Page 2 of 9

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Posted: 19:15 24. Mar 2008
by photter
hraješ prskavku, co ?
já chci, aby si fajtr moh přisummonovat kouzelníka

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Posted: 19:17 24. Mar 2008
by Sorrow
Hlavne ze tu zase hazou moudra ti, co za ne nehrajou a krosi s necim jinym jako prasata :wink:

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Posted: 19:18 24. Mar 2008
by Daanri
ee momentalne nehram nic bo nato nemam cas, ale kuzelnikov mam najradsej :wink: ale zase som za vsetky mozne upravy toho povolania resp jeho kuziel, pretoze niektore su strasna divocina, a na druhu stranu mi napr strasne chybaju kuzla na RP ako rozne ohnostroje, iluzie, moznost menit podobu (bez vlasnosti len cisto vzhlad) atd

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Posted: 19:31 24. Mar 2008
by kucik
Daanri wrote:ee momentalne nehram nic bo nato nemam cas, ale kuzelnikov mam najradsej :wink: ale zase som za vsetky mozne upravy toho povolania resp jeho kuziel, pretoze niektore su strasna divocina, a na druhu stranu mi napr strasne chybaju kuzla na RP ako rozne ohnostroje, iluzie, moznost menit podobu (bez vlasnosti len cisto vzhlad) atd
Mam to v planu, ale cekam s tim na patch.

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Posted: 19:31 24. Mar 2008
by Daanri
Jj ja vim, to bolo len take konstatovanie. :wink:

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Posted: 19:43 24. Mar 2008
by Krata
Add: kouzelník, kouzelník je tady pro hráče který mu rozeměj a vědi jak ho hrát, začínající hrát nebo hráč kterej tak nějak úplně neví jak by se měl správně DnD hrát s nim bude nespokojen (což sem já a asi i kiri)

Add familiar: taky se mi zdá že je požíván jako obět na průzkum nebo štít nebo expící věc a sem pro nějaký zvětšení postihů za jeho úmrtí.. vemte si první datadisk NWN, kde familiar učitele měl svou duši i osobnost a měl o svého pána strach stejně jako on o něj :) .. já sem svýmu Familiarovi když sem měl mága dal duši a sem tam si zahrál jen za něj,byl to ledovej mephit kterej uměl mluvit a pár postav h mělo chut zabít jak ho viděla, byl to parchant :lol:

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Posted: 19:46 24. Mar 2008
by Kiri
souhlas s Kratou - taky sem mel cicu, poridil sem si ji jako malinky kotatko, pamatuju jak zni byla Shia unesena :D :D. Vyrostlo mi to v kocku a pak v pantera, prekvapni od dobrodruha :mrgreen:

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Posted: 20:21 24. Mar 2008
by RES
Chapu ze hraci na 10L asi prijde sileny co zazil kdyz ho vemou dva magove do dungu co asi jeste dlouho neuvidi ale rozhodne neslo o nejsilnejsi dung tady je jich mraky co videla jen hrska hracu a to je ta skoda ze nevidej ty prekrsne lokace vymazlene od WB.Co se tyka klerika tak snim mam velke zkusenosti a je za magem na druhem miste :lol: tak nevim nevim zda se nekomu zda slabej mag ma omezeni hodne nauci se dve kouzla za level a svitky se jak psal Sorr nedaji skor nikde sehnat.To znamena ze si hrac musi dobre vybrat kouzlo ktere uplatni.Co se tyka duse pritelicka myslim si ze muj golem je znamej dost a muj mag se o nej vzdy dobre staral a chranil ho a neni se cemu divit kdyz ho mag nabusi ze je silnej stejne tak je silnej kazdej kdyz dostane busty :wink:

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Posted: 20:31 24. Mar 2008
by RES
A co se tyka toho ze mag nikoho nepotrebuje a povede to jen k hrani osamocene je jen na hraci ja osobne rad chodim s lidma nekam i kdyz to tam dam sam proste kdyz nekdo chce hrat maga sam muze stejne jako kazde jine povolani zda nekam chodi s lidma tak to je jen na hracich proste :roll:

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Posted: 14:22 25. Mar 2008
by Awadar
Noo rušit summony, to bych asi nedělal – proč by je někdo nemohl používat, je to kouzlo jako jiný.

Co se týče přítelíčků, nějakej ten poplatek po tom co ti umře no dejme tomu, ale moc bych to nepřeháněl. A z tím zranění když přítelíček umře bych si asi taky dal bacha, aby se pak nestalo, že to toho mága může zabít i když bude mít plný životy(zrovna to 1k4 za úroveň, je podle mě dost nebezpečný, nenuťte hráče aby mágům museli dávat odolnost).

Jo a ještě něco k tomu zneužívání přítelíčků, nevím z kým máte zkušenost vy, já teda jen z Wallem a Solomonem - pokud si pamatuji ze společných výprav, tak vím snad jen o jednom případě úmrtí Boba a to v případě kdy by zařval kdokoliv(jednalo se o jednoho šéfika kdy jsem ho mlátil já, brácha, Bobo a i Wall tam něco kutil a bylo čistě na NWN na koho to kouzlo hodí).

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Posted: 15:28 25. Mar 2008
by kucik
Fajtri a nekouzlici povolani zavidi a vzdy zavidet budou, ze magove dokazi solove vystrilet top dungeony, kam si skupinka fajtru proste netroufne. Magove zas budou hajit sve zajmy. Kde jen bysme bez techto boju byli?

NAZTÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉČ!!!!!!!

Ano, taky bych rad, aby pritelicek byl necim, ceho si mag vazi (pokud to tak hrajete, proc se ozivate?), ale ted zrovna neni cas neco takoveho vymyslet a navic mnohem palcivejsi pro me je, aby magove vubec vnimali, jakeho pritelicka si berou a nechodili s nemrtvymi a selmami po mestech.

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Posted: 14:30 30. Mar 2008
by Sveneld
prijde me trochu nefer ze - ja mam bojovnika dejme tomu na 15lvl a mag ma patnactym lvl ma treba 16 lvl zlodeje nebo bojovnika...

magum bych proto dal neskodneho pokemona na zahnani dlouhe chvile :)

a klerikum co se nebudou poctive modlit bych dal neco co jim prerusi spojeni s jejich bohem (treba kamen co jim da 80% selhani na seslani kouzla)

PS: cele to berte lehce a s rezervou :) at z toho neni "flejm"

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Posted: 14:33 30. Mar 2008
by Daanri
Jo ty klerici co sa nemodlia, neprinesu svojmu bohovi ziaden dar (obet) alebo ani nevedia kde lezi chram ich boha ma taky stvu. Ale hadam casom na nich dojde. :wink:

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Posted: 19:24 30. Mar 2008
by OneHeart
Sveneld wrote: a klerikum co se nebudou poctive modlit bych dal neco co jim prerusi spojeni s jejich bohem (treba kamen co jim da 80% selhani na seslani kouzla)
bohužel, myslím že spell failure se nedá aplikovat na divine kouzla

Re: Změny kouzel, zasahy do systému NWN DND něco jako 3rd ed.

Posted: 19:38 30. Mar 2008
by kucik
Ale jo, slo by to nejak napsat. :twisted: