Page 2 of 2

Re: Odkaz na web

Posted: 17:29 18. Mar 2008
by Theogil I
igor wrote:
photter wrote:snad si nemyslíš, že tam chodim přes googla ? jasneže umažu adresu ale já chci klik !!!
Až opravíš přechod z Ivorskýho lesíku do podtemna :-P
Z Ivorijského lesíka je přechod k vám? :shock: Mamííí oni nás cou bacat a jěšte k tomu nám lezó do spížky.

Re: Odkaz na web

Posted: 17:34 18. Mar 2008
by photter
povrch nedělám, fuj

Re: Odkaz na web

Posted: 17:42 18. Mar 2008
by igor
photter wrote:povrch nedělám, fuj
No, to je dobře že nejseš povrchní ;)