Page 2 of 2

Re: určení cíle pro peta - summona

Posted: 13:53 12. May 2008
by photter
budu se zas trapně vopakovat ale učte se brát vejhody/nevejhody určitýho nesmyslu jako dvě strany stejný mince
PC má delší dohled, než standartní potvora - to je určitě vejhoda, což ?
a holt pomocník ho nemá, no, systémově není PC

asi by logicky správný bylo, aby všichni viděli stejně daleko...hlavně ty červený potvory.....to je to, co chceš ? docela slušně si vo to koleduješ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: určení cíle pro peta - summona

Posted: 12:10 13. May 2008
by LDamian
Někteří vyvolaní pomocníci mohou mít delší dohled jako svou výhodu.

Re: určení cíle pro peta - summona

Posted: 15:15 13. May 2008
by skarbi
Darien wrote:Jinými slovy, nemůžu vyslat volavku ...
Vyloženě by se mi chtělo bejt tim tvym petem :mrgreen:

Re: určení cíle pro peta - summona

Posted: 15:42 13. May 2008
by Darien
skarbi wrote:
Darien wrote:Jinými slovy, nemůžu vyslat volavku ...
Vyloženě by se mi chtělo bejt tim tvym petem :mrgreen:
Stačí se domluvit :twisted:

Re: určení cíle pro peta - summona

Posted: 16:05 13. May 2008
by skarbi
Zkus si pro mě přijít a nebo se v noci jen tak poflakuj po Thalii, třebas na tebe naftrefim :twisted: