Page 2 of 2
Re: 10x o ALCHYMII
Posted: 14:32 16. May 2008
by Darien
nomis_b wrote:Hele VSECHNY ingredience do alchymie nejsou zelene, ze jo? Jak poznam, jeslti se to da pouzi do alchymie?? treba cesnek a pavouci vlakno jsou bile, presto jdou rozdrtit, zkondenzovat atd. To znamena, ze jsou pro craft zpracovatelne a patri do jedne z 5 skupin jak si psal, nebo se jedna o pozustatek z doby kdy ten craft nemel danych 5 skupin a kombinovanim bilych veci se svetlezelenyma neziskam nic smysluplneho?
No, a když si dáš reagent na ty světlý, tak ti to ukazuje nějaký látky v sobě nebo ne?
Re: 10x o ALCHYMII
Posted: 19:19 16. May 2008
by melvik
nomis_b wrote:Hele VSECHNY ingredience do alchymie nejsou zelene, ze jo? Jak poznam, jeslti se to da pouzi do alchymie?? treba cesnek a pavouci vlakno jsou bile, presto jdou rozdrtit, zkondenzovat atd. To znamena, ze jsou pro craft zpracovatelne a patri do jedne z 5 skupin jak si psal, nebo se jedna o pozustatek z doby kdy ten craft nemel danych 5 skupin a kombinovanim bilych veci se svetlezelenyma neziskam nic smysluplneho?
ale jo

esi neni neco zelene a de to zpracovat tak to ma byt zelene. Ta barva je jen pomucka a kdyz chybi tak to nema zadny vliv na funci potravinare.
Re: 10x o ALCHYMII
Posted: 20:17 20. May 2008
by hrusi
Když mi nejde nějaká zelená přísada zpracovat, je to ovlivněný lvl alchymisty nebo to je buglý

Re: 10x o ALCHYMII
Posted: 21:39 20. May 2008
by melvik
no to muzu tezko posoudit kdyz nevim, ktera je ta nejaka

, ale uz asi tusim :/ jak byl prepsanej modul.. podzemnice nachova?
Re: 10x o ALCHYMII
Posted: 22:39 20. May 2008
by hrusi
Jj přesně ta a potom nějak "Ethercapova žláza"
