Page 2 of 2
Re: Prehoz VS Ponik
Posted: 10:12 02. May 2008
by kucik
Asi si udelam trpaslika a zkusim to ve hre. Ono by to bylo videt uz jen na animaci kone, ktera by tim padem nesedela.
Re: Prehoz VS Ponik
Posted: 10:21 02. May 2008
by Marvin
Ano je to vidiet aj na animacii, nohy kona bezia a prepletaju sa rychlo ale telo sa posuva pomaly ... pri zahladeni sa na tento pohyb to vyzera smiesne

Re: Prehoz VS Ponik
Posted: 22:33 16. May 2008
by Marvin
Chcel by som sa spytat ci sa na odstraneni bugu s konom pracuje alebo sa na to zabudlo, je to uz dva tyzdne a ziadne novinky o tom nemam a bug stale pretrvava, tak sa pytam. Dakujem
Re: Prehoz VS Ponik
Posted: 23:04 16. May 2008
by melvik
Kucik na nem intenzivne pracuje. Kdyz sem jel vcera okolo jeho zahradky, tak uz mel v kytkach 5 testovacich sadrovejch trpasliku a kazdej na jinym ponikovy.
Re: Prehoz VS Ponik
Posted: 17:57 18. May 2008
by kucik
Dam si to do ukolnicku.
Re: Prehoz VS Ponik
Posted: 21:54 18. May 2008
by Marvin
kucik wrote:Dam si to do ukolnicku.

Re: Prehoz VS Ponik
Posted: 11:37 26. May 2008
by Marvin
Marvin wrote:...bug stale pretrvava...
Re: Prehoz VS Ponik
Posted: 11:39 26. May 2008
by Rejty
Vi se o tom. Nemusis to psat stale, neni to priorita...
Re: Prehoz VS Ponik
Posted: 14:15 26. May 2008
by Daanri
Hlavne je mozne, ze riesenie prinesie novy patch a CEP 2.1, pretoze tam by mali pribudnut nake kone a stare sa upravovat. Takze by som mozno pockal s riesnim celeho problemu nato. Hadam im to uz dlho nebude trvat. Pokial viem tak novej CEP 2.1 uz vysiel a caka sa len na patch.
Re: Prehoz VS Ponik
Posted: 14:26 26. May 2008
by photter
jj, RC10 se testuje a RC11 snad nebude
jinak koně (a další jízdní havěť) v 1.69 sou technicky ocas, takže by plno problémů mělo odpadnout, neni třeba na to teď plejtvat energií
