Page 2 of 2
Re: nwn v okne
Posted: 14:44 07. Jun 2008
by Kiri
Rejty wrote:Portrety ani popisky postav se dodatecne neupravuji. Mate si rozmyslet jak si je udelate pri tvorbe postavy. Nebudeme vam je menit podle jaky si zrovna vzpomenete...
no, jenze bohuzel clovek si muze postavu narysovat podle svych prectav jak chce, ale nakonec muze byt ovlivneta tolika smery, takze se na sklonku zivota dostane uplne jinam nez puvodne hrac zamylsel. Proto doufam, ze v novym patchi uz lze popisky menit v prubehu hrani postavy. Tim nechci tvrdit, ze je zrpavne chtit po tymu kazdej mesic zmenu u kazdy postavi (at v popisku nebo v ikone).
Re: nwn v okne
Posted: 16:53 07. Jun 2008
by kucik
Pravdepodobne tam budou.
Znova ale zopakuju, ze na popise se imho nema moc co menit. Kdyz si tam napises, ze jinoch je pohledny elf, moc bych se divil, kdyby se z nej behem hrani stal osklivej trpaslik. Na druhou stranu nejake ty rysy se zmenit muzou. Nova jizva pres oblicej, drevena noha, vypaleny oci...
Re: nwn v okne
Posted: 00:06 09. Jun 2008
by Skipp
To je pravda ,vpodstate by bolo dosť odveci keby si nejaký hráč s povahou ťažko postihnutou problémami nerozhodnosti, behom mesiaca vymenil niekolko portrétov, to by sme mohli byť všetci menavci.Ale určite sa nikto nechystá zameniť portrét elfa za portrét trpaslika.
Ide proste o to že hráči sa po čase radi prikláňajú k zaradeniu vlastných portrétov či už vlastnoručne vytvorených alebo vlastnoručne vynájdených,to je moj prípad

Re: nwn v okne
Posted: 11:35 09. Jun 2008
by kucik
Jasne, jenze fakt to prakticky nejde. Reseni je jednoduchy. Na zacatku si udelat svuj portret - potom neni se zmenou problem. Podobna operace s postavou se zkousela jednou a bylo s tim takovyho s***í, že už fakt never more!