Page 2 of 3

Re: Ceny v kramech

Posted: 11:46 23. Apr 2008
by Theogil I
Shifter wrote:no da se to, ale je to otrocina a vyzaduje to neustale behani po pokladech :-/
A to se ti zdá málo RP? :mrgreen: Já blboun myslel, že vo tom to všechno je.

Re: Ceny v kramech

Posted: 12:25 23. Apr 2008
by Rejty
Theogil I wrote:A to se ti zdá málo RP? :mrgreen: Já blboun myslel, že vo tom to všechno je.
:roll: Ceny v obchodech nemaji s RP nic spolecneho, jde o nastaveni ekonomiky sveta. Stale plati, abyste obchody neresili, predelavaji se a rozsiri se sortiment o spoustu novych veci a odstrani se hromada zbytecnych veci...

Re: Ceny v kramech

Posted: 13:03 23. Apr 2008
by Theogil I
Rejty wrote:
Theogil I wrote:A to se ti zdá málo RP? :mrgreen: Já blboun myslel, že vo tom to všechno je.
:roll: Ceny v obchodech nemaji s RP nic spolecneho, jde o nastaveni ekonomiky sveta. Stale plati, abyste obchody neresili, predelavaji se a rozsiri se sortiment o spoustu novych veci a odstrani se hromada zbytecnych veci...
Nereagoval jsem na ceny v obchodech, ale na příspěvek, ke kterému jsem to postnul. Že ty jsi dnes vstal špatnou nohou co? :lol: Copak musíš hned brát vše jako útok na vás? No ale když jsi si naběhl tak ... myslím že i ceny mají co dočinění s RP stejně tak na RP mají vliv všechny záležitosti ve světě - včetně ekonomiky světa... tohle mi asi nevymluvíš i když se budeš snažit. :)
Jo a potom nám prosím řekni až se zase o těch obchodech budeme moct bavit, jak dlouho asi ten zákaz bude platit ... já jen kolik prstů si mám zlomit aby mě to nějakou chvíli nelákalo se k tomu vyjádřovat. :wink:

Re: Ceny v kramech

Posted: 13:39 23. Apr 2008
by Shifter
Theogil I wrote: No ale když jsi si naběhl tak ... myslím že i ceny mají co dočinění s RP stejně tak na RP mají vliv všechny záležitosti ve světě - včetně ekonomiky světa... tohle mi asi nevymluvíš i když se budeš snažit. :)
Jo a potom nám prosím řekni až se zase o těch obchodech budeme moct bavit, jak dlouho asi ten zákaz bude platit ... já jen kolik prstů si mám zlomit aby mě to nějakou chvíli nelákalo se k tomu vyjádřovat. :wink:
Hele raci tady ceny a RP moc dohromady nedavej, jinak si uz nekoupime nic. Vona takova fullplatovka byla opravdu drahej spas a nerad bych ji za chvili kupoval treba za 500k :mrgreen:
Prosim nebrat jako narazku na praci DM/WB to je ciste na Theogila ;)

Re: Ceny v kramech

Posted: 13:41 23. Apr 2008
by Lord_Berserk
Jo jako to by me fakt nasralo vcera sem koupil mitril fullplate za 95 klacku a zlevnit ho...to bych asi nabeh ten kramek dobrodruha drobet procistit :mrgreen:

Re: Ceny v kramech

Posted: 14:31 23. Apr 2008
by DenGrasse
Lord_Berserk wrote:Jo jako to by me fakt nasralo vcera sem koupil mitril fullplate za 95 klacku a zlevnit ho...to bych asi nabeh ten kramek dobrodruha drobet procistit
.. zlevnete to.. chci videt co se stane :lol:

Re: Ceny v kramech

Posted: 14:32 23. Apr 2008
by Theogil I
Lord_Berserk wrote:Jo jako to by me fakt nasralo vcera sem koupil mitril fullplate za 95 klacku a zlevnit ho...to bych asi nabeh ten kramek dobrodruha drobet procistit :mrgreen:
Tak už víme kdo vybral banku ve městě ... já vždycky tvrdil že půlorci jsou největší skrblíci.

Re: Ceny v kramech

Posted: 16:16 23. Apr 2008
by Daanri
Theogil I wrote:...Jo a potom nám prosím řekni až se zase o těch obchodech budeme moct bavit, jak dlouho asi ten zákaz bude platit ... já jen kolik prstů si mám zlomit aby mě to nějakou chvíli nelákalo se k tomu vyjádřovat. :wink:
Nie je to ziaden zakaz, len sa proste natom dela, takze je zbytocne to rozoberat kym to nie je predelane. Zatial nova paleta (cize komplet nove veci do obchodov) viazne u mna, kedze ma caka este posledna najtazsia skuska v skole (9.5.), ktoru ked nedam tak letim a cas na ucenie mam len po veceroch a cez vykendy, kedze okrem toho este aj pracujem denne tych 8-10hod. Takze prve nove obchody mozte ocakavat tak niekedy koncom buduceho mesiaca. Dufam, ze ti to staci ako vysvetlenie dokedy plati "zakaz" sa k tomu vyjadrovat. :roll:

Re: Ceny v kramech

Posted: 17:23 23. Apr 2008
by Krata
Daanri, tomu co napsal Theogil se řiká humor, ted by sis studenou sprchu měl dát dřív ty než si napsal :lol:

Re: Ceny v kramech

Posted: 17:55 23. Apr 2008
by monstera
Shifter wrote:no da se to, ale je to otrocina a vyzaduje to neustale behani po pokladech :-/
Kdepak běhání po pokladech, ale makat, makat - i když zatím jde jenom sbírat a lovit ( tu příšernost zvanou alchymie za kraf ani nemohu považovat ) . Sandra si už pořídila dům, našetřila v bance dalších 100 000 a čeká na 16 level, aby si pořídila mitrilovou polovicní plátovku. Kladivo, boty, štít a helmu už z mitrilu má.... Ale asi si to nepořídí, protože pokud bude další kraft podobný alchymii, tak už tu nebude...

Re: Ceny v kramech

Posted: 18:02 23. Apr 2008
by Rejty
monstera wrote:Ale asi si to nepořídí, protože pokud bude další kraft podobný alchymii, tak už tu nebude...
A co bys na alchymii zmenil a nebo jak ji udelat hratelnejsi?

Re: Ceny v kramech

Posted: 19:29 23. Apr 2008
by Daanri
Krata wrote:Daanri, tomu co napsal Theogil se řiká humor, ted by sis studenou sprchu měl dát dřív ty než si napsal :lol:
Heh Krato, skusi si to precitat este raz a potom pochopis, ze je to len obycajne oznamenie o stave veci a informacia kedy mozete ocakavat nake prve nove obchody. Pokial v tom vidis nieco viac doporucujem to precitat znova, a znova, a znova a znova a znova...

Re: Ceny v kramech

Posted: 20:56 23. Apr 2008
by monstera
Rejty wrote:
monstera wrote:Ale asi si to nepořídí, protože pokud bude další kraft podobný alchymii, tak už tu nebude...
A co bys na alchymii zmenil a nebo jak ji udelat hratelnejsi?
přidal bych trochu logiky a nápovědy o vlastnostech jednotlivých komponent a případně nějaká pravidla mísitelnosti, když už nechcete návody - třeba prodávané za tučný peníz....
Strávil jsem několik večerů intenzivními pokusy něco rozumného vyrobit, popsal nekolik listů výsledky jednotlivých pokusů , investoval do toho několik desítek tisíc zlatých a nakonec jsem rezignoval a z Thalie odcházím - alespoň dočasně....

Re: Ceny v kramech

Posted: 23:12 23. Apr 2008
by Krata
Daanri: to byl taky vtip..

Re: Ceny v kramech

Posted: 07:05 24. Apr 2008
by Theogil I
Daanri wrote:
Theogil I wrote:...Jo a potom nám prosím řekni až se zase o těch obchodech budeme moct bavit, jak dlouho asi ten zákaz bude platit ... já jen kolik prstů si mám zlomit aby mě to nějakou chvíli nelákalo se k tomu vyjádřovat. :wink:
Nie je to ziaden zakaz, len sa proste natom dela, takze je zbytocne to rozoberat kym to nie je predelane. Zatial nova paleta (cize komplet nove veci do obchodov) viazne u mna, kedze ma caka este posledna najtazsia skuska v skole (9.5.), ktoru ked nedam tak letim a cas na ucenie mam len po veceroch a cez vykendy, kedze okrem toho este aj pracujem denne tych 8-10hod. Takze prve nove obchody mozte ocakavat tak niekedy koncom buduceho mesiaca. Dufam, ze ti to staci ako vysvetlenie dokedy plati "zakaz" sa k tomu vyjadrovat. :roll:
Hodně štěstí ... držím palce a 9.5. si podržím i ty na nohou. Vím jaké to je, já tu zlomovku tenkrát neudělal. :cry: