Page 2 of 2

Re: Stinova zraneni zabiji!!!

Posted: 15:57 12. May 2008
by kucik
Do umirani byly pridany ladici hlasky, aby bylo mozne najit tu chybu, takze vyhlasuju soutez, komu se podari vyvolat chybu u stinovych zraneni a da mi presne info o tom, co se delo, dostane cokoladu (kdyz si pro ni prijede). Jenom to teda zkousejte radeji v pritomnosti nejakeho DM.

Re: Stinova zraneni zabiji!!!

Posted: 16:44 12. May 2008
by nomis_b
hm, tak se pojd nekdy domluvit udelat si 1 lvlaky a pujdem to rozjet v nasi bugle arene, kde stejne ani nejde spat, meditovat a pravdepodobne i umirat bez vykrvaceni :twisted: