Page 2 of 7
Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 00:39 09. Jul 2009
by jachyra
Reku, nedá mi oznámiť partu drakobijcov ;D sláva Carcarothovi, ValDorenovi, Fallionovi a samozrejme Kore
síce ten obrázok za moc nestojí, ale pri tých lagoch sa inak nedalo ;DDD
Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 08:49 09. Jul 2009
by Czech_Luthor
A hurá přesunout do bažin, nojo, ale jak z těch hor?
Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 19:46 31. Oct 2009
by Esuliams
výprava do svatyně...
Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 23:00 18. Nov 2009
by Sobik
Trocha OOC srandy v chrámu vševidoucího oka.

Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 03:26 17. Feb 2010
by G14
Momentky s Questíku,prostě krásný efekty
Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 00:15 05. Mar 2010
by maku
Screeny z dnešního Questu...
Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 00:17 05. Mar 2010
by maku
Screeny z dnešního Questy...2
Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 00:18 05. Mar 2010
by maku
Screeny z dnešního Questu...3
Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 00:18 05. Mar 2010
by maku
Screeny z dnešního Questu...4
Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 08:36 17. Apr 2010
by Esuliams
Velká výprava trpaslíků do Khar-Durnu ke králi

- Velké slezina v Ivory. Sešlo sem tam více trpaslíků, než je obvyklé.

- Trpaslíci se stále nemohou dohodnout na jméně klanu.

- Vchod do obrovského trpasličího města. Napětí stoupá...
Ovšem co se dělo uvnitř trpasličího města, to ví jen trpaslíci a jejich bůh.
NORD! NORD! NORD!
Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 23:22 12. Jan 2011
by Bahnak
Pro výborné hráče od jejich fotografa, je to staré sice skoro půl roku, ale ta moje hlava děravá...
Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 11:41 28. Jan 2011
by loadr
pár obrázku ze včerejší čistky hřbitova, kterou jsme zas tak dobře nevyčistili

Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 16:15 28. Jan 2011
by Salyr
sry za spam,ale ta moje slova teda Tagnasurova z druheho obrazku se nakonec moc nesplnila

Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 18:48 23. Sep 2011
by Lolipop
Nekromanty nepřevezeš,neb jak se hrobníkovi na lopatu sedá.
Re: Galerie - Questy, výpravy
Posted: 19:14 24. Sep 2011
by Braenn
Teda, ne že bych vám do toho screenování chtěla kecat, ale nemusím nutně OOC vědět, že se Nessa vídá s Azhaelem a ani toho demiliche. Ne že bych to nějak cíleně využila, ale vědět jsem to vážně nechtěla:(