Page 2 of 6

Re: Galerie - společné akce

Posted: 11:39 22. Nov 2009
by LDamian
To, kam a hlavne vedle koho se pri zahajeni plesu postavite, muze vyrazne ovlivnit vas zazitek.... Bohuzel vice kompromitujiciho materialu se nepodarilo udelat. :wink:
ples_hobitka_a_jahody.jpg
Zda se, ze baronka ma o hrabete zajem... Protancila s nim velkou cast plesu...
ples_tanec_baronka_a_hrabe.jpg

Re: Galerie - společné akce

Posted: 11:48 22. Nov 2009
by Esuliams
Slavností ples pořadaný baronkou Doganou Canisiovou

Re: Galerie - společné akce

Posted: 12:11 22. Nov 2009
by -RoF-
Jo LDamiane myslíš asi tohle co? :oops: :roll:

PS: je to od 18 :twisted:

Re: Galerie - společné akce

Posted: 00:12 24. Nov 2009
by Bahnak
-RoF- wrote:PS: je to od 18 :twisted:
Geniální...

Re: Galerie - společné akce

Posted: 01:15 24. Nov 2009
by innfra
Taky něco přihodím
Bu požírač.jpg
Thalie 1.9_0003o.jpg
Thalie 1.9_0012.jpg

Re: Galerie - společné akce

Posted: 01:16 24. Nov 2009
by innfra
Thalie 1.9_0017.jpg

Re: Galerie - společné akce

Posted: 10:26 03. Mar 2010
by LDamian
Tak jsem se zacal prohrabavat screenama a par jich sem pridam. Je to ze soudu s

Carcarothem.
Carcaroth_soud.jpg
Carcaroth_soud2.jpg
Carcaroth_soud3.jpg

Re: Galerie - společné akce

Posted: 10:27 03. Mar 2010
by LDamian
Soud s Carcarothem, dokonceni.
Carcaroth_soud4.jpg

Re: Galerie - společné akce

Posted: 09:33 30. May 2010
by Esuliams
Turnaj na kolbišti -začátek
turnaj.JPG
turnaj1.JPG

Re: Galerie - společné akce

Posted: 18:01 30. May 2010
by slencak
Trpasličí osazenstvo..ppřed a po :lol:

Re: Galerie - společné akce

Posted: 21:51 01. Jun 2010
by Esuliams
Velká zachranářská akce z pohledu Dětí Země

příprava a čekání...
nepruchozi most.JPG
zapálení doutnáku a skrytí se před výbuchem...
mostvplamenech.JPG
ani jeden gardista neproklouzl ...
mostvplamenech2.JPG

Re: Galerie - společné akce

Posted: 21:53 01. Jun 2010
by Esuliams
most se boří...
mostvplamenech3.JPG
pořádná trpasličí práce!
mostvplamenech4.JPG

Re: Galerie - společné akce

Posted: 13:33 31. Jan 2011
by Rejty
Turnaj medvěda

Re: Galerie - společné akce

Posted: 01:35 16. May 2011
by Prasokralik

Re: Galerie - společné akce

Posted: 02:34 16. May 2011
by Thuereg
Hej sakra moc dobrý fakt paráda a hudba na pohodu:D


Chci víc takovejch:D Dobrá sranda na to koukat:)