Page 2 of 2

Re: Další z dotázků

Posted: 18:59 20. Mar 2008
by melvik
Už se mně stýskalo po notorických pracantech monstery a vlahých slovech Najíva, které tak rád věnoval mladým a pohledným brancům :)

No nebudete mi to věřit, ale veverky spi také zimním spánkem. Tu sem se jednou tak zasnil, až sem usnul a probral sem se až teď.

Pokud byste mi nevěřily variantu a) tak sem si připravil i druhou. Tedy, že sem začal po dlouhodobém používáni aliasu veverky, lezt po stromech i v pracovní době a díky tomu sem dostal zdarma tříměsíční dovolenou v areálu doktora Chocholouška.

Re: Další z dotázků

Posted: 19:13 20. Mar 2008
by Krata
*bouchne šampanský, odloží a vezme do rukou pivo* vítej zpět ty chlupáči :)

Re: Další z dotázků

Posted: 19:17 20. Mar 2008
by Kiri
*tleska*

Re: Další z dotázků

Posted: 19:24 20. Mar 2008
by Sorrow
melvik wrote:Už se mně stýskalo......
No, podle te fotky to spise vypada, zes byl v nakem vycvikovem tabore SAN jednotek branicich sklady orisku v tovarne Karlika na cokoladu :D

Edit: SAN - special air nuts

Re: Další z dotázků

Posted: 20:54 20. Mar 2008
by Theo
Nahodou perfektni fotka :D

Re: Další z dotázků

Posted: 20:58 20. Mar 2008
by melvik
jop ty aby ses ji nezastal, kdyz jsi mne ji nasel :)

no uvidime esi chytnu lopatecku

Re: Další z dotázků

Posted: 21:16 20. Mar 2008
by Pajule
jéééé ahóój melviku :mrgreen: :mrgreen: tebe jsem dlouho nevidela :mrgreen: :mrgreen:

Re: Další z dotázků

Posted: 21:24 20. Mar 2008
by Žorž
melvik wrote:jop ty aby ses ji nezastal, kdyz jsi mne ji nasel :)

no uvidime esi chytnu lopatecku
Obávám se, že v současnosti lopatička není zrovna vhodným inštrumentem, aby se trošku nezprohýbala...možná kdyby ses posadil za volant bagru, tak to by průměrnému potřebnému nákladu zeminy (tj. práce na Thalii) odpovídalo víc. :D