Žoldáci

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Daanri
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3452
Joined: 16:37 27. Apr 2007
Location: Slovakia
Contact:

Re: Žoldáci

Post by Daanri »

Myslim, ze DM sa ti tu vyjadrili. Dane predmety sa daju zohnat v obchodoch normalne, sice nie vsade a nie vzdy ale daju. Ostatne veci co hraci maju, maju za Q a su to specialne predmety ktoré si zasluzili za svoje RP pocas dlhsich Q a tie predmety nikde nezozenies a to myslim je vcelku fer, takze natom sa urcite nic menit nebude. A ako som vravel to su normalne vyhody vsetkych gild, za svoje zasluhy v gilde a pocas gildovnych Q ziskat lepsie veci. A nikto nevravi ze mas ist k zoldakom, na Thalii je vcelku dostatok gild, ktore pokryvaju siroku skalu povolani a zamerani, mozes si o nich zistit nieco IC. Neviem ake dalsie vyjadrenie este potrebujes.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: Žoldáci

Post by Rejty »

Tak diky za vase nazory, promluvil sem si o tom i s druhou stranou.

Zoldaci dostali lepsi vec za Q, jako to muze ziskat kazdy jiny od DM za splneni ci zasluhy. Jinak zadne vynaseni informaci o tom, co kdo ma, se konat nebude. A tem, co neco dostanou doporucuji, aby se pred ostatnimi nevychloubali, co maji za veci. Ostatni nevi pozadi a okolnosti a hned z toho muzou byt neprijemnosti a nedorozumeni jako ted.

Za dalsi, pokud se vam neco nezda, tak mi napiste mne do PM. Od konstrolovani jsou zde DM a jejich cinnost koriguje a kontroluje hlavni DM. Je zbytecne to rozmazavat na foru, dela to jen zlou krev a stejne se nic nevyresi...

!!!Zamceno!!!
Vedoucí týmu Thalie
Locked