Page 2 of 3
Re: Úroveň za životopis
Posted: 10:04 22. Apr 2008
by igor
kucik wrote:Doporucuju vytahnout si v takovejch pripadech systemovej log (To je zpravidla ta roletka vedle chat. logu). Tam se obvykle pise spousta zajimavejch veci.
Mozna by stalo za to, udelat nejakej drobnej manual pro hrace ve forme knihy ve hre. Znamenalo by to ale vyzobat vsechny dulezite informace a znova je nekam sepsat, coz je fakt otrava. Nechce se do toho nejakymu literatovi?
Myslíš něco jako:
"Získal jsi 4xp" = Postava získala 4 zkušenosti
"Co takhle něco dobrého k pití?" = Postava má žízeň, napij se
"Chyba skurut_velitel" = Někdo expí na skřetech
"ma_listek ... N'abarn" = Drowové jezdí lodí

Re: Úroveň za životopis
Posted: 10:11 22. Apr 2008
by kucik
igor wrote:
Myslíš něco jako:
"Získal jsi 4xp" = Postava získala 4 zkušenosti
"Co takhle něco dobrého k pití?" = Postava má žízeň, napij se
"Chyba skurut_velitel" = Někdo expí na skřetech
"ma_listek ... N'abarn" = Drowové jezdí lodí

Aby sis nerejpnul vid

Pravda, je tam spousta neuzitecnych zvastu, ale pokud se stane neco, co nechapu, tak neni od veci se tam podivat.
Re: Úroveň za životopis
Posted: 10:14 22. Apr 2008
by igor
kucik wrote:
Aby sis nerejpnul vid

Pravda, je tam spousta neuzitecnych zvastu, ale pokud se stane neco, co nechapu, tak neni od veci se tam podivat.
Náhodou... hláška "chyba skurut_velitel" by se dala interpretovat jako *dnes máš takový pocit, že cesta do Doubkova proběhne bez problémů*

Re: Úroveň za životopis
Posted: 10:25 22. Apr 2008
by Theogil I
igor wrote:kucik wrote:
Aby sis nerejpnul vid

Pravda, je tam spousta neuzitecnych zvastu, ale pokud se stane neco, co nechapu, tak neni od veci se tam podivat.
Náhodou... hláška "chyba skurut_velitel" by se dala interpretovat jako *dnes máš takový pocit, že cesta do Doubkova proběhne bez problémů*

Jo a nebo *začlo hnědnout nebe asi se po lese mezi Ivory a Doubkovem pohybují flustrovaní trpaslíci a chladí si žáhu na žluťáscích, bylo by rozumější to dneska nějak obejít jinak začnou padat ..... *.
Re: Úroveň za životopis
Posted: 10:47 22. Apr 2008
by DenGrasse
igor wrote:
"Získal jsi 4xp" = Postava získala 4 zkušenosti
"Co takhle něco dobrého k pití?" = Postava má žízeň, napij se
"Chyba skurut_velitel" = Někdo expí na skřetech
"ma_listek ... N'abarn" = Drowové jezdí lodí

Zlobr útočí na <CHARNAME>: 16+6=22 "zásah"
= dnešní odpoledne nebude zcela klidné
= místo na procházku nebylo zvoleno zcela vhodně
= na Thalii nežijí jen lidé
= kyj umí být také nepříjemná zbraň, když ho třímá někdo vysoký tři metry
Re: Úroveň za životopis
Posted: 15:14 23. Apr 2008
by Skipp
Kiri wrote:Musis si najit ucitele povolani, podle toho co chces delat. Podle povolani, taky muzes priblizne odhadnout, kde se ucitel nachazi (obcas). Pak jen staco pokecat dat mu prasule on ti zacne neco povidat (jako) a ty pri jeho vypraveni nahazujes lvl

Je to dost netradicni, ale fajn.
Takže ho musím pohladať. Musím hladať nejakú NPC postavu - učitela - bez ktorého sa proste nepohnem o level vyššie?

To znie vcelku komplikovane.
Re: Úroveň za životopis
Posted: 15:21 23. Apr 2008
by igor
Skipp wrote:Takže ho musím pohladať. Musím hladať nejakú NPC postavu - učitela - bez ktorého sa proste nepohnem o level vyššie?

To znie vcelku komplikovane.
Ani ne, podle toho co seš za povolání logicky odvodíš kde by moh trenér být. Mají jméno napsané tmavě-zeleně.
Re: Úroveň za životopis
Posted: 12:19 26. Apr 2008
by Skipp
Kiri wrote:Musis si najit ucitele povolani, podle toho co chces delat. Podle povolani, taky muzes priblizne odhadnout, kde se ucitel nachazi (obcas). Pak jen staco pokecat dat mu prasule on ti zacne neco povidat (jako) a ty pri jeho vypraveni nahazujes lvl

Je to dost netradicni, ale fajn.
Konečne som našiel učitela,ale level som získal iba zo svojich expov...takže to už nefunguje?Nič nebude?

Re: Úroveň za životopis
Posted: 12:23 26. Apr 2008
by Krata
jesli máš novej lvl, půjdeš za učitelem a budeš s nim kecat, řekneš něco jako že chceš učit a oan řekne at zaplatíš.. pak se dialog okno zavře a ty si můžeš nahodit lvl, až si ho nahodíš tak mistr řekne že seš dobrej žák a tak
Re: Úroveň za životopis
Posted: 12:24 26. Apr 2008
by igor
Skipp wrote:Konečne som našiel učitela,ale level som získal iba zo svojich expov...takže to už nefunguje?Nič nebude?

???
Normálně hraješ, když naexpíš na level, tak dojdeš za učitelem v rozhovoru dáš že chceš něco naučit a zaplatíš. Potom si nacvakáš level a máš přestoupeno.
Re: Úroveň za životopis
Posted: 12:29 26. Apr 2008
by Krata
mohl by napsat ten návod ještě někdo, aby tady měl tři verze

Re: Úroveň za životopis
Posted: 12:32 26. Apr 2008
by igor
Krata wrote:mohl by napsat ten návod ještě někdo, aby tady měl tři verze

Přece nebudu svůj pracně napsanej příspěvek mazat, jenom kvůli tomu, že to někdo napsal o pár vteřin dřív

Re: Úroveň za životopis
Posted: 16:23 26. Apr 2008
by kucik
On se asi pta na ty 2 levely za zivotopis.
Domluvil ses uz s nejakym DM, aby ti je ve hre pridelil?
Re: Úroveň za životopis
Posted: 17:03 26. Apr 2008
by Skipp
kucik wrote:On se asi pta na ty 2 levely za zivotopis.
Domluvil ses uz s nejakym DM, aby ti je ve hre pridelil?
Správne,názov tohto topicu hovorí za všetko.Viem ako sa leveluje,netreba mi návod.
Áno, v prvom príspevku som napísal ,že svoj životopis som zaslal Daanrimu,to by malo stačiť.
Re: Úroveň za životopis
Posted: 17:13 26. Apr 2008
by Daanri
Ja som ho precital a schvalil, ale kedze som smazal NWN aby ma netahalo od ucenia, tak si xp musis pytat od nakeho DM ked bude v hre.