Rumiště: Povídalo se v Hagolu před zničením (Historie)

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Povídá se v Hagolu

Post by Derken- »

Co se šušká..

Nad dnešním ránem Hagolský most přešla početná skupina duergarských kopáčů doprovázená chmurnou stráží a dokonce několika pěšáky Kamenobradých. Jejich cílem byly bezpochyby pískovcové doly. V poslední době se nejedná o jedinou skupinu, která se vydala do těchto končin, ale tato byla doprovázena nevídaně velkou eskortou, železným golemem z univerzity a několika tažnými brouky. Hágolští skupují značné množství otroků, kteří následně putují do Hágolských bání v kterých poslední týden není k hnutí. Pece na tavbu kovů žhnou nepřetržitě a směny se střídají jedna za druhou.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Povídá se v Hagolu

Post by Derken- »

Kamenobradí v pohybu!

Před několika hodinami vyrazil z Hagolu oddíl Kamenobradých čítající 20 těžkooděnců v čele s generálem Urgatharem Temnokladivem. Cíl jejich cesty je zatím neznámý.


Duergaři oslavují!

Dnes nad ránem se generál Urgatharl Temnokladivo vrací do Hagolu s dvěma válečnými golemy a početným oddílem Kamenobradých těžkooděnců a pěšáků. V jejich řadách panuje dobrá nálada. Hlavy Drakobijců jsou napíchané na kůlech u Hagolského mostu a třemi městy se již šíří jasná informace.

"Průchod pískovcovými doly na povrch je opět volný! "

Zával byl konečně prolomen a tamní obránci do jednoho sesekáni. Duergaři oslavují první válečný konflikt po dlouhé době. Od dob padnutí Uggardu v Hagolu panovala ponurá nálada, ale to se nyní obrací k lepšímu. Toto úspěšné tažení vrací zpět černotu do pošedivělých tváří a vousů!
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Aulus
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 5998
Joined: 17:31 22. Jan 2012
Location: Nový Jičín / Brno

Re: Povídá se v Hagolu

Post by Aulus »

Město bylo zničeno

Město zaniklo společně s Charxassem. Bylo zasypáno kameny a zeminou, které se na něj sesunuly.
"Všechny hranice jsou konvence, které čekají, až je někdo přesáhne. Někdo může přesáhnout konvenci, pokud mu k tomu někdo jiný vydá podnět." David Mitchell, Atlas mraků
"But what do we have left once we abandon the lie? Chaos. A gaping pit waiting to swallow us all.”
Locked