Žoldáci
Re: Žoldáci
Myslim, ze DM sa ti tu vyjadrili. Dane predmety sa daju zohnat v obchodoch normalne, sice nie vsade a nie vzdy ale daju. Ostatne veci co hraci maju, maju za Q a su to specialne predmety ktoré si zasluzili za svoje RP pocas dlhsich Q a tie predmety nikde nezozenies a to myslim je vcelku fer, takze natom sa urcite nic menit nebude. A ako som vravel to su normalne vyhody vsetkych gild, za svoje zasluhy v gilde a pocas gildovnych Q ziskat lepsie veci. A nikto nevravi ze mas ist k zoldakom, na Thalii je vcelku dostatok gild, ktore pokryvaju siroku skalu povolani a zamerani, mozes si o nich zistit nieco IC. Neviem ake dalsie vyjadrenie este potrebujes.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Žoldáci
Tak diky za vase nazory, promluvil sem si o tom i s druhou stranou.
Zoldaci dostali lepsi vec za Q, jako to muze ziskat kazdy jiny od DM za splneni ci zasluhy. Jinak zadne vynaseni informaci o tom, co kdo ma, se konat nebude. A tem, co neco dostanou doporucuji, aby se pred ostatnimi nevychloubali, co maji za veci. Ostatni nevi pozadi a okolnosti a hned z toho muzou byt neprijemnosti a nedorozumeni jako ted.
Za dalsi, pokud se vam neco nezda, tak mi napiste mne do PM. Od konstrolovani jsou zde DM a jejich cinnost koriguje a kontroluje hlavni DM. Je zbytecne to rozmazavat na foru, dela to jen zlou krev a stejne se nic nevyresi...
!!!Zamceno!!!
Zoldaci dostali lepsi vec za Q, jako to muze ziskat kazdy jiny od DM za splneni ci zasluhy. Jinak zadne vynaseni informaci o tom, co kdo ma, se konat nebude. A tem, co neco dostanou doporucuji, aby se pred ostatnimi nevychloubali, co maji za veci. Ostatni nevi pozadi a okolnosti a hned z toho muzou byt neprijemnosti a nedorozumeni jako ted.
Za dalsi, pokud se vam neco nezda, tak mi napiste mne do PM. Od konstrolovani jsou zde DM a jejich cinnost koriguje a kontroluje hlavni DM. Je zbytecne to rozmazavat na foru, dela to jen zlou krev a stejne se nic nevyresi...
!!!Zamceno!!!
Vedoucí týmu Thalie