Page 2 of 3

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Posted: 22:15 21. Apr 2008
by monstera
Nejde zpracovat ichor z jeskyně u Ivory ani z kanalů Karathy. V jeskyni jezevců ani v jeskyni hlenů u Ivory nejde těžit uhlí !

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Posted: 00:07 23. Apr 2008
by DenGrasse
česnek sice zpracovat jde, ale ve všech třech případech máí počet vlastností = 0

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Posted: 00:07 23. Apr 2008
by DenGrasse
kaštany jsou i po zpracování vykoupeny v hospodě.

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Posted: 01:15 23. Apr 2008
by DenGrasse
mandle jsou zpracovat ale ani v jednom případě nemají nějakou kladnou vlastnost, vždy 0

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Posted: 18:06 24. Apr 2008
by nomis_b
DenGrasse wrote:mandle jsou zpracovat ale ani v jednom případě nemají nějakou kladnou vlastnost, vždy 0
Nepripadas si trochu jako prispevkovej spawner :?:
Tri prispevky po sobe z toho dva ve stejnou minutu.. snazis se dohnat kiriho :?:

Ten je neprekonatelnej :mrgreen:

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Posted: 08:56 25. Apr 2008
by DenGrasse
nomis_b wrote:Nepripadas si trochu jako prispevkovej spawner
Tri prispevky po sobe z toho dva ve stejnou minutu.. snazis se dohnat kiriho
Ten je neprekonatelnej
ne, nepřipadám. píšu ty věci na fórum tak, jak na ně narážím ve hře. pravda, občas to trochu připomíná blog, ale snažím je zapsat hned, dřív než na ně zapomenu. máš pravdu v tom, že si s úpravou a editací moc hlavu nelámu, protože to nepovažuju za důležitý. za důležitý považuju to sdělení.
pokud to nějak uráží tvé estetické, nebo, ehm, fórové cítění, mohu to samozřejmě omezit. nebo zrušit a nezajímat se o nic, co by pomohlo doladit systém. proč taky, že?

PS: samozřejmě kecám. jde mi v první řadě o množství příspěvků. mám celou stěnu popsanou výpočty, kdy, jak a za jaké lunární fáze nejlépe dostihnout kiriho... takže jestli máš pravdu a je nedostižitelnej, je to pro mne opravdu zdrcující rána... :cry:

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Posted: 20:23 30. Apr 2008
by steel_martin
Kampa z Podtemna zas zmizel alchymistojc?

edit: Mimochodem stále jsem schopen zpracovat ingredience natrhané před updatem craftu a navíc stejně tak staré "nebarevné" zpracované ingredience stále vykazují pozitivní látky.

EDIT2: Tak s tim alchymistou vyřešeno. :)

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Posted: 21:06 30. Apr 2008
by melvik
toho dal ph tusim k remeslnikum
jj je mozne ze jdou zpracovavat nebarevne ktere zustaly i v novem ingrediencemi zpracovat pudou

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Posted: 21:59 30. Apr 2008
by steel_martin
mmnt to znamená že budou normálně dál (ty nebarevné) a budou kompatibilní (smíchatelné) s těma barevnýma?

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Posted: 01:18 01. May 2008
by melvik
nene, kompatibilni sou ale nepujdou uz sehnat nove

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Posted: 09:32 03. May 2008
by monstera
[quote="monstera"]Nejde zpracovat ichor z jeskyně u Ivory ani z kanalů Karathy.
Nejde ani ten z hrobky v Karathe, který dříve šel -
ICHOR NEJDE ZPRACOVAT....

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Posted: 15:21 03. May 2008
by melvik
safra :) chybka

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Posted: 20:11 09. May 2008
by monstera
melvik wrote:safra :) chybka
přetrvává, dále Loviště -pod Belským skalami - stará rostlina catnipu ještě s inventářem...a o kousek dál ve stejné logaci starý giseng

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Posted: 15:10 12. May 2008
by melvik
po resu ok, i s tim ichorem by melo byt ok

Re: Alchymie - nelze zpracovat nektere suroviny

Posted: 15:32 12. May 2008
by melvik
DenGrasse wrote:nejde zpracovat list anděliky a z rostliny kde se dá najít (angelica) se nedá sbírat, místo toho se otevře inventář (zelené vršky - křižovatka nebo ta vedle)
nenasel sem ji :(, prosim o upresneni