Page 2 of 3

Re: Meditace

Posted: 07:49 24. Apr 2008
by Theogil I
Zyga wrote:a je to tu znova, ja bych byl urcite pro prodlouzeni toho intervalu. kdyz tak o tom premejslim tak ten interval prodlouzit zhruba 1,5x az 2x by nemuselo bejt uplne od veci
:shock: Víš co by to znamenalo pro člověka který si zahraje byť každý den od 16:30 - 17:50 a je na 12 lvl (třeba). Zkus si to spočítat - tyhle zvrácenosti jako 2x tolik ... to už je vážně moc, nechápu jak někomu může dělat dobře to, že navrhuje kazít zábavu jinému. :roll:

Re: Meditace

Posted: 08:33 24. Apr 2008
by Rejty
Mne se ted zda ta doba na dalsi meditaci celkem ok. Jen se mi moc nelibi, ze muze kazdej meditovat i v dungu, treba pred mistnosti s bossem...

Re: Meditace

Posted: 08:39 24. Apr 2008
by Theogil I
Rejty wrote:Mne se ted zda ta doba na dalsi meditaci celkem ok. Jen se mi moc nelibi, ze muze kazdej meditovat i v dungu, treba pred mistnosti s bossem...
Jo tohle už má něco do sebe ... modlit se k bohu když za rohem řve pekelně nakrklej zlobří šaman dost dobře nejde, ale abych se mohl modlit jednou za dvě hodiny real. to mi přijde už dost hardcore.

Re: Meditace

Posted: 12:22 24. Apr 2008
by Zyga
Theogil I wrote: :shock: Víš co by to znamenalo pro člověka který si zahraje byť každý den od 16:30 - 17:50 a je na 12 lvl (třeba). Zkus si to spočítat - tyhle zvrácenosti jako 2x tolik ... to už je vážně moc, nechápu jak někomu může dělat dobře to, že navrhuje kazít zábavu jinému. :roll:
Tak zabavu kazit nechci, akorat tedko ve stredne velkym dungu postava zvlada meditovat tak 2x(pokad je to teda dung kde musis postupovat aspon trochu opatrne), vidim to na nasich kouzelnicich. To uz mi pride docela moc. Kdyz sem hral klerdu vim ze odpocinek cca jednou za dve hodiny nebyl problem. Ten napad aby se dalo meditovat jenom ve vicisteny lokaci je teda hodne dobrej.

Re: Meditace

Posted: 12:52 24. Apr 2008
by Lord_Berserk
Zyga wrote:Ten napad aby se dalo meditovat jenom ve vicisteny lokaci je teda hodne dobrej.
Sem pro...dobrej napad
Teprve vcera sem zjistil ze i blbej barbar muze meditovat :mrgreen:
takovy skvely zjisteni ze si budu moc zurit a mit rudy voci celej den :twisted:

Re: Meditace

Posted: 12:56 24. Apr 2008
by Theogil I
Zyga wrote: Tak zabavu kazit nechci, akorat tedko ve stredne velkym dungu postava zvlada meditovat tak 2x(pokad je to teda dung kde musis postupovat aspon trochu opatrne), vidim to na nasich kouzelnicich. To uz mi pride docela moc. Kdyz sem hral klerdu vim ze odpocinek cca jednou za dve hodiny nebyl problem. Ten napad aby se dalo meditovat jenom ve vicisteny lokaci je teda hodne dobrej.
Kolikátý mají levely? Mají dualclassy? Odpočinek jednou za dvě hodiny ... fíha tak to namodlím a modlit se budu moci až další real. den. Většina z kouzel které teď mám k dispozice mi v prodloužené formě vydrží cca 18 minut (dle lagů) kouzel mám 6,5,4,4,3,2 ... to jest nejvyšší je 5 kruh kouzel. Pokud platí původní nastavení modlit se teď můžu jednou za 60min. což mi přijde přijatelné, ale tvých navrhovaných 120 min. na mé úrovni no má úcta ... to už bych to vážně zabalil.

Re: Meditace

Posted: 13:03 24. Apr 2008
by Shifter
Ja teda na meditaci nejsem az tolik zavyslej, ale zdvojnasobit? To uz je asi fakt dost. Taky moc nefandim solo prskavkam, ale vseho moc skodi....

Re: Meditace

Posted: 13:13 24. Apr 2008
by Krata
Jo souhlasim.. moc se to hrotí na nízkym lvl, mysli do budoucna, až budem mít větší lvl tak si za dvojnásob skoro nezamodlíme :wink:

Re: Meditace

Posted: 13:45 24. Apr 2008
by melvik
Ja nevim co furt flamujete :) sak to nikdo nezvetsuje tu dobu.

Re: Meditace

Posted: 13:48 24. Apr 2008
by Zyga
nerikam dvojnasob :) treba 1,5x nebo presne to aby to taky neslo uplne vsude , hmm..18 minut, takze devatej, tam by mela bejt meditace jednou za 45 minut, ne? ale co, jak fungujou dualclassy ohledne meditaci fakt nevim. vetsinou se setkavam jenom s cistejma kouzelnikama
Edit: dycky sem mel tu teorii ze kouzlo s nejdelsim trvanim by melo bejt zhruba tak od meditace do meditace, nevim, je to zvyk z papirovyho DnD kde hrat prskavku bylo vazne hlavne o taktice a samotna prskavka se mohla jit zahrabat

Re: Meditace

Posted: 15:18 24. Apr 2008
by Theogil I
Zyga wrote:nerikam dvojnasob :) treba 1,5x nebo presne to aby to taky neslo uplne vsude , hmm..18 minut, takze devatej, tam by mela bejt meditace jednou za 45 minut, ne? ale co, jak fungujou dualclassy ohledne meditaci fakt nevim. vetsinou se setkavam jenom s cistejma kouzelnikama
Edit: dycky sem mel tu teorii ze kouzlo s nejdelsim trvanim by melo bejt zhruba tak od meditace do meditace, nevim, je to zvyk z papirovyho DnD kde hrat prskavku bylo vazne hlavne o taktice a samotna prskavka se mohla jit zahrabat
Přesně 9 klerik, ale 12 postava. Jestli se tedy nic nezměnílo medituji opravdu 1x za 60min.
No podle té druhé části by všichni od 5 lvl. meditovali jednou za 4 hodiny real. ... tedy pokud se nepletu v přepočtu Thalijského času ... jo tak to by bylo úplně nejlepší. NWN není papírové DnD, možná škoda, ale není a narovnávat to tímto způsobem, no slušně řečeno zvláštní. Řeknu to ještě jinak ... RP hře by to nikterak neprospělo a nezkvalitnilo by jí to a naopak by to dost lidí nasralo. Tímto končím s touto debatou, myslím, že je to vážně bezpředmětné to řešit.

Re: Meditace

Posted: 15:25 24. Apr 2008
by kucik
Theogil I wrote: Přesně 9 klerik, ale 12 postava. Jestli se tedy nic nezměnílo medituji opravdu 1x za 60min.
Teda ted bych nerad kecal, ale na 12 levelu by to melo byt 34 minut.

Re: Meditace

Posted: 07:37 25. Apr 2008
by Theogil I
kucik wrote:
Theogil I wrote: Přesně 9 klerik, ale 12 postava. Jestli se tedy nic nezměnílo medituji opravdu 1x za 60min.
Teda ted bych nerad kecal, ale na 12 levelu by to melo byt 34 minut.
Ze začátku to bývalo 5min/lvl ... to jsem ozkoušel a bral jako bernou minci (to je natuty stopovali jsme to s bráchou na stopkách :lol: ) s přibývajícími lvl se to už stopuje hůře, tak pokud tam proběhla změna na 2,83min/lvl nezaznamenal jsem ji -- jestli to je takto pak se omlouvám za výpočtovou mystifikaci. T.

Re: Meditace

Posted: 08:37 25. Apr 2008
by kucik
Theogil I wrote:
kucik wrote:
Theogil I wrote: Přesně 9 klerik, ale 12 postava. Jestli se tedy nic nezměnílo medituji opravdu 1x za 60min.
Teda ted bych nerad kecal, ale na 12 levelu by to melo byt 34 minut.
Ze začátku to bývalo 5min/lvl ... to jsem ozkoušel a bral jako bernou minci (to je natuty stopovali jsme to s bráchou na stopkách :lol: ) s přibývajícími lvl se to už stopuje hůře, tak pokud tam proběhla změna na 2,83min/lvl nezaznamenal jsem ji -- jestli to je takto pak se omlouvám za výpočtovou mystifikaci. T.
Ten vypocet se nemenil a 5min. za lvl. to nebylo a neni. Na prvnim levelu je to neco pres deset minut a abys mel tu hodinu, o ktere mluvis, musel bys mit 25. lvl.

Re: Meditace

Posted: 08:49 25. Apr 2008
by Theogil I
V tom případě je chyba někde u mě ... otestuji to a napíšu ti ... něco se asi na spojení Plzeň Brno musí kazit, jak jsem psal o kouzlech a jejich trvání a teď meditace ... pořádně to otestuji stopkama s písnu ti PM ať se to netrousí po fóru. T.