Page 2 of 4

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 21:12 13. May 2008
by Rejty
Tak sraz bejt nemusi ani v Plzni. Zatim ho za celou historii Thalie krome me nebyl nikdo schopnej naplanovat... :wink:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 21:14 13. May 2008
by Neithan1
ved ti vravim, urob si tu 7 hodinovu cestu k nam a dostane sa ti kralovskeho uvitania.. nemusis nic planovat poobede zabehnem do silveru, zajednam stol.. akorat pivo si budete musiet platit sami ;)
sice niesme ziadne velkomesto, ale stolny fotbalek, sipky a pivo u nas najdes.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 21:18 13. May 2008
by Marvin
Rejty wrote:. A proc bych ho planoval v Brne, kdyz to mam do Plzne bliz?
Pretoze to ma blizsie vacsina? ... len tak hadam ... a mozno pretoze by tak bola vacsia ucast? ...druhy moj tip :P
Rejty wrote:Tak sraz bejt nemusi ani v Plzni. Zatim ho za celou historii Thalie krome me nebyl nikdo schopnej naplanovat... :wink:
Je to fajn ze to planujes, a nikto ti neberie tvoju snahu, dokonca ju cenim ale myslim si ze kompromis vo vybere mesta by nebol veru zly :)

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 23:20 13. May 2008
by photter
mě vomejou, to ste vy brňáci a jiný moraváci fakt takový lempli, že někdo neni schopnej napsat....dobře, já si to beru na starost a zařídim to ?

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 00:11 14. May 2008
by Zyga
Tak ja hlasuju pro Prahu :mrgreen: tam se taky kazdej dostane (a jentak mimochodem to mam nejbliz), ale kdyz to bude po 3.cervnu tak asi zase dorazim kamkoliv, termin mi je jedno, hlavne po 3.6.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 06:36 14. May 2008
by Krata
Ukažte mi místo a já sem tam už nějak dostanu :) , ale kompromis by mohl být aby se dostavila většina

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 06:45 14. May 2008
by Aznar
Krata wrote:kompromis by mohl být aby se dostavila většina
historicky nejvic obsazeny byly srazy v plzni, proc to menit? :mrgreen:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 07:28 14. May 2008
by steel_martin
Žádný takový Pražáčci... hezky do Plzně. Srazy Equilibrie jsou v Praze, srazy Thalie ať jsou v Plzni 8)

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 08:30 14. May 2008
by Rejty
Presne tak, Plzen je takova Mekka Thalie. 8)

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 09:53 14. May 2008
by Darien
Na druhou stranu - Praha je blíž tě Moravákům než Plzeň, že.... takovej pěknej kompromis.

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 10:46 14. May 2008
by pepa48
kua vy ste fakt trubky... naplánujte někdo sraz v Praze a pojede se do Prahy, ale zatim naplánoval Rejty sraz v Plzni, tak bude v Plzni když všichni akorát remcaj že by bylo dobrý naplánovat, někdo naplánujte, tady je to blíž.. když už dojde na samotný plánování tak všichni mlčí jak hrob :roll:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 11:21 14. May 2008
by Sorrow
Uz se perou? :D

Jo a jinak uz taky dorazim na srazek, pac sem hodil 20 na navrat a sem uz doma...

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 11:22 14. May 2008
by Rejty
Tak si zapni ICQ. :mrgreen:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 11:24 14. May 2008
by nomis_b
Zyga wrote:Tak ja hlasuju pro Prahu :mrgreen: tam se taky kazdej dostane (a jentak mimochodem to mam nejbliz), ale kdyz to bude po 3.cervnu tak asi zase dorazim kamkoliv, termin mi je jedno, hlavne po 3.6.
V praze bych teda nechtel shanet ubytovani.. bude to tak 3x drazsi.. a do vlaku ve 5 rano ozralej nepolezu..
Plzen neni spatna... a jen tak mimochodem.. sraz v Brne sem zacal planovat a jak si muzete povsimnout, na ucast se moc lidi neobjevilo, takze ta Plzen ve sve podstate neni spatna. je to jen sakra daleko, ale jestli zase Theogil vezme auto.. tak urcite prijedu :mrgreen:

Re: Predprazdninovy sraz Thalie 08

Posted: 11:43 14. May 2008
by kucik
Asi takhle... V Plzni je to Rejty ochotnej zorganizovat. Pokud by byly ohlasy pro Prahu, tak klidne hospodu zajistim, ale nepomuzu s bivakovanim, protoze v Praglu ani nebydlim.

Jinac ja jsem ochotnej dojet relativne kamkoliv, pokud se bude hodit termin a jestli bude tou dobou k dispozici auto, tak i nekoho odvezu.