Page 2 of 2
Re: Mená postav - disappear
Posted: 12:29 11. May 2008
by Rejty
Aznar wrote:Castecne to systemovej problem je, kdyby vlkodlak nemel nad sebou jmeno, tak ho nepozdravi...
..ale rovnou zabije a bezi dal.

Re: Mená postav - disappear
Posted: 12:37 11. May 2008
by Aznar
Rejty wrote:Aznar wrote:Castecne to systemovej problem je, kdyby vlkodlak nemel nad sebou jmeno, tak ho nepozdravi...
..ale rovnou zabije a bezi dal.

To se nastesti nestalo
Vlkodlaka beru jako neco, z ceho by vetsina postav mela mit strach.

Re: Mená postav - disappear
Posted: 14:08 11. May 2008
by kucik
Tam je vazne problem s grafikou. Kdyby nad sebou postavy nemely jmena, tak 70% z nich nerozeznate.
Ja jsem spoustu postav, co jsem mel predstavoval jinym jmenem, nez mely nad hlavou, pripadne jen jednou jeho casti.
Vice postav se stejnym jmenem (clovek) je problem, pokud je to na stejnem ucte.
Nechci kecat, ted si tim nejsem moc jistej, ale mam takovy tuseni, ze v patchi 1.69 bude mozne zmenit i jmeno hracske postavy. Potom by to po trose promejsleni i mohlo prijit do hry.
Re: Mená postav - disappear
Posted: 14:44 11. May 2008
by Skipp
kucik wrote:Tam je vazne problem s grafikou. Kdyby nad sebou postavy nemely jmena, tak 70% z nich nerozeznate.
Ja jsem spoustu postav, co jsem mel predstavoval jinym jmenem, nez mely nad hlavou, pripadne jen jednou jeho casti.
Vice postav se stejnym jmenem (clovek) je problem, pokud je to na stejnem ucte.
Nechci kecat, ted si tim nejsem moc jistej, ale mam takovy tuseni, ze v patchi 1.69 bude mozne zmenit i jmeno hracske postavy. Potom by to po trose promejsleni i mohlo prijit do hry.
Už som sa stretol s takou mmorpg kde mal hráč možnosť ukladať si postavy do zoznamu priatelov ktorých mená sa mu automaticky ukázali a tých ktorých nemal medzi priateľmi pochopitelne nepoznal.
Nechcem ja kecať do toho, viem že wb majú kopec práce s doležitejšími vecami ,ja len že som to už videl a že sa mi to zdá byť celkom dobrý nápad.
A kedy asi príde ten patch?
Re: Mená postav - disappear
Posted: 00:07 12. May 2008
by kucik
Na tohle je nwn kratky.
Kdy byde patch, vi asi jen tvurci.
Re: Mená postav - disappear
Posted: 07:20 12. May 2008
by Daanri
Oficialne vyjadrenie kedy bude novy patch:
Well I am the person who knows the most about the 1.69 patch in the entire world at the moment and I do not know when it will be released.
There are a few factors outside of my control that have changed constantly (such as the process of localizing the patch to other languages).
When its done, is the best ETA that is available for now.
Craig.
Cize v skratke a v preklade, bude ked to bude hotove.

Re: Mená postav - disappear
Posted: 01:16 13. May 2008
by Darien
No, pokud jde o řešení, jistým způsobem to řešila Ultima, bylo tam takový kouzlo, který jako "rozostřovalo rysy" a dotyčný pak měl místo jména jednak nick Unknown, a jednak dostal nějakou uniformní podobu humana ... o podobu nejde, ale byla tam ta změna nicku... v tu chvíli to nebralo v úvahu ani frakční souvislosti.