Page 2 of 2

Posted: 21:55 07. Jul 2007
by photter
když ste u toho mazání...může mi někdo vyčistit účet vod nepotřebnejch postaviček ?

Posted: 00:03 08. Jul 2007
by Sylmael
To dokaze zrejme len admin a ten sam povedal
...a jsem asi línej
takze tazko.