Re: Obchody
Posted: 12:21 27. Apr 2008
jo souhlasim s Shifterem... vem si třeba pána prstenů, tam mithrilová kroužková byl luxus, sice se nedaj srovnávat dva odlišné fantasy světy ale příklad si z toho můžeš vzít
povzdechnout si snad můžu ne?photter wrote:vážení, nechte zase toho pseudohárkór tahání triček, Thalie je nastavená tak, že všecko +2 je mithril a všecko +3 je adamantium, je na to vyladěná obtížnost monster etc...
takovýdle výkřiky umí každej
no a ty se mi nelíběj.photter wrote:taky existujou světy, kde se vyskytujou věci +12
nechápu, ak návrh,který doporučuje skromnost a střídmost, může někomu přijít málo pokorný... asi mám nějaké mezery v logice.photter wrote:trochu pokory, hm ?
ok, chápu co chceš říct. já to myslel spíš takhle:photter wrote:zkusim ty mezery vyplnit
skromnost a pokora sou dvě zcela odlišný věci, příliš hlasitý povykování po skromnosti nemá s pokorou nic společnýho
pokora je spíš vo tom, že tady je nějakej svět, je nějak nastavenej a jeho systémy sou nějakým způsobem provázaný a z nějakejch důvodů sou právě takový, jaký sou, pokora je přemejšlet vo tom, hledat v tom řád a souvislost
to samozřejmě neznamená, že to nastavení je ideální a všemvyhovující ale výkřiky typu "lepší věci než +1 jen od DM" mi, sorry, připadaj stupidní a začínám na ně trpět lehkou alergií
lehká alergie znamená, že na ně reaguju podrážděně, nicméně s pokorou a jen vysvětluju, i když leckdy s dávkou jízlivosti
pokud se alergie změní na těžkou, propadá se můj slovník do společenskýho suterénu a slabší kusy to nerozdejchávaj
vidíš... a já mám i s nimi soucitnomis_b wrote:Tak nevym.. stepovani pred obchody, myslis tim, ze nekdo stravi svuj cas hrani radsi tim, ze obyha tri ruzna mesta, jestli se nahodou v nekterem z nich neobjevila zrovna ta jeho vytouzena zbran??Kdyby byl jen v jednom ,tak dovnitr do obchodu a ven to trva cca 1 minutu. Kdyz se vsak rozhodl o pobyhani mezi ruznymi mesty, je to uz jeho problem..
Drowove a duergari s nimi samozrejme take souciti, radi je pri tom pobihani mezi mesty odchytime a dopravime na misto kde se urcite zbavej sve potreby shanet vybranou zbran (upozornujeme ze pri nevhodnem chovani muze dojit ke koncetinovemu deficitu).DenGrasse wrote:vidíš... a já mám i s nimi soucitnomis_b wrote:Tak nevym.. stepovani pred obchody, myslis tim, ze nekdo stravi svuj cas hrani radsi tim, ze obyha tri ruzna mesta, jestli se nahodou v nekterem z nich neobjevila zrovna ta jeho vytouzena zbran??Kdyby byl jen v jednom ,tak dovnitr do obchodu a ven to trva cca 1 minutu. Kdyz se vsak rozhodl o pobyhani mezi ruznymi mesty, je to uz jeho problem..
Na takove vyroky bych si dal majzla, vis jak nedavno flamovali, ze dole mate vsechno, aby si to nekdo spatne nevyloziZyga wrote:Drowove a duergari s nimi samozrejme take souciti, radi je pri tom pobihani mezi mesty odchytime a dopravime na misto kde se urcite zbavej sve potreby shanet vybranou zbran (upozornujeme ze pri nevhodnem chovani muze dojit ke koncetinovemu deficitu).