Page 2 of 2
Re: Odkaz na web
Posted: 17:29 18. Mar 2008
by Theogil I
igor wrote:photter wrote:snad si nemyslíš, že tam chodim přes googla ? jasneže umažu adresu ale já chci klik !!!
Až opravíš přechod z Ivorskýho lesíku do podtemna

Z Ivorijského lesíka je přechod k vám?

Mamííí oni nás cou bacat a jěšte k tomu nám lezó do spížky.
Re: Odkaz na web
Posted: 17:34 18. Mar 2008
by photter
povrch nedělám, fuj
Re: Odkaz na web
Posted: 17:42 18. Mar 2008
by igor
photter wrote:povrch nedělám, fuj
No, to je dobře že nejseš povrchní
