Page 2 of 7

Re: Galerie - Questy, výpravy

Posted: 00:39 09. Jul 2009
by jachyra
Reku, nedá mi oznámiť partu drakobijcov ;D sláva Carcarothovi, ValDorenovi, Fallionovi a samozrejme Kore ;)

síce ten obrázok za moc nestojí, ale pri tých lagoch sa inak nedalo ;DDD

Re: Galerie - Questy, výpravy

Posted: 08:49 09. Jul 2009
by Czech_Luthor
A hurá přesunout do bažin, nojo, ale jak z těch hor?

Re: Galerie - Questy, výpravy

Posted: 19:46 31. Oct 2009
by Esuliams
výprava do svatyně...

Re: Galerie - Questy, výpravy

Posted: 23:00 18. Nov 2009
by Sobik
Trocha OOC srandy v chrámu vševidoucího oka. :D

Re: Galerie - Questy, výpravy

Posted: 03:26 17. Feb 2010
by G14
Momentky s Questíku,prostě krásný efekty :twisted:
zeir.JPG
pentagram.JPG

Re: Galerie - Questy, výpravy

Posted: 00:15 05. Mar 2010
by maku
Screeny z dnešního Questu...

Re: Galerie - Questy, výpravy

Posted: 00:17 05. Mar 2010
by maku
Screeny z dnešního Questy...2

Re: Galerie - Questy, výpravy

Posted: 00:18 05. Mar 2010
by maku
Screeny z dnešního Questu...3

Re: Galerie - Questy, výpravy

Posted: 00:18 05. Mar 2010
by maku
Screeny z dnešního Questu...4

Re: Galerie - Questy, výpravy

Posted: 08:36 17. Apr 2010
by Esuliams
Velká výprava trpaslíků do Khar-Durnu ke králi
Velké slezina v Ivory. Sešlo sem tam více trpaslíků, než je obvyklé.
Velké slezina v Ivory. Sešlo sem tam více trpaslíků, než je obvyklé.
Trpaslíci se stále nemohou dohodnout na jméně klanu.
Trpaslíci se stále nemohou dohodnout na jméně klanu.
Vchod do obrovského trpasličího města. Napětí stoupá...
Vchod do obrovského trpasličího města. Napětí stoupá...
Ovšem co se dělo uvnitř trpasličího města, to ví jen trpaslíci a jejich bůh.
NORD! NORD! NORD!

Re: Galerie - Questy, výpravy

Posted: 23:22 12. Jan 2011
by Bahnak
Pro výborné hráče od jejich fotografa, je to staré sice skoro půl roku, ale ta moje hlava děravá...

Re: Galerie - Questy, výpravy

Posted: 11:41 28. Jan 2011
by loadr
pár obrázku ze včerejší čistky hřbitova, kterou jsme zas tak dobře nevyčistili :mrgreen: :mrgreen:

Re: Galerie - Questy, výpravy

Posted: 16:15 28. Jan 2011
by Salyr
sry za spam,ale ta moje slova teda Tagnasurova z druheho obrazku se nakonec moc nesplnila :D

Re: Galerie - Questy, výpravy

Posted: 18:48 23. Sep 2011
by Lolipop
Nekromanty nepřevezeš,neb jak se hrobníkovi na lopatu sedá. :mrgreen: :oops:
quest 2.jpg
quest 3.jpg
quest 4.jpg

Re: Galerie - Questy, výpravy

Posted: 19:14 24. Sep 2011
by Braenn
Teda, ne že bych vám do toho screenování chtěla kecat, ale nemusím nutně OOC vědět, že se Nessa vídá s Azhaelem a ani toho demiliche. Ne že bych to nějak cíleně využila, ale vědět jsem to vážně nechtěla:(