Page 2 of 2
Re: sběr
Posted: 08:44 30. Sep 2008
by Anderson I
Zdá se mi, že u sběru je nějaká chybka. Poslední sběr před vyčerpáním ložiska již nic neprovede. Kliknu na rostlinku, rostlinka zmizí, postavička se hrabe v hlíně/předvádí sběr, ale nevypíše to žádné hlášky (uspěl jsi/neuspěl jsi) a nic se nesebere. Je to maličkost, dá se s tím pohodlně žít, ale až bude někdy čas...pěkně prosím.
Re: sběr
Posted: 10:12 01. Oct 2008
by DenGrasse
Tohle nastavení je tam od poslední změny, obávám se, že musíme být rádi, že sběr funguje a dál do toho nerýpat (předtím totiž nefungoval

)... ber to tak, že to není chyba sběru, že už nic nesebereš, ale chyba grafiky - vidíš tam zdroj, který tam ve skutečnosti už není... a když se k němu skloníš, rozpplyne se; taková iluze keře...

Re: sběr
Posted: 10:44 01. Oct 2008
by Anderson I
DenGrasse wrote:Tohle nastavení je tam od poslední změny, obávám se, že musíme být rádi, že sběr funguje a dál do toho nerýpat...
Však nic neříkám, je to drobnost.

Alespoň že to tak funguje všem.

Re: sběr
Posted: 08:05 10. Oct 2008
by Anderson I
Nejde sbírat bezinky. Sice mi to napíše, že jsem je získal, ale v inventáři se neobjeví. Normálně bych s tím neotravoval, ale bylo to v questu (přinést je).
Re: sběr
Posted: 07:53 13. Oct 2008
by nomis_b
Kde si je nasel? ve ktere lokaci? nebo si zokusel uplne vsechny bezinky??
Nekdy je spatne nastaven jen jeden kerik.
Re: sběr
Posted: 16:07 13. Oct 2008
by Anderson I
Je to v lokaci severovýchodně od Doubkova - jak je tam ta jeskyně s divokými psy.
Zároveň se v questech objevuje požadavek na „lístky ořešáku“, ale ořešáky dávají oříšky, ne lístečky. Chybka, nebo to jen neumím sbírat?