Page 2 of 11
Re: Galerie - srandičky
Posted: 23:46 05. Nov 2008
by Lord_Berserk
Byla asi ochocena
Re: Galerie - srandičky
Posted: 18:17 26. Nov 2008
by Rejty
Z deníku trpaslíka...
Re: Galerie - srandičky
Posted: 20:46 26. Nov 2008
by Tretas
//no tohle tak si dělat srandu z našeho klanu

jo a počkejte až přivede sve brachy

Re: Galerie - srandičky
Posted: 15:16 20. Dec 2008
by Lord_Berserk
Uveznenej Krata !!!

Re: Galerie - srandičky
Posted: 03:06 18. Jan 2009
by nomis_b
Orok nemluvnej 3x jinak:
Normalne:

Jako letajici sekera:

Bez hlavy:

Re: Galerie - srandičky
Posted: 01:00 21. Jan 2009
by Garett
divadlo v podsveti, mantikora bojuje s uveznenejma dusema, chudaci ani v pekle nemeli klid dokud nezasah Krata
Re: Galerie - srandičky
Posted: 19:10 22. Jan 2009
by loadr
tak tenhle pad aspon pobavil

teda do te doby nez to spadlo podruhe

Re: Galerie - srandičky
Posted: 15:00 05. Jul 2009
by Czech_Luthor
Chudák ani neví zaco

Re: Galerie - srandičky
Posted: 11:29 08. Jul 2009
by ravangorn
"maso" na kámen a překvapenej Elvin

A výprava do hrobky u Gruberiku

Kdo tam byl ví co mu udělá našlápnutí na tabulku za těma třema

.
Re: Galerie - srandičky
Posted: 11:46 08. Jul 2009
by Pajule
taky něco přidám ...ze života čaroděju

Re: Galerie - srandičky
Posted: 12:27 08. Jul 2009
by Pajule
není radno zkoušet lektvary

ted už to víme..ale stejně se neponaučíme

Re: Galerie - srandičky
Posted: 08:51 09. Jul 2009
by Czech_Luthor
Teda.... asi to s tím lotosem trochu přepísk
Re: Galerie - srandičky
Posted: 08:10 15. Jul 2009
by Tretas
Trošku pozustatku

Re: Galerie - srandičky
Posted: 11:19 15. Jul 2009
by Czech_Luthor
Odkud se vyrojily....? O_o
A to jich tu včera bylo málo.. a ted tohle... lognu do hry a takovejch vojáků? To at se pak nikdo nediví, že sme nevyhráli hned když byli schovaní
Re: Galerie - srandičky
Posted: 11:31 15. Jul 2009
by Pajule
Czech_Luthor wrote:Odkud se vyrojily....? O_o
A to jich tu včera bylo málo.. a ted tohle... lognu do hry a takovejch vojáků? To at se pak nikdo nediví, že sme nevyhráli hned když byli schovaní
nejlepší jsou ty lagy

:D:D:D