Re: Meditace
Posted: 07:49 24. Apr 2008
Zyga wrote:a je to tu znova, ja bych byl urcite pro prodlouzeni toho intervalu. kdyz tak o tom premejslim tak ten interval prodlouzit zhruba 1,5x az 2x by nemuselo bejt uplne od veci
Zyga wrote:a je to tu znova, ja bych byl urcite pro prodlouzeni toho intervalu. kdyz tak o tom premejslim tak ten interval prodlouzit zhruba 1,5x az 2x by nemuselo bejt uplne od veci
Jo tohle už má něco do sebe ... modlit se k bohu když za rohem řve pekelně nakrklej zlobří šaman dost dobře nejde, ale abych se mohl modlit jednou za dvě hodiny real. to mi přijde už dost hardcore.Rejty wrote:Mne se ted zda ta doba na dalsi meditaci celkem ok. Jen se mi moc nelibi, ze muze kazdej meditovat i v dungu, treba pred mistnosti s bossem...
Tak zabavu kazit nechci, akorat tedko ve stredne velkym dungu postava zvlada meditovat tak 2x(pokad je to teda dung kde musis postupovat aspon trochu opatrne), vidim to na nasich kouzelnicich. To uz mi pride docela moc. Kdyz sem hral klerdu vim ze odpocinek cca jednou za dve hodiny nebyl problem. Ten napad aby se dalo meditovat jenom ve vicisteny lokaci je teda hodne dobrej.Theogil I wrote:Víš co by to znamenalo pro člověka který si zahraje byť každý den od 16:30 - 17:50 a je na 12 lvl (třeba). Zkus si to spočítat - tyhle zvrácenosti jako 2x tolik ... to už je vážně moc, nechápu jak někomu může dělat dobře to, že navrhuje kazít zábavu jinému.
Sem pro...dobrej napadZyga wrote:Ten napad aby se dalo meditovat jenom ve vicisteny lokaci je teda hodne dobrej.
Kolikátý mají levely? Mají dualclassy? Odpočinek jednou za dvě hodiny ... fíha tak to namodlím a modlit se budu moci až další real. den. Většina z kouzel které teď mám k dispozice mi v prodloužené formě vydrží cca 18 minut (dle lagů) kouzel mám 6,5,4,4,3,2 ... to jest nejvyšší je 5 kruh kouzel. Pokud platí původní nastavení modlit se teď můžu jednou za 60min. což mi přijde přijatelné, ale tvých navrhovaných 120 min. na mé úrovni no má úcta ... to už bych to vážně zabalil.Zyga wrote: Tak zabavu kazit nechci, akorat tedko ve stredne velkym dungu postava zvlada meditovat tak 2x(pokad je to teda dung kde musis postupovat aspon trochu opatrne), vidim to na nasich kouzelnicich. To uz mi pride docela moc. Kdyz sem hral klerdu vim ze odpocinek cca jednou za dve hodiny nebyl problem. Ten napad aby se dalo meditovat jenom ve vicisteny lokaci je teda hodne dobrej.
Přesně 9 klerik, ale 12 postava. Jestli se tedy nic nezměnílo medituji opravdu 1x za 60min.Zyga wrote:nerikam dvojnasobtreba 1,5x nebo presne to aby to taky neslo uplne vsude , hmm..18 minut, takze devatej, tam by mela bejt meditace jednou za 45 minut, ne? ale co, jak fungujou dualclassy ohledne meditaci fakt nevim. vetsinou se setkavam jenom s cistejma kouzelnikama
Edit: dycky sem mel tu teorii ze kouzlo s nejdelsim trvanim by melo bejt zhruba tak od meditace do meditace, nevim, je to zvyk z papirovyho DnD kde hrat prskavku bylo vazne hlavne o taktice a samotna prskavka se mohla jit zahrabat
Teda ted bych nerad kecal, ale na 12 levelu by to melo byt 34 minut.Theogil I wrote: Přesně 9 klerik, ale 12 postava. Jestli se tedy nic nezměnílo medituji opravdu 1x za 60min.
Ze začátku to bývalo 5min/lvl ... to jsem ozkoušel a bral jako bernou minci (to je natuty stopovali jsme to s bráchou na stopkáchkucik wrote:Teda ted bych nerad kecal, ale na 12 levelu by to melo byt 34 minut.Theogil I wrote: Přesně 9 klerik, ale 12 postava. Jestli se tedy nic nezměnílo medituji opravdu 1x za 60min.
Ten vypocet se nemenil a 5min. za lvl. to nebylo a neni. Na prvnim levelu je to neco pres deset minut a abys mel tu hodinu, o ktere mluvis, musel bys mit 25. lvl.Theogil I wrote:Ze začátku to bývalo 5min/lvl ... to jsem ozkoušel a bral jako bernou minci (to je natuty stopovali jsme to s bráchou na stopkáchkucik wrote:Teda ted bych nerad kecal, ale na 12 levelu by to melo byt 34 minut.Theogil I wrote: Přesně 9 klerik, ale 12 postava. Jestli se tedy nic nezměnílo medituji opravdu 1x za 60min.) s přibývajícími lvl se to už stopuje hůře, tak pokud tam proběhla změna na 2,83min/lvl nezaznamenal jsem ji -- jestli to je takto pak se omlouvám za výpočtovou mystifikaci. T.