Page 2 of 2

Re: upravy kouzel

Posted: 11:51 12. May 2008
by kucik
kucik wrote: Haste:
The transmuted creatures move and act more quickly than normal. This extra speed has several effects.
When making a full attack action, a hasted creature may make one extra attack with any weapon he is holding. The attack is made using the creature's full base attack bonus, plus any modifiers appropriate to the situation.
A hasted creature gains a +1 bonus on attack rolls and a +1 dodge bonus to AC and Reflex saves.
Premenena bytost se pohybuje a jedna rychleji nez normalne. Zvysena rychlost ma nekolik efektu. Pri provadeni utocne akce, muze bytost provest jeden utoka navic s jakoukoliv zbrani, kterou drzi. Utok se provadi s plnym zakladnim bonusem utoku plus upravy odpovidajici situaci.
A zrychlena bytost ziska +1 bonus k utoku a +1 uhybny bonus k obranemu cislu a k zachranym hodum na reflex.

Ta kura mi prijde oslabena moc, proto Navrhoval bych reseni:
AC = 2 + (lvl - 3)/5
neboli
lvl 1 - 7: +2
lvl 8 - 12: +3
lvl 13 - 17: +4
lvl 18 + : +5

Uz od prvnich levelu je to tim padem uzitecne kouzlo, ale na +5 se dostane az na 18. levelu. Na 18. lvl to nekomu muze pripadat slabe, ale je treba pamatovat, ze je o kouzlo druheho kruhu, kde ma postava dost slotu a navic ma za takhle nizke kouzlo minimalni unavu.

Re: upravy kouzel

Posted: 12:03 12. May 2008
by Shifter
kucikuv navrh ohledne kury se mi zda jako rozumne reseni pro obe strany...

Re: upravy kouzel

Posted: 12:04 12. May 2008
by Rejty
Shifter wrote:kucikuv navrh ohledne kury se mi zda jako rozumne reseni pro obe strany...
Souhlasim.

Re: upravy kouzel

Posted: 12:16 12. May 2008
by Awadar
děkuji, jooo to už jde, jen sem z toho prvního popisku měl strach že ten 1 útok navíc byl vyměněn za 1 AB a ta Kůra se mě taky zdá lepšejší

Re: upravy kouzel

Posted: 12:18 12. May 2008
by melvik
sem krutak nejkrutakovejsi :D

Re: upravy kouzel

Posted: 12:52 12. May 2008
by Zyga
Fiha, tak se divim ze se najednou zacalo tolik prskat kvuly kure, ze by najednou nekoho nasralo ze si nemuze naboostit AC tak brzo takovym peknym a hlavne trivialnim kouzlem? jestli se nepletu je upraveny i kouzlo magic vestment (taky klericky, jak se tomu nadava cesky si ted nemuzu vzpomenout), proc si nekdo nestezoval uz na to?
Mimochodem, sem toho nazoru ze kouzla by se meli odvijet od sehnatelnyho vybaveni, v normalnim DnD svete postava na 18. vlastni obvykle par +5 vecicek, na thalii kde je snizena uroven mygickejch predmetu si vo nich muze nechat jenom zdat, tim dochazi akorat k nevyvazeni kouzelnickejch a nekouzlicich povolani, takze se zpomalenim rustu bonusu z enchantmentovejch kouzel plne souhlasim
A k tomu Hastu, aby daval utok navic kazdou zbrani by asi neslo, co? :mrgreen:
myslim teda pokad nekdo pouziva dve zbrane a ne jenom jednu

Re: upravy kouzel

Posted: 13:49 12. May 2008
by Jachym
Kucíkův návrh se mi líbí jenom se chci zeptat na dobu trvání kouzla , nyní naběhnu do dungu a po první bestii mi kůra spadne prostě ten čas je velmi krátký, co udělat dobu trvání alespoň jako u kamenky?

Re: upravy kouzel

Posted: 13:58 12. May 2008
by Jachym
Kiri wrote:
Jachym wrote:.... to přenechám
mladíkům jenž pokud nenapíší za každou větou KURVA tak se zřejmě cítí méněcení
a musí si tak dodat důležitosti a síli.
Je to vytazeny, pac mam pocit, ze se to tyka zrovna me postavy. Podobny slovni prujem patri k charakteru ;-) pokud to nepohorsuje jen tvoji postavu ,lae i tebe tak sry, ale nehraju tzc vycpanyho medveda polozenyho na posteli. Nekoukam na to jakej kdo ma lvl, ale socialni postaveni jako postava. Nepisu tak jenom za sebe. Diky a sry za offtopic

Ne ne Kiri tebe jsem jistě nemyslel , jen mne zarazilo že se na foru se takové výrazy tolerují.
Jestli myslíš nadávky ve hře , tak to chápu že to patří k postavě např. to tvoje *plive na zem* to snad každý pochopí jaká ta postava je ne?

Že jste se rozepsali o tom věku Phottera - tak dobře pokud má okolo 50 let tak
to jsme soukmenovci a žádnej mladík není. Ale má-li pod 40 tak je to mladík a basta.

Re: upravy kouzel

Posted: 14:00 12. May 2008
by photter
Jachym wrote:...má-li pod 40 tak je to mladík a basta.
...nemá.... :cry: ...neni.... :cry: :cry: ...kurva !!!!!

Re: upravy kouzel

Posted: 15:42 12. May 2008
by melvik
flameři

kura upravena na :

AC = 2 + (lvl - 3)/5
neboli
lvl 1 - 7: +2
lvl 8 - 12: +3
lvl 13 - 17: +4
lvl 18 + : +5

tah/lvl