008
by kucik
Ne, jeste nejsou spravene ani zdaleka.

Re: Deka

Posted: 07:17 18. Mar 2008
by Krata
Kiri ty už chceš score 600 vid :lol:

Re: Deka

Posted: 07:58 18. Mar 2008
by Daanri
Jemine Kiri kde ty nato chodis a to som si myslel, ze uz si normalny. *kruti hlavou* :?

Re: Deka

Posted: 10:46 18. Mar 2008
by Kiri
Daanri wrote:Jemine Kiri kde ty nato chodis a to som si myslel, ze uz si normalny. *kruti hlavou* :?
zkusenosti a nepekne zazitky zaryte hluboko, hoodne hluboko. Nekteri lide se proste nenapravi :(

Re: Deka

Posted: 13:03 18. Mar 2008
by Rejty
Kiri wrote:obchody, bylY uz prohlaseny za spravene, ne? Tak mi napada, dkyz sem ted v razi, kdy prijde dalsi wipe? az se vsecko sladi *prileje krapet ohne do rozhoreneho lesa*
Nevim, zda se jedna o snahu vyvolat paniku a nebo je to jen pokus o hloupy vtip... :roll:

Re: Deka

Posted: 17:45 18. Mar 2008
by Kiri
Rejty wrote:
Kiri wrote:obchody, bylY uz prohlaseny za spravene, ne? Tak mi napada, dkyz sem ted v razi, kdy prijde dalsi wipe? az se vsecko sladi *prileje krapet ohne do rozhoreneho lesa*
Nevim, zda se jedna o snahu vyvolat paniku a nebo je to jen pokus o hloupy vtip... :roll:
diky za opravu, casto mi to unikne. NO snad nemusim odpovidat, ne? :|