Page 2 of 3
Re: Karathský turnaj
Posted: 20:03 09. May 2008
by Marvin
Ako keby som tam uz bol

...nenecham si ujst, ucenie pocka

Re: Karathský turnaj
Posted: 14:26 11. May 2008
by LDamian
Zdá se, že turnaj byl vyhlášený trochu narychlo a poměrně málo lidí potvrdilo svou účast.
Turnaj se tedy přesouvá na příští týden již oficiálněji a pod taktovkou Daanriho. Úpravy pravidel a podobné věci budou včas zveřejněny.
Samozřejmě pokud si někdo bude chtít dnes přijít jen tak zabojovat, třeba tam najde někoho ochotného.

Re: Karathský turnaj
Posted: 16:37 11. May 2008
by skarbi
Jaktože my zezdola pozvánku nemáme?! *urazí se a jde si sednout na druhou stranu místnosti*
Re: Karathský turnaj
Posted: 18:04 11. May 2008
by danielfojt
LDamian wrote:Zdá se, že turnaj byl vyhlášený trochu narychlo a poměrně málo lidí potvrdilo svou účast.
Turnaj se tedy přesouvá na příští týden již oficiálněji a pod taktovkou Daanriho. Úpravy pravidel a podobné věci budou včas zveřejněny.
Samozřejmě pokud si někdo bude chtít dnes přijít jen tak zabojovat, třeba tam najde někoho ochotného.

to je skoda ja poslal moji holku na kafe....

Re: Karathský turnaj
Posted: 18:06 11. May 2008
by MaSo
No já sa hlásím...aspon všeci uvidí jak vypadá pravá dračí síla

... a nebo taky jak vypadá zmrzačený bard

Re: Karathský turnaj
Posted: 18:11 11. May 2008
by Neithan1
Tiez pridem zase prehrat

Re: Karathský turnaj
Posted: 19:15 11. May 2008
by Marvin
LDamian wrote:Zdá se, že turnaj byl vyhlášený trochu narychlo a poměrně málo lidí potvrdilo svou účast.
Turnaj se tedy přesouvá na příští týden již oficiálněji a pod taktovkou Daanriho. Úpravy pravidel a podobné věci budou včas zveřejněny.
Samozřejmě pokud si někdo bude chtít dnes přijít jen tak zabojovat, třeba tam najde někoho ochotného.

Marvin wrote:Ako keby som tam uz bol

...nenecham si ujst, ucenie pocka


Re: Karathský turnaj
Posted: 07:29 12. May 2008
by Theogil I
Přijdu a v prvním kole budu dělat někomu fackovacího panáka.
Re: Karathský turnaj
Posted: 19:13 12. May 2008
by Pajule
Re: Karathský turnaj
Posted: 16:04 15. May 2008
by Daanri
Takze turnaj bude urcite tuto nedelu 18.5. so zaciatkom v poobednych hodinach (cca 17-18hod). Presne pravidla a aj vsetky podrobnosti budu uverejnene najneskor v priebehu soboty.
Re: Karathský turnaj
Posted: 08:03 17. May 2008
by LDamian
bu bu bu buuu *brouka si a brousi si zbrane*
Re: Karathský turnaj
Posted: 10:38 18. May 2008
by Daanri
Karathský turnaj
Slyšte, slyšte.
Dne //18.5.2008 o 18:00. se koná prvé kolo turnajové sezony v Karathe. Celá událost se bude odehrávat v podzemní aréně ve Vojenské Akademii Brana Rozvážného v slovutném městě Karatha. Zváni jsou všichni – dámy i páni, urození i stavu prostého, bojovníci, paladinové, potulní mniši, kněží, lovci i mágové, všichni s výjimkou nepřátel Karathy. Přijďte se pobavit, utužit se v boji, přiučit se nové kousky i předvést vlastní umění. Odměna na vítěze čeká.
Kdo přijde, již napůl zvítězil!
//Pravidla:
Kompletne pravidla turnajovej sezony:
Tymto sa zacina pravidelna turnajova sezona v Karathe. Sezona bude zlozena z niekolkych kol (presny pocet bude este upresneny, ale trvanie celej sezony by malo byt tak cca 3-4mesiace), pricom kazde kolo bude mat rozne pravidla. Za kazde kolo sa ucastnikom zapocitaju body, ktore ziskali a nakoniec vyhra ten co bude mat najviac bodov. Tabulka s ucastnikmi turnajov a bodmi bude zverejnena na fore. Za kazde kolo za miesta 1.-3. obdrzia vitazi mensiu financnu odmenu. 1. s najvacsim poctom bodov na konci sezony ziska velku cenu turnaja a to luxusny dom v Karathe (obrazky budu casom zverejnene aby ste vedeli naco sa mozte tesit).
Pravidla 1. kola turnaja:
1. Turnaj je otevřen pro veškeré rasy a povolání – s výjimkou ras Karathe nepřátelských.
2. Platí se klasické vstupné do arény – tedy tuším 150 zlatých.
3. Bojovat se bude 1 vs 1. Při nižším počtu účastníků každý s každým, při větším počtu vyřazovacím způsobem. Při vyřazovacím způsobu bude snaha zohlednit to tak, aby ti očividně slabší nastupovali zpočátku proti slabším a ti silnější proti silnějším.
4. Vítězit se bude podle stylu boje (každý s každým nebo vyřazovací) buďto na body nebo podle toho kdo nakonec zůstane nevyřazen. Za prohru je 0 bodů, za remízu 1 bod a za vítězství 2 body.
5. V průběhu celé akce se samozřejmě dodržuje RP alespoň v běžném rozsahu.
Průběh turnaje:
1. Účastníci se mohou přihlásit kdykoli od nynějšího data do zahájení turnaje. Je tedy možno přijít i na poslední chvíli před zahájením na turnaj, ale bylo by dobré, kdyby jste sem napsali, že plánujete přijít – ať máme představu, s kolika postavami počítat.
2. Mohou se používat libovolné zbraně, kouzla, vybavení, lektvary, svitky, dovednosti, taktiky.
3. Jezdecká zvířata, otroci, zmámená monstra a podobně jsou zakázána.
4. Soupeři se podle pokynů rozhodčího postaví na 10 kroků od sebe. Oba budou až do zahájení souboje bez jakýchkoli podpůrných kouzel, bez vyvolaných přítelíčků, summonů, nebudou se skrývat a budou ve své přirozené podobě... Souboj bude zahájen pokynem rozhodčího. Jakmile je souboj zahájen, je povoleno vše, kromě útoků vedených záměrně na diváky či rozhodčího a opuštění vymezeného prostoru.
5. Souboj končí „smrtí“ nebo vzdáním se jednoho ze soupeřů, případně kdykoli řekne rozhodčí. Automaticky také prohrává soupeř, který se nedostaví k boji. Rozhodčí vyhlašuje vítěze.
6. Pokaždé, když někdo z bojujících využije magii nebo své schopnosti aby se skryl druhému, začne odpočítávání – rozhodčí ho může provádět v duchu nebo nahlas, dle své úvahy. Pokud se skrytý neobjeví dříve, než rozhodčí napočítá do deseti, nebo po výzvě rozhodčího aby se objevil, prohrál.
7. V případě, že se ukryjí oba soupeři a neobjevují se, boj uvízne na mrtvém bodě a žádná ze stran nebude schopna po dobu pěti minut zvítězit nebo kdykoli když to rozhodčí oznámí, dochází k remíze.
8. Konečný verdikt vždy přísluší rozhodčímu a všichni jsou povinni ho respektovat. Rozhodčí je oprávněn případná nevyhovující pravidla upravit kdykoli v průběhu turnaje.
Re: Karathský turnaj
Posted: 10:48 18. May 2008
by Daanri
//upraveny cas
Re: Karathský turnaj
Posted: 11:57 18. May 2008
by Neithan1
urcite pridem
Re: Karathský turnaj
Posted: 12:43 18. May 2008
by kaz
Pokud se neco nepodela, tak na 90% trpaslik je tam.