Page 2 of 3
Posted: 00:10 25. May 2007
by jitka
Posted: 01:48 25. May 2007
by Zyga
Docela rád bych se stavil ale nejsem si jistej, vona Plzeň neni špatná , ale mam to krapet daleko..... (ale zase mam po matuře takže mrtě času

)
Posted: 04:14 25. May 2007
by Anurin
no... já bych o viděl na vyšáček ... kdo je pro? ( myšleno pro pražský pepiky)

Posted: 12:14 25. May 2007
by Michal
Já zatím nevím, asi spíš ne.
je to pro mne moc daleko
Posted: 16:02 25. May 2007
by monstera
a času taky je málo. Vzpomenu si na vás nad sklenicí plzeňskýho.
Posted: 19:54 26. May 2007
by Pajule
jak rekl bratrik sem lama takze sraz musim vynechat

,ale i tak si vzpomenu urcite

Posted: 12:12 27. May 2007
by Hassan
No tak jak taky nedorazim ze dvou duvodu......
1) Nemam vuz a nikdo jinej nejede z Prahy autem a ja vlakem zasadne nejezdim na akce ze kterejch vim ze se musim pak vracet v pokrousenym stavu
2) no a dalsi duvod je ze jsem tenhle vikend financne vykrvacel na bujarych oslavach narozenin.....
Takze snad v lete se vokazu se Zaylem a Fidorkou (pokud si zase Fidorka nerozrazi hlavu o vysokozdvizny vozik chudak zenska)Holt spatny orientacni smysl

Posted: 12:17 27. May 2007
by Rejty
Po tohle srazu uz bude nejvyssi cas planovat ten velkej letni sraz.

Posted: 14:04 28. May 2007
by Rejty
Takze z velkeho srazu se stava maly...

Takze pujdeme asi jen k Reznikovi.
Posted: 18:15 28. May 2007
by Kiri
No bohuzel se mi do toho vseho nacpalo hrozne veci, talze se stavim nejspis na kolu nebo na jedno pivko, navic musim v sobotu pracovat

...jelikoz este nekomu neco dluzim z minula, tak to musim otocit (vratit)

(Nebyl to nahodou Sorrow?)
Posted: 20:17 29. May 2007
by Sorrow
To Kiri : tak mi to prijed oplatit sem do Londyna

.Mam ti booknout letenku?
Sorrow
Posted: 20:18 29. May 2007
by jaara
Rejty wrote:Takze z velkeho srazu se stava maly...

Takze pujdeme asi jen k Reznikovi.
No co Rejty, nerikej, ze se i tak netesis na tatarak

.
Posted: 20:21 29. May 2007
by Sorrow
To Jaara : hele, nedelej chute.Tadz o tatarak asi budu muset rict tak akorat Mr. Beanovi
Sorrow
Posted: 21:57 29. May 2007
by Rejty
Jo tesim, me staci to nase jadro, i kdyz na nas ostatni prdi

Posted: 22:34 29. May 2007
by steel_martin
Rejty wrote:Takze z velkeho srazu se stava maly...

Takze pujdeme asi jen k Reznikovi.
Řezník... Velbloud ... kam to chodíte? Dyť ani jedno z toho neznam! Co takhle U Žumbery nebo Kufr nebo Jekyll & Hyde anebo Formanka na náměstí?
