Page 2 of 2

Re: Povídá se v Hagolu

Posted: 17:18 26. Jun 2013
by Derken-
Co se šušká..

Nad dnešním ránem Hagolský most přešla početná skupina duergarských kopáčů doprovázená chmurnou stráží a dokonce několika pěšáky Kamenobradých. Jejich cílem byly bezpochyby pískovcové doly. V poslední době se nejedná o jedinou skupinu, která se vydala do těchto končin, ale tato byla doprovázena nevídaně velkou eskortou, železným golemem z univerzity a několika tažnými brouky. Hágolští skupují značné množství otroků, kteří následně putují do Hágolských bání v kterých poslední týden není k hnutí. Pece na tavbu kovů žhnou nepřetržitě a směny se střídají jedna za druhou.

Re: Povídá se v Hagolu

Posted: 19:36 05. Jul 2013
by Derken-
Kamenobradí v pohybu!

Před několika hodinami vyrazil z Hagolu oddíl Kamenobradých čítající 20 těžkooděnců v čele s generálem Urgatharem Temnokladivem. Cíl jejich cesty je zatím neznámý.


Duergaři oslavují!

Dnes nad ránem se generál Urgatharl Temnokladivo vrací do Hagolu s dvěma válečnými golemy a početným oddílem Kamenobradých těžkooděnců a pěšáků. V jejich řadách panuje dobrá nálada. Hlavy Drakobijců jsou napíchané na kůlech u Hagolského mostu a třemi městy se již šíří jasná informace.

"Průchod pískovcovými doly na povrch je opět volný! "

Zával byl konečně prolomen a tamní obránci do jednoho sesekáni. Duergaři oslavují první válečný konflikt po dlouhé době. Od dob padnutí Uggardu v Hagolu panovala ponurá nálada, ale to se nyní obrací k lepšímu. Toto úspěšné tažení vrací zpět černotu do pošedivělých tváří a vousů!

Re: Povídá se v Hagolu

Posted: 09:04 01. Sep 2013
by Aulus
Město bylo zničeno

Město zaniklo společně s Charxassem. Bylo zasypáno kameny a zeminou, které se na něj sesunuly.